IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    ...............
    ХА ха Ха ХА ха ХА ха ХАХ ха ХАХхаха ХХАХхах ХАХ хха хХАХАХ хаха ХАХ хха ХАХхахХАХхахХАХхаХХАХ ахХ АХхах АХхахХОХхахХАХхах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
    Тухлите ги няма в трънско!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Точно затуй и рекнах че не съм ти наемател, смоти

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
      Не, в тухла съм
      Ай у лево!
      ...............
      ХА ха Ха ХА ха ХА ха ХАХ ха ХАХхаха ХХАХхах ХАХ хха хХАХАХ хаха ХАХ хха ХАХхахХАХхахХАХхаХХАХ ахХ АХхах АХхахХОХхахХАХхах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
      Тухлите ги няма в трънско!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Коментар


      • За санирането може да се отвори цяла тема... Но съм сигурен, че капацитетите сривльовци тук то представлява само да налепиш изолация по сградата и да я замажеш..
        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          .............
          Да не си у трънско?
          Не, в тухла съм
          Ай у лево!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
            Със сигурност не ти плащам наем
            .............
            Да не си у трънско?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
              Утре излизат резултатите от преброяването.
              Според теб ще лъжат ли?
              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                ............
                Сигурен съм, че ти ако кажеш къде живееш ще умра от смях
                Със сигурност не ти плащам наем

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
                  Лорде, хабер си нямаш що е туй саниране!
                  .............
                  Айде обясни. Откога чакам някой капацитет в санирането да ми каже как ще смени заварките на панелите, като никога и при никакво условия не го е правил. Давай Давай!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    ..
                    Пълна тъпотия. Всички които искат да лапнат от санирането, правят такива апокалиптични прогнози. В моят панел стените на стълбищата са пресно боядисани. Щранговете сменени. Топлоизолацията и новите дограми преобладават. Ако трябва ще спонсорираме крайно нуждаещите се да го направят и те. Те и без това останаха малко. След това ще боядисаме с фасаген в един цвят целия блок и готово. После ще ги питам какво ще ми санират. Сигурен съм че в посоченият от мен начин ще излезе на всички 3-4 пъти по-евтино от наглите големи фирми за саниране които се опитват да се намърдат естествено задължително за БГ.
                    Лорде, хабер си нямаш що е туй саниране!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
                      За едно съм съгласен с тебе - панелките не са бъдещо гето. Те са строени като гето, били са гето, са гето и ще си останат гето
                      В момента подготвят хората за неизбежния финал - "домовете" им да бъдат разрушени без да ги обезщетят.
                      ............
                      Сигурен съм, че ти ако кажеш къде живееш ще умра от смях

                      Коментар


                      • Ммм дааа,

                        София била 3,5 млн


                        http://bg.time.mk/read/a7eeb150ee/40b473338d/index.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          ..
                          Пълна тъпотия. Всички които искат да лапнат от санирането, правят такива апокалиптични прогнози. В моят панел стените на стълбищата са пресно боядисани. Щранговете сменени. Топлоизолацията и новите дограми преобладават. Ако трябва ще спонсорираме крайно нуждаещите се да го направят и те. Те и без това останаха малко. След това ще боядисаме с фасаген в един цвят целия блок и готово. После ще ги питам какво ще ми санират. Сигурен съм че в посоченият от мен начин ще излезе на всички 3-4 пъти по-евтино от наглите големи фирми за саниране които се опитват да се намърдат естествено задължително за БГ.
                          За едно съм съгласен с тебе - панелките не са бъдещо гето. Те са строени като гето, били са гето, са гето и ще си останат гето
                          В момента подготвят хората за неизбежния финал - "домовете" им да бъдат разрушени без да ги обезщетят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            Панелките - едно бъдещо гето

                            Има опасност някои панелни сгради да се превърнат в гета. Това предупреди зам.-кметът по сигурността на София Иван Сотиров.

                            Той обясни, че поради липсата на разбирателство между хората в панелните сгради, част от хората с парични възможности се преместват на други места, а на тяхно място се настаняват хора с нисък социален статус, които не извършват никаква поддръжка на своята собственост.

                            Според Сотиров, за да се реши проблема, са необходими законодателни промени, за да може, ако хората не поддържат своята собственост, да бъдат принудени по някакъв начин, дори и чрез ипотекиране на имоти.

                            Заместник-кметът подчерта, че има европейски средства в посока на облагородяването на жилищните сгради у нас, но те няма да са достатъчни.

                            Според Атанас Черешаров, общински съветник в Столичния общински съвет, тези блокове след десетина години би трябвало или да се санират или да се разрушат. Голяма част от панелните комплекси в страната са строени в края на 60-те и 70-те години на миналия век. Според арх. Людмил Леонидов, общински съветник в СОС, проблемът е в изпълнението и експлоатацията - те не са ремонтирани откакто са построени, има много течове, което е най-тежко за сградите, тъй като те предизвикват корозия и разрушаване.

                            В средата на януари министърът на регионалното развитие Росен Плевнелиев съобщи, че ще стартира проект за обновяване на 720 000 панелни жилища и сгради в лошо състояние, в които живеят 3 млн. българи. Половината от тези сгради са в четири града - София, Пловдив, Варна и Бургас.

                            Профит.бг
                            ..
                            Пълна тъпотия. Всички които искат да лапнат от санирането, правят такива апокалиптични прогнози. В моят панел стените на стълбищата са пресно боядисани. Щранговете сменени. Топлоизолацията и новите дограми преобладават. Ако трябва ще спонсорираме крайно нуждаещите се да го направят и те. Те и без това останаха малко. След това ще боядисаме с фасаген в един цвят целия блок и готово. После ще ги питам какво ще ми санират. Сигурен съм че в посоченият от мен начин ще излезе на всички 3-4 пъти по-евтино от наглите големи фирми за саниране които се опитват да се намърдат естествено задължително за БГ.

                            Коментар


                            • Утре излизат резултатите от преброяването.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                ................
                                Напазарувал съм си. Пазарувал съм през 1980 /с известна уговорка/, 1994, 2002, 2007, 2009 и 2010г.Сега ме е яд, че нямам ваканционен, но и това ще се случи. Просто всичко набих имоти и сега само набивам и за ремонти. Но много ми харесват резултатите от творенията.
                                Всичко ще си кажеш, набивай набивай

                                Сетих се покрай тебе за едно определение за БГ бизнеса - че бил като голям хубав магазин, ама ПРАЗЕН, без клиенти.

                                Коментар

                                Working...
                                X