IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
    Свалих го от Замунда и го гледах....... Видях и сценката с арпаджика.. Всъщност това ми се е случвало но с домати и слънчоглед в истинският живот..... За съжаление вече нервите ми не позволяват да гледам такива филми - тежки, навеждащи на размисли и стигащи до извода че нищо не се променя и единственият изход е там дето ред няма.... На мен честно казано енергията ми свършва и много скоро като ме викне някой в Англия да ми се прави на финансово гуро, усещам как ще му трясна една глава и ще го използвам анално още докато е в безсъзнание..... Аноне живота е много тежък. Аз съм се предал вече. Честно казано въобще не ме е еня какво ще стане със недвижимите имоти. Правя се на заинтересован само за да си запазя работното място, защото на практика доходите (80% от тях) са ми от заплата......

    И знаеш ли каво установих вчера - когато човек има проблеми (особенно здравословни) и ги сподели с околните се оказва че вместо д ати съчувстват и помогнат, хората се радват - едни щото могат да ти седнат на мястото, други като аргумент защо не можеш да свърши определена дейност, трети само за кл'ката.. Свестните и отзивчиви хора са 5%.... Нацията ни е обречена.. Нямаме шанс, просто ще се самоизядем, като преди това се удавим във собствената си злоба, карадливост, завист и лайна.... Пфу... Пускам си Двама мъже и пловина....


    ПС. Дано не ми се преебе и този уикенд да го пркарам пред комп'търа, че вече ще нацепя монитора с брадва.
    Положението е такова, че за околните и дори близките трябва да си "Здрав или мъртъв". Няма средно положение.

    И аз съм фен на Двама мъже и половина. Приятно гледане и повече настроение.

    Коментар


    • Rapana
      средна класа в България няма !!!!!!!!!!!!
      Ония положиха сериозни усилия
      да не се роди !!!!!!
      Е има едни 5-8% от населението
      дето имат прилична работа и доходи,
      но не се знае докога, защото една
      част от тях са сериозно задлъжняли,
      а други ще ги загубят вследствие на депресията.....
      Останалите 90% няма да ги коментирам дори!!!
      Тъжна работа
      --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
      http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
        Топлиш ли се? На монитора.
        В стил кризата - ти имаш работа, какво си се размрънкал че живота бил тежък? Ти какво очакваше - цветя и рози ли?

        ПП: Добре знаеш че няма да удариш една глава никому - ще гледаш отдолу нагоре както винаги... иронията е че това е срещу което роптаеш.

        Мирка, Мирка за съжаление държавата се напълни с хора като теб - арогантни, зли, без грам човещина или кавито и да е качества полезни на обществото. От такива като теб човек няма какво да очаква.

        Точно сега въобще не искам да имам общо с хора като теб. Старая се да открия онези 5% добри хора, на чието рамо може да се опреш в наистина тежките моменти. Как да обясня на човек като теб че сериозните проблеми на средната класа в БГ, въобще не са парите или топлото (много отдавна съм излязъкл над тях на ниво оцеляване) .

        Аз мирка "колкото глави съм удрял" ти толкова в джобовете яма да си бръкнеш....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
          Свалих го от Замунда и го гледах....... Видях и сценката с арпаджика.. Всъщност това ми се е случвало но с домати и слънчоглед в истинският живот..... За съжаление вече нервите ми не позволяват да гледам такива филми - тежки, навеждащи на размисли и стигащи до извода че нищо не се променя и единственият изход е там дето ред няма.... На мен честно казано енергията ми свършва и много скоро като ме викне някой в Англия да ми се прави на финансово гуро, усещам как ще му трясна една глава и ще го използвам анално още докато е в безсъзнание..... Аноне живота е много тежък. Аз съм се предал вече. Честно казано въобще не ме е еня какво ще стане със недвижимите имоти. Правя се на заинтересован само за да си запазя работното място, защото на практика доходите (80% от тях) са ми от заплата......

          И знаеш ли каво установих вчера - когато човек има проблеми (особенно здравословни) и ги сподели с околните се оказва че вместо д ати съчувстват и помогнат, хората се радват - едни щото могат да ти седнат на мястото, други като аргумент защо не можеш да свърши определена дейност, трети само за кл'ката.. Свестните и отзивчиви хора са 5%.... Нацията ни е обречена.. Нямаме шанс, просто ще се самоизядем, като преди това се удавим във собствената си злоба, карадливост, завист и лайна.... Пфу... Пускам си Двама мъже и пловина....


          ПС. Дано не ми се преебе и този уикенд да го пркарам пред комп'търа, че вече ще нацепя монитора с брадва.
          Топлиш ли се? На монитора.
          В стил кризата - ти имаш работа, какво си се размрънкал че живота бил тежък? Ти какво очакваше - цветя и рози ли?

          ПП: Добре знаеш че няма да удариш една глава никому - ще гледаш отдолу нагоре както винаги... иронията е че това е срещу което роптаеш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Рапане, изгледай филма "Матриархат". Български е. Там има важни неща за търговията на арпаджик..... и после да се не чудиш защо пак ще ти опъват ушите в Англия.

            Свалих го от Замунда и го гледах....... Видях и сценката с арпаджика.. Всъщност това ми се е случвало но с домати и слънчоглед в истинският живот..... За съжаление вече нервите ми не позволяват да гледам такива филми - тежки, навеждащи на размисли и стигащи до извода че нищо не се променя и единственият изход е там дето ред няма.... На мен честно казано енергията ми свършва и много скоро като ме викне някой в Англия да ми се прави на финансово гуро, усещам как ще му трясна една глава и ще го използвам анално още докато е в безсъзнание..... Аноне живота е много тежък. Аз съм се предал вече. Честно казано въобще не ме е еня какво ще стане със недвижимите имоти. Правя се на заинтересован само за да си запазя работното място, защото на практика доходите (80% от тях) са ми от заплата......

            И знаеш ли каво установих вчера - когато човек има проблеми (особенно здравословни) и ги сподели с околните се оказва че вместо д ати съчувстват и помогнат, хората се радват - едни щото могат да ти седнат на мястото, други като аргумент защо не можеш да свърши определена дейност, трети само за кл'ката.. Свестните и отзивчиви хора са 5%.... Нацията ни е обречена.. Нямаме шанс, просто ще се самоизядем, като преди това се удавим във собствената си злоба, карадливост, завист и лайна.... Пфу... Пускам си Двама мъже и пловина....


            ПС. Дано не ми се преебе и този уикенд да го пркарам пред комп'търа, че вече ще нацепя монитора с брадва.

            Коментар


            • добро утро
              честит празник

              купувайте бре. няма такова нещо дето цената му да може да падне с повече от 100% - каквото и да означава това.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Имота като място на обитване .... и имота, като инвестиция
                ..... второто не е за чик..джии. , ако ме разбирате правилно.

                Най-ми е смешно инвестиралите б.заем в имот .... смях

                имотите нараснаха под въздействието на психо въздействие. Влиянието на определени етнически прослойки съм го индентифицирал в генезиса му. Малко статистика: за 5г. ръст в Австрия 5% в Германия -5% останалото здрав ЪП. .... обърнете внимание на страните и някой особености .... исторически. ... който се сетил, сетил.

                пп статистика до 2008

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Попрочетох творенията на ъпърите и стигнах до следния извод:
                  След като ниската база, инфлацията, локализацията, качУството, демографския взрив, дефицита и подобните не успяха да повишат цените на НИ, то сега става ясно, че поддържането и повишението на цените ще се обуславя от намалението в квадратурата на имотите и така.... до пълната победа на инвеститорите, за сметка на купувачите и съвсем естествено стигаме до нова мерна единица - квадрат на човек. От сега нататък, жилищата ще се продават на човекоквадрат и не по-малко от 100 евро за човекоквадрат.

                  Само се чудя какво ще прави вторичния пазар с вече прекомерно големите жилища от 40+ кв.м. По една бомбичка и да ги заличат от жилищния фонд.

                  Ще ги изнесат - в Пекин

                  Коментар


                  • Попрочетох творенията на ъпърите и стигнах до следния извод:
                    След като ниската база, инфлацията, локализацията, качУството, демографския взрив, дефицита и подобните не успяха да повишат цените на НИ, то сега става ясно, че поддържането и повишението на цените ще се обуславя от намалението в квадратурата на имотите и така.... до пълната победа на инвеститорите, за сметка на купувачите и съвсем естествено стигаме до нова мерна единица - квадрат на човек. От сега нататък, жилищата ще се продават на човекоквадрат и не по-малко от 100 евро за човекоквадрат.

                    Само се чудя какво ще прави вторичния пазар с вече прекомерно големите жилища от 40+ кв.м. По една бомбичка и да ги заличат от жилищния фонд.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                      Цитирам предния ти пост белким забележиш кой кого квалифицира и обижда
                      А ти че си недорасляк е ясно на всички. И че не четеш е ясно, писал съм:
                      "Това, че свестен имот под 1000 евра няма да се види скоро"
                      Не какъв да е. Ако ще давам пари, поне да е нещо по-хубаво от което си имам
                      Иначе съм казал: имам си сичко-инвестирам в йедене и пьене
                      Абе то е ясно, че скоро няма да се види, ама дали като се види ще се купи....??? Ей туй е въпросът.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                        По скоро можем да кажем че търсенето се изкриви, освен че намаля... Определено обаче сделките които се осъществяват, в голямата си част са в ниският сегмент - малки и евтини жилища... Е сега гледам пак в моите справки - декември 2010 - 106 кв.м на Патриарх Евтмий (тия с високите тавани) - реална цена на сделката 400 000 евро.... Брокерчето разправя че го е купила някаква баба емигрантка....
                        Рапане, изгледай филма "Матриархат". Български е. Там има важни неща за търговията на арпаджик..... и после да се не чудиш защо пак ще ти опъват ушите в Англия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                          Цитирам предния ти пост белким забележиш кой кого квалифицира и обижда
                          А ти че си недорасляк е ясно на всички. И че не четеш е ясно, писал съм:
                          "Това, че свестен имот под 1000 евра няма да се види скоро"
                          Не какъв да е. Ако ще давам пари, поне да е нещо по-хубаво от което си имам
                          Иначе съм казал: имам си сичко-инвестирам в йедене и пьене
                          Каквото почукало, такова отговорило...
                          Няма нищо лошо, дори е добре и правилно мисленето ако давам, поне да е хубаво.

                          А ти че си недорасляк е ясно на всички


                          Това, че ти смяташ, че няма свестен имот в ...където и да е в БГ...сорри, не е вярно...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                            Ммм даааа,
                            типичния коментар на Вазелинов!!!
                            Когато стане въпрос да вади пачката, на него почват да му се "струват" разни неща, почват да му "мязат" други неща...смешно...Един сериозен купувач не дрънка такива глупости, а проверява. Много надълго и широко сме говорили за брокерските номера, но номерата на Веско нямат край. Той е купувач, ама без да купува, защото той още без да е видял и проверил вече е решил, че всичко е измама.
                            Ама защо не казва, че цената е 831 евро? И дори на неговите 90 кв цената пак е под 1000 евро, а защо не се сети да каже, че към апартамента има и гараж, който е в цената?
                            Ами не казва, защото е двуличник и така му изнася...
                            Цитирам предния ти пост белким забележиш кой кого квалифицира и обижда
                            А ти че си недорасляк е ясно на всички. И че не четеш е ясно, писал съм:
                            "Това, че свестен имот под 1000 евра няма да се види скоро"
                            Не какъв да е. Ако ще давам пари, поне да е нещо по-хубаво от което си имам
                            Иначе съм казал: имам си сичко-инвестирам в йедене и пьене

                            Коментар


                            • Eто нещо което ще вдигне имотята
                              http://www.banker.bg/?Issue=922&Sect...&Article=43932

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                                Така стана преди години в манастирски ливади... Продаваха апартаменти с гаражи, ама хората купуваха само апартаментите. И сега знаем каква е ситуацията. Ама имаше и хитреци, които купиха всичтките гаражи и сега ги дават под наем.
                                Колко да са хитрци, ако са ги купили на 20000 евро, а сега ги дават под наем за 50 евро. Големи хитреци са

                                Коментар

                                Working...
                                X