IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Don`t feed the TROLL.

    Или в нашия случай MUPPET-а.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
      Абе такива мижитурки като него ги мачкам по цял ден като хлебарки....Знаеш ликато не са анонимни какви смешници са...Знаеш... Ама дразнят.. Е един поп преди седмици беше изгонил инвалиди от манастира си, защото господ ги бил наказал и за това имали тези проблеми.... Такива изроди просто са за затвора. Аз като се сетя на колко хора помагам (през компанията в която работя, но по мое решение), В крисисната 2010 съм дарил над 50 х еввро на домове са сираци и стари хора, в хубавите години що апаратура съм купил за болници в страната (и не само,Никога не съм го правил за да се изтъквамкупувал съм и в Сърбия и в Румъния)... итн. не го правя за да се изтъквам... И като видя някакви такива гноми, дето се сврели в черупките си, взимат си заплатките и човек пред тях да умира ще подминат.... Направо онемявам - няма друга такава нация.. Та Миро не е нещо уникално - това е типичният българин.

      Ей, Мачкащия Хлебарки - осъзнай се малко и иди да клякаш пред шефчетата си
      Сега нацията ти е виновна - казах ти че си неадекватен ама ти не та не.

      ПП: Най-добре иди в забитото врачанско село да си обитаваш 11-те кимизарника - да те пита човек защо ти е било, ама лакомията и глупостта почивен ден нямат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
        Абе такива мижитурки като него ги мачкам по цял ден като хлебарки....Знаеш ликато не са анонимни какви смешници са...Знаеш... Ама дразнят.. Е един поп преди седмици беше изгонил инвалиди от манастира си, защото господ ги бил наказал и за това имали тези проблеми.... Такива изроди просто са за затвора. Аз като се сетя на колко хора помагам (през компанията в която работя, но по мое решение), В крисисната 2010 съм дарил над 50 х еввро на домове са сираци и стари хора, в хубавите години що апаратура съм купил за болници в страната (и не само,Никога не съм го правил за да се изтъквамкупувал съм и в Сърбия и в Румъния)... итн. не го правя за да се изтъквам... И като видя някакви такива гноми, дето се сврели в черупките си, взимат си заплатките и човек пред тях да умира ще подминат.... Направо онемявам - няма друга такава нация.. Та Миро не е нещо уникално - това е типичният българин.
        Taзи случка с попа не е от няколко седмици.И не е поп а Игумена на Троянския манастир.За съжаление стана пред очите ми.Имаше и деца инвалиди и от чужбина.Ако се не лъжа едно дете държеше финландското знаме.Това е срам и позор за Църквата и за България.Просто не ми е ясно защо Бог търпи такива уроди

        Коментар


        • Та се отплеснахме много.
          Имам конкретен въпрос.
          Как ще се отразят на цените на НИ
          данните от преброяването ?????
          Доколкото съм в час София 1.280 000,
          а всички други градове ще излезннат
          доста надоле като население.
          Ще рипат ли имотите от това??????????
          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
            Rapane, той е тук за това - да дразни, най-вече стойностните участници! Не си го слагай присърце, даже може да го използваш за отдушник, за боксова круша... Иначе ти желая здраве и късмет, както и на всички добри хора в България. Лек ден!

            Абе такива мижитурки като него ги мачкам по цял ден като хлебарки....Знаеш ликато не са анонимни какви смешници са...Знаеш... Ама дразнят.. Е един поп преди седмици беше изгонил инвалиди от манастира си, защото господ ги бил наказал и за това имали тези проблеми.... Такива изроди просто са за затвора. Аз като се сетя на колко хора помагам (през компанията в която работя, но по мое решение), В крисисната 2010 съм дарил над 50 х еввро на домове са сираци и стари хора, в хубавите години що апаратура съм купил за болници в страната (и не само,Никога не съм го правил за да се изтъквамкупувал съм и в Сърбия и в Румъния)... итн. не го правя за да се изтъквам... И като видя някакви такива гноми, дето се сврели в черупките си, взимат си заплатките и човек пред тях да умира ще подминат.... Направо онемявам - няма друга такава нация.. Та Миро не е нещо уникално - това е типичният българин.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              Rapane, той е тук за това - да дразни, най-вече стойностните участници! Не си го слагай присърце, даже може да го използваш за отдушник, за боксова круша... Иначе ти желая здраве и късмет, както и на всички добри хора в България. Лек ден!
              Ето затуй му писах че е карма. Може и на теб да го напиша, грижи нямаш Пък ако се почувстваш онеправдан от живота - ела тука и реви и ти!

              Коментар


              • Честит празник, БЪЛГАРИ !!!
                На какво сте я превърнали темата бе, хайлязи...!!!
                Какъв е този песимизъм и пораженчество...
                Моди., ти Джими ли си ???
                Що си такова умно, арогантно, комплексирано педалче....
                Какво показваш и на кого се доказваш..?
                Нали знаеш ( евентуално...), че даже и някой да е отдолу, под тебе, пак може да ти го набие до топките...
                Научи се да уважаваш хората.....

                Времето е депресиращо...Имам 12 серии на "Двама мъже и половина" и като ми стане гадно си ги пускам една след друга....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                  Абе сопол, каква вина имат хората за непреодолимите здравословни проблеми... Ебати идиота си... Това ми е последният пост който ти пиша (на всичките тим клонинги).. Ти си толкова незначителен че дори не можеш да си повод за проблем..
                  Rapane, той е тук за това - да дразни, най-вече стойностните участници! Не си го слагай присърце, даже може да го използваш за отдушник, за боксова круша... Иначе ти желая здраве и късмет, както и на всички добри хора в България. Лек ден!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                    Абе сопол, каква вина имат хората за непреодолимите здравословни проблеми... Ебати идиота си... Това ми е последният пост който ти пиша (на всичките тим клонинги).. Ти си толкова незначителен че дори не можеш да си повод за проблем..
                    Така така, продължавай със сополите, идиотите, хленченето. Естествено само ти имаш "непреодолими" здравословни проблеми и т.н.
                    Карма.

                    ПП: Да не забравиш "мъжката дума" че ти е последен постинг към мене, лигльо!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                      Да си се замислял че проблемите са си в самия теб? Че не си адекватен
                      Ама разбира се, как ще мислиш - нали винаги може да хвърлиш вината на другите, уроките, лошия поглед .... ей-сега и аз ще съм ти виновен че не се справяш и че света наоколо не ще да се завърти както на теб ти харесва

                      Абе сопол, каква вина имат хората за непреодолимите здравословни проблеми... Ебати идиота си... Това ми е последният пост който ти пиша (на всичките тим клонинги).. Ти си толкова незначителен че дори не можеш да си повод за проблем..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                        Тъжна е наистина.... Човек учи години наред, спортува развива се има някакви амбиции... Живота тръгва, нещата се случват и изведнъж...... според рани врачки (аз не вярвам много ам по някога знаеш за удяавника и сламката) в следствие на завист и лоши погледи.... И всичко си ебава мамата.... И проблемите следват един след друг късмета, години наред, не можеш да си вдигнеш главата...... Всяко худаво нещо е пос;едвано от 10 проблема... В един момент идва най лошото когато решението на проблемите не завиди от теб тс си безсилен...... Остава ти утехата на семейството. Всъщност анагажимента към тях ти е единственият смисъл да не се качиш на колата и да избягаш от всичко....

                        МНого е малоумно как проблемите преследват добрите хора.
                        Да си се замислял че проблемите са си в самия теб? Че не си адекватен
                        Ама разбира се, как ще мислиш - нали винаги може да хвърлиш вината на другите, уроките, лошия поглед .... ей-сега и аз ще съм ти виновен че не се справяш и че света наоколо не ще да се завърти както на теб ти харесва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                          Мирка, Мирка за съжаление държавата се напълни с хора като теб - арогантни, зли, без грам човещина или кавито и да е качества полезни на обществото. От такива като теб човек няма какво да очаква.

                          Точно сега въобще не искам да имам общо с хора като теб. Старая се да открия онези 5% добри хора, на чието рамо може да се опреш в наистина тежките моменти. Как да обясня на човек като теб че сериозните проблеми на средната класа в БГ, въобще не са парите или топлото (много отдавна съм излязъкл над тях на ниво оцеляване) .

                          Аз мирка "колкото глави съм удрял" ти толкова в джобовете яма да си бръкнеш....
                          Аха, великият ти - то се вижда
                          Никой не ти длъжен - и това е валидно с особена сила за страните в Европа. Стига си циврил а се хващай на работа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                            Rapana
                            средна класа в България няма !!!!!!!!!!!!
                            Ония положиха сериозни усилия
                            да не се роди !!!!!!
                            Е има едни 5-8% от населението
                            дето имат прилична работа и доходи,
                            но не се знае докога, защото една
                            част от тях са сериозно задлъжняли,
                            а други ще ги загубят вследствие на депресията.....
                            Останалите 90% няма да ги коментирам дори!!!
                            Тъжна работа
                            Тъжна е наистина.... Човек учи години наред, спортува развива се има някакви амбиции... Живота тръгва, нещата се случват и изведнъж...... според рани врачки (аз не вярвам много ам по някога знаеш за удяавника и сламката) в следствие на завист и лоши погледи.... И всичко си ебава мамата.... И проблемите следват един след друг късмета, години наред, не можеш да си вдигнеш главата...... Всяко худаво нещо е пос;едвано от 10 проблема... В един момент идва най лошото когато решението на проблемите не завиди от теб тс си безсилен...... Остава ти утехата на семейството. Всъщност анагажимента към тях ти е единственият смисъл да не се качиш на колата и да избягаш от всичко....

                            МНого е малоумно как проблемите преследват добрите хора.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Положението е такова, че за околните и дори близките трябва да си "Здрав или мъртъв". Няма средно положение.
                              освен ако не си от типа - болен здрав носи
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • за средната класа няма страшно
                                с повече от 100% не може да изчезне.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X