IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как върви пичове.. Докарахте ли имотите до 100 лева квадрата...

    От време на време ще ви проверявам докъде сте стигнали...

    Да си безимотен е лошо нали...
    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • ....

      а мажоритарния дял от негативистите изобщо не
      достигат до никакъв отказ защото те са си негативни още преди пробата

      но нищо
      това пак е по скоро зле отколкото по добре за цените
      Last edited by zloblivi_podritvaniq; 02.06.2011, 20:49.

      Коментар


      • ....

        аз залагам сумата от 5 стотинки,че бгтовеца
        още след първото НЕ ве4е си е формирал негативно мислене и в последствие отстъпва/говориме не само за имотите/
        Last edited by zloblivi_podritvaniq; 02.06.2011, 20:42.

        Коментар


        • ....

          Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Щом питаш.... Преебал си се, ако ти се наложи да го продаваш идните 10 години, иначе да ти е честито. Не може цял живот да чакаме дъното, ако имаме кеша.
          ако си изкусен майстор в пазарлъците обикновенно сам си издействаш дъно и то доста предсрочно
          нашенеца в повечето случаи обаче не ще да се пазари -- неудобно им било казват ама май по скоро причината е страх от отказ

          а понякога може да ти откажат и 100 пъти преди
          да получиш положителен отговор
          та кой иска да му се случва всичко това?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
            Е, Оскар, е де ла оуа , честито. Дай сега някакви снимки, това онова. Постни тая хубава гледка, кажи колко точно пари даде, сподели как купи - агенция, директно, трето, пето. Иначе става като един форумец Грую, дето беше писал преди година и нещо: аз купих един тристаен, много изгодно, 800 евро чисто, много съм доволен, след една година ще го продам за поне 1000, всичките ми приятели ме поздравиха, аз се разплаках от радост и тайно, после ходих да черпя и брокерката, и банката, дето отпусна заема. И като трябваше да показва снимки, да каже как и от коя агенция, колко пара е дал точно, и грую се покри.

            Та викам поне ти да покажеш това или онова, да дадеш повече инфо, че има хора дето си измислят много работи, има хора дето хортуват истината.
            Tъй като съм единственият Грую във форума и това явно екъм мен, ще ти предложа една сделка: ако ми намериш и един пост, в който съм написал, че съм купил хапартамент минлата година (или някога през живота си), ще ти дам 1000 (хиляда) лева. Ако пък намериш, че съм купуал апартамент с цел продажба, когато и да били, ще ти удвоя сумата. В обратният случай, ти ще ми ги преведеш, а аз ще ги даря за благотворителност. Съгласен или просто ще замълчиш, както повечето форумни тролове!!!!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
              Аз са да питам, като не много следящ тенденциите в тоз форум, като си купих едно тристайно жилище на ф.нансен с гледка към ндк то на културата и таз големата планина- за 1000 eur/м2 преебах ли се аджеба, или съм на далавера
              Кеш плащане и говорим за чиста площ, ако сложим мазе и таван х 12 м2 и примерно 15-20 % общи части става към ту некъде 650-700 евра.
              Модерен ли съм са или е трябвало да следя по - внимателно обявите за панелки в емил марков от ЧСИ???
              Щом питаш.... Преебал си се, ако ти се наложи да го продаваш идните 10 години, иначе да ти е честито. Не може цял живот да чакаме дъното, ако имаме кеша.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                На теб определно ти липсват базови знания. И поради липса на такива ставаш агресивен. Да продължавам да твърдя че на публична продан отиват само ниско ликвидни имоти и че ти се опитваш да манипулираш пазара. Твоите публикации нямат нищо общо с реалният пазар на недвижими имоти.
                Аbsolut-но

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                  Аз са да питам, като не много следящ тенденциите в тоз форум, като си купих едно тристайно жилище на ф.нансен с гледка към ндк то на културата и таз големата планина- за 1000 eur/м2 преебах ли се аджеба, или съм на далавера
                  Е, Оскар, е де ла оуа , честито. Дай сега някакви снимки, това онова. Постни тая хубава гледка, кажи колко точно пари даде, сподели как купи - агенция, директно, трето, пето. Иначе става като един форумец Грую, дето беше писал преди година и нещо: аз купих един тристаен, много изгодно, 800 евро чисто, много съм доволен, след една година ще го продам за поне 1000, всичките ми приятели ме поздравиха, аз се разплаках от радост и тайно, после ходих да черпя и брокерката, и банката, дето отпусна заема. И като трябваше да показва снимки, да каже как и от коя агенция, колко пара е дал точно, и грую се покри.

                  Та викам поне ти да покажеш това онова, да дадеш повече инфо, че има хора дето си измислят много работи, има хора дето хортуват истината.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                    На теб определно ти липсват базови знания. И поради липса на такива ставаш агресивен. Да продължавам да твърдя че на публична продан отиват само ниско ликвидни имоти и че ти се опитваш да манипулираш пазара. Твоите публикации нямат нищо общо с реалният пазар на недвижими имоти.
                    Аз многократно съм писал и съм аргументирал мненията си, няма да влизам в заяждания с втори никове на потребители.

                    ще се опитам да видя дали може да се аргументираш и няма да се заяждам идните два - три поста, но мнението ми, че си втори ник на някой по-отдавнашен потребител, модератор на инвестора или просто един тъпанар и г.з си остава.

                    Кажи какво значи за теб ниско ликвиден имот? Едни брокери разбират едно, други друго, а нормалните хора трето
                    Наистина ли мислиш, че един ник в една тема в един форум може да манипулира пазара? Аз давам факти и доказателства, не си измислям от въздуха разни глупости, затова и има смисъл каквото пиша. При теб са само глупости.
                    Какъв е реалният пазар на НИ? Я кажи падат ли цените, вдигат ли се? Я кажи колко се продава спрямо това преди една две три пет години? Сещам се за една пресконференция на едни палячовци и един поданик на кралицата, дошъл у нас, на която мънкаха, мънкаха и твърдяха, че цените не са паднали, че е нямало криза и че сега ще се оправи пазара и ще има ъп.

                    Ти какво твърдиш за реалния пазар на НИ?
                    Last edited by Zashtontcho; 02.06.2011, 17:14.

                    Коментар


                    • Мерсаж,
                      както се казваше в един стар виц...нищо не търся, просто да се похваля

                      Коментар


                      • Oscar de la Hoya чадо,
                        дето се казва честито !!!!
                        То там си е гъзария да живееш.
                        Лично аз не харесвам мястото,
                        че много мръсно, шумно и трафик
                        и с паркирането проблем,
                        но щом ти харесва значи
                        всичко е на ШЕСТ !!!! :
                        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                        Коментар


                        • А, за живеене бе , какво даване под наем, даже си платих дивидент и си го взех като физ.лице.Иначе е верно това за даването под наем, много са паднали наемите.Даже сега където живея, на около 300 метра от новия апартамент, като се изнесеме живот и здраве и искаме да го дадем под наем, като гледам какви мизерни пари са, просто ми е жал.Ама това е положението.
                          За инвестиция взехме едно офисче в Младост 4, до бизнес парка на Ал.Малинов за 560 EUR/м2 и почти веднага го дадох под наем за 3 години.Пуснах го на нива с около 100 EUR под обявите тогава.Сега тази година гледам обявите са стигнали моя наем, но тъпаците са чакали цяла година, за да свалят цените до мойто ниво.
                          По сметки ако се запази тоя наем ще се изплати за около 12-13 години, ако се осредни някакъв наем -за под 10.А според мен мястото е много перспективно заради метрото и околомръствното, -реално от центъра, по българия и околовръстното мога да стигна за 10 минути!

                          Коментар


                          • Oscar de la Hoya чадо,
                            зависи за какво си го купил.
                            Ако е за лично ползване нали
                            знаеш оная приказка :
                            КЕФА ЦЕНА НЯМА!!!!!!!
                            Та и 1млн$ да си дал, все тая.
                            Имал бол пари. ДАЛ !!!!
                            Инък , ако е с цел инвестиция,
                            ако се поинтересуваш колко
                            наем би взимал, едва ли би
                            се изплатил за под 15-тина години,
                            което едва ли е добра сделка.
                            Пък, ако е за спекулация си изтървал
                            влака още в 2006 година нейде,
                            щото не се вижда кога ще
                            почнат да се вдигат цените в БГ.
                            Може и да се дигат, но поне в
                            близката 1 година от днешна
                            дата ЕДВА ЛИ !!!!!
                            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                            Коментар


                            • Аз са да питам, като не много следящ тенденциите в тоз форум, като си купих едно тристайно жилище на ф.нансен с гледка към ндк то на културата и таз големата планина- за 1000 eur/м2 преебах ли се аджеба, или съм на далавера
                              Кеш плащане и говорим за чиста площ, ако сложим мазе и таван х 12 м2 и примерно 15-20 % общи части става към ту некъде 650-700 евра.
                              Модерен ли съм са или е трябвало да следя по - внимателно обявите за панелки в емил марков от ЧСИ???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zashtontcho


                                И накрая ето един типичен имот от ЧСИ: http://www.sales.bcpea.org/?q=node/27448 Всеки да си преценява дали си струва или не да се купува от ЧСИ.
                                На теб определно ти липсват базови знания. И поради липса на такива ставаш агресивен. Да продължавам да твърдя че на публична продан отиват само ниско ликвидни имоти и че ти се опитваш да манипулираш пазара. Твоите публикации нямат нищо общо с реалният пазар на недвижими имоти.
                                Last edited by X_Y; 02.06.2011, 14:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X