IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
    аз о4аквам имотите без зна4ение какви са и що са да се движат само и единственно рязко нагоре..като ско4и луканката с 10-15% и имотите с толко бензина като ско4и и имотите също пропорционално
    А да ама то няма такава зависимист
    защото някой може да кажа че като скочи луканката с 15 % цените на имотите ще паднат
    защото хората ще дава все по-голям процент от доходите си за луканка и все по-малък процент за имоти и инвестиции.

    Има и нещо друго преди 7-8 години имаше доста хора които имаха нужда от имот за да живеят в него, но през последните години тези хора си купиха имот и сега няма толкова много такива. Сега са останали хора които търсят имот с цел инвестиция но това са малко хора не могат да вдигнат цените!
    advokatfilipova.eu

    Коментар


    • Панелките - едно бъдещо гето

      Има опасност някои панелни сгради да се превърнат в гета. Това предупреди зам.-кметът по сигурността на София Иван Сотиров.

      Той обясни, че поради липсата на разбирателство между хората в панелните сгради, част от хората с парични възможности се преместват на други места, а на тяхно място се настаняват хора с нисък социален статус, които не извършват никаква поддръжка на своята собственост.

      Според Сотиров, за да се реши проблема, са необходими законодателни промени, за да може, ако хората не поддържат своята собственост, да бъдат принудени по някакъв начин, дори и чрез ипотекиране на имоти.

      Заместник-кметът подчерта, че има европейски средства в посока на облагородяването на жилищните сгради у нас, но те няма да са достатъчни.

      Според Атанас Черешаров, общински съветник в Столичния общински съвет, тези блокове след десетина години би трябвало или да се санират или да се разрушат. Голяма част от панелните комплекси в страната са строени в края на 60-те и 70-те години на миналия век. Според арх. Людмил Леонидов, общински съветник в СОС, проблемът е в изпълнението и експлоатацията - те не са ремонтирани откакто са построени, има много течове, което е най-тежко за сградите, тъй като те предизвикват корозия и разрушаване.

      В средата на януари министърът на регионалното развитие Росен Плевнелиев съобщи, че ще стартира проект за обновяване на 720 000 панелни жилища и сгради в лошо състояние, в които живеят 3 млн. българи. Половината от тези сгради са в четири града - София, Пловдив, Варна и Бургас.

      Профит.бг

      Коментар


      • http://www.monitor.bg/article?id=286203

        "Повечето от англичаните обаче признават, че решението им да заживеят в България е било взето импулсивно, без да се запознаят с родината ни и с условията за живот в нашите села. Битовата престъпност била една от основните причини за сегашното им напускане на България. След като били нападани и обирани по 2-3 пъти за 1-2 години, англичаните решили да се приберат обратно в родината си."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
          аз о4аквам имотите без зна4ение какви са и що са да се движат само и единственно рязко нагоре..като ско4и луканката с 10-15% и имотите с толко бензина като ско4и и имотите също пропорционално
          Трябва да направиме борд на имотите. Да вържем цените на имотите към цената на луканката.

          Коментар


          • аз о4аквам имотите без зна4ение какви са и що са да се движат само и единственно рязко нагоре..като ско4и луканката с 10-15% и имотите с толко бензина като ско4и и имотите също пропорционално
            Вся Власть Советам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
              нищо не разбирам какво си напитал

              къде да видя примерно преди 30 години 1 литар безрин колко колограма луканка е бил?

              ще се ровя в интернет ама нямам време и не ми се занимава много
              Недей да търсиш в интернет. Това е неговата цел на супертрейдъра - да ти пусне нещо и въз, пък ти иди да доказваш обратното...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                В момента петрола е с много ниска цена , ако се проследи инфлацията с годините , то цената на петрола е равна на 2-3 долара , тя варира в годините меджду 2-3 долара и 10-15.Умножавай по 5...Който не вярва нека си провери като е бил петрола 2-3 долара преди 70 години каква е била стойността на долара в други стоки.Намираме се в (един период на изкуствено задържане на неизбежното, правителства и политици се напъват..до кога ?????
                нищо не разбирам какво си напитал

                къде да видя примерно преди 30 години 1 литар безрин колко колограма луканка е бил?

                ще се ровя в интернет ама нямам време и не ми се занимава много
                в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                Коментар


                • SEBULBA

                  В момента петрола е с много ниска цена , ако се проследи инфлацията с годините , то цената на петрола е равна на 2-3 долара , тя варира в годините меджду 2-3 долара и 10-15.Умножавай по 5...Който не вярва нека си провери като е бил петрола 2-3 долара преди 70 години каква е била стойността на долара в други стоки.Намираме се в (един период на изкуствено задържане на неизбежното, правителства и политици се напъват..до кога ?????
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Тънкият момент е, че човекът предлага парцел "на строящ се участък" от магистрала Тракия, т.е. след разклона за Свиленград/Турция. Кажи ми кой ще кара това лято натам?!
                    е сега не ,но лятото на 2012 ще е готова магистралата
                    в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                      е може ли всичко в имоти да набииеш, с нещо не си ли диверсифицирал?
                      ................
                      Може и да е наивно, но откакто съм купувал акции на Гранд хотел Варна и Хранков и съм се опарил, БГ акциите са мръсна дума в моята фамилия. Златото и среброто ме дразни, щото въпреки ликвидността си, не носи текущ доход и аз понеже не продавам или много трудно продавам, ми стои като нещо затворено. Спестяванията след 1997г. ми се виждат най-безумното нещо, което може да ти докара доходност и затова може с известна уговорка да се каже, че диверсифицирам в застраховки, само , че не много като сума. Ако са ценни книги, бих инвестирал в компании за алтернативна енергия, макар че силиконците като са измислили сега това листо дето прави ел.енергия, май всеки в къщи ще си има домашна ел.централа.

                      Коментар


                      • е може ли всичко в имоти да набииеш, с нещо не си ли диверсифицирал?
                        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                          Ей тебе сьн не те лови покрай тези цени на имотите. Поне напазаруваа ли?
                          ................
                          Напазарувал съм си. Пазарувал съм през 1980 /с известна уговорка/, 1994, 2002, 2007, 2009 и 2010г.Сега ме е яд, че нямам ваканционен, но и това ще се случи. Просто всичко набих имоти и сега само набивам и за ремонти. Но много ми харесват резултатите от творенията.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                            Ха ха
                            знаете ли защо похитителя на в Сливен пуснал заложниците?
                            - от банката го заплашили, че ще му отпуснат Ипотечен кредит !! ?
                            забавно, но е близо до реалноста
                            Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                            Коментар


                            • Ха ха
                              знаете ли защо похитителя на в Сливен пуснал заложниците?
                              - от банката го заплашили, че ще му отпуснат Ипотечен кредит !! ?

                              Коментар


                              • Ей тебе сьн не те лови покрай тези цени на имотите. Поне напазаруваа ли?
                                Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X