IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    То е измислено какво да се направи. Във Виена доколкото знам, ако прекараш повече от 48часа дори на гости, трябва да се регистрираш. Дават ти едно картонче подобно на нашите жълти чаршафи за временна регистрация. Ако те спре някоя кука и не си регистриран - глоба или принудителен труд- оборка на градинката пред "Шьонбрун". Така се създава дисциплина и кмета на Виена винаги знае колко паплач има в неговата губерния.
    To по комунистическо и тука
    беше горе-доле така !!!!!
    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
      LANDLORD 31
      40-50К айдуци са много бря !!!!
      Едва ли са повече от 2-3 000
      Регистрираните манговци ще ги преброят!!!!
      Пък повечерто са регистрирани
      за да взимат помощи.
      Нерегистрираните дето живеят по кашони в деретата
      не са важни, щото ти тях за хора ли ги броиш
      Накрая обобщаваш 1 800 000 цифра
      дето е космическа!!!!!!
      За да си в час гледай бройката на
      осигурените в НАП-а
      Аз така за Варна като казваха, че станала
      над 1 000 000 им се хилих на ъкъла
      при трудови договора под 300 000(не помня точно колко но най вече към 250 000)
      ............
      Баче, ако гледаш трудовите договори, София може да е 180 000 души

      Коментар


      • Населението на София е толкова колкото ще го изкара НСИ. Останалото са удобни приказки на некадърни и корумпирани хора, които бягат от отговорност и търсят причините за пробелемите на града извън тях. Много по-лесно е да обвиниш някой навън, отколкото да направиш нещо. Само по инфраструктурата на София има работа колкото за цяла България - метро за довършване, булеварди, които в момента свършват в нищото, жилищни комплекси, нова администрация на държавата извън центъра и каквото се сетите. Ноооо, "селяните дойдоха, паркираха, ограбиха..," алабала и дрън-дрън.
        Това единствения град в страната, чието население расте !!! Трябва ръка да целува,а то мрънка. Страна на абсурда.

        Коментар


        • То е измислено какво да се направи. Във Виена доколкото знам, ако прекараш повече от 48часа дори на гости, трябва да се регистрираш. Дават ти едно картонче подобно на нашите жълти чаршафи за временна регистрация. Ако те спре някоя кука и не си регистриран - глоба или принудителен труд- оборка на градинката пред "Шьонбрун". Така се създава дисциплина и кмета на Виена винаги знае колко паплач има в неговата губерния.

          Коментар


          • LANDLORD 31
            40-50К айдуци са много бря !!!!
            Едва ли са повече от 2-3 000
            Регистрираните манговци ще ги преброят!!!!
            Пък повечерто са регистрирани
            за да взимат помощи.
            Нерегистрираните дето живеят по кашони в деретата
            не са важни, щото ти тях за хора ли ги броиш
            Накрая обобщаваш 1 800 000 цифра
            дето е космическа!!!!!!
            За да си в час гледай бройката на
            осигурените в НАП-а
            Аз така за Варна като казваха, че станала
            над 1 000 000 им се хилих на ъкъла
            при трудови договора под 300 000(не помня точно колко но най вече към 250 000)
            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              .................
              Ако приемем, че не са преброени 10%, това са 130 000 души. Освен това гетата Христо Ботев, Факултета, Градините 3, Суходол 3, Татарли, Смърдана, Гетото на кв.Филиповци, гара Искър, Баталова воденица, гетото на кв.Модерно предградие, гетото на кв.Връбница и други по-малки гета с общо население около 150-180х.души са преброени най-много сигурно на 30%.
              Като прибавим всички измамници и айдуци от всякакъв калибър живеещи анонимно в големите жилищни комплекси, които нарочно избягват да бъдат преброени-по мои предположения са не по-малко от 40-50х.души от цялата страна и около 2-3х.души от чужбина, стигам до това условно число 1.55-1.8 милиона. 1.8 милиона включва по-скоро всичките и обитатели вкл. гости на столицата.

              Напълно възможно. По принцип да преброиш населението на един мегаполис е много трудна задача. Трябват и ясни критерии, защото какво правим със тези които живеят в града но по паспорт са другаде и тези които на практика прекарват поивечето време (работещите в града) в дадено населено място. Преди години бях чел че населението на Мексико сити било между 18 и 24 милиона души тс отклонението е 4 софии...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                Е те го смятали на база преброените 90% до този момент. Четох интервю на някаква шефка. Нямам идея каква е точно системата
                .................
                Ако приемем, че не са преброени 10%, това са 130 000 души. Освен това гетата Христо Ботев, Факултета, Градините 3, Суходол 3, Татарли, Смърдана, Гетото на кв.Филиповци, гара Искър, Баталова воденица, гетото на кв.Модерно предградие, гетото на кв.Връбница и други по-малки гета с общо население около 150-180х.души са преброени най-много сигурно на 30%.
                Като прибавим всички измамници и айдуци от всякакъв калибър живеещи анонимно в големите жилищни комплекси, които нарочно избягват да бъдат преброени-по мои предположения са не по-малко от 40-50х.души от цялата страна и около 2-3х.души от чужбина, стигам до това условно число 1.55-1.8 милиона. 1.8 милиона включва по-скоро всичките и обитатели вкл. гости на столицата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  .....................
                  Като се има предвид колко не са преброени, нищо чудно да чукне 1.8 милиона.
                  Е те го смятали на база преброените 90% до този момент. Четох интервю на някаква шефка. Нямам идея каква е точно системата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                    Аз очаквах да е под 1 100 000 ,,,..
                    Аз четох в петък - 1 180 000.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                      Та се отплеснахме много.
                      Имам конкретен въпрос.
                      Как ще се отразят на цените на НИ
                      данните от преброяването ?????
                      Доколкото съм в час София 1.280 000,
                      а всички други градове ще излезннат
                      доста надоле като население.
                      Ще рипат ли имотите от това??????????
                      Самото преброяване като такова няма да се отрази съществено върху цените.

                      Между-другото поздравления за добрата прогноза за София. И аз също предположих към 1,2-1,3 млн.

                      Интересното е обаче как ще се изтълкуват резултатите. Доколкото разбрах София е почти колкото през 2001. Обаче за последните 2-3 години според мен София намаля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                        Не населението на САофия излезе точно колкото очаквахме (писал съм го и тук преди месеци)... Медийните глупости че 3 млн. бяха оръжието на разни дето се опитваха така да точат общинският бюджет... Преброяването няма да се отрази на пазара...
                        Аз очаквах да е под 1 100 000 ,,,..
                        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
                          Не населението на САофия излезе точно колкото очаквахме (писал съм го и тук преди месеци)... Медийните глупости че 3 млн. бяха оръжието на разни дето се опитваха така да точат общинският бюджет... Преброяването няма да се отрази на пазара...
                          .....................
                          Като се има предвид колко не са преброени, нищо чудно да чукне 1.8 милиона.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                            Та се отплеснахме много.
                            Имам конкретен въпрос.
                            Как ще се отразят на цените на НИ
                            данните от преброяването ?????
                            Доколкото съм в час София 1.280 000,
                            а всички други градове ще излезннат
                            доста надоле като население.
                            Ще рипат ли имотите от това??????????
                            Не населението на САофия излезе точно колкото очаквахме (писал съм го и тук преди месеци)... Медийните глупости че 3 млн. бяха оръжието на разни дето се опитваха така да точат общинският бюджет... Преброяването няма да се отрази на пазара...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Taзи случка с попа не е от няколко седмици.И не е поп а Игумена на Троянския манастир.За съжаление стана пред очите ми.Имаше и деца инвалиди и от чужбина.Ако се не лъжа едно дете държеше финландското знаме.Това е срам и позор за Църквата и за България.Просто не ми е ясно защо Бог търпи такива уроди

                              Същият случай.... Никога не съм можел да си отговоря... И винаги съм се опитвал да променя това.. Ума не ти го побира колко пари давам, боря се... И няма да спра да го правя докато мога...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
                                Don`t feed the TROLL.

                                Или в нашия случай MUPPET-а.


                                Твърде си МАЛЪК

                                Коментар

                                Working...
                                X