IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от art-lubitel Разгледай мнение
    Supertrader, какви са тия съдове, дето съхраняват 6 киловата с неограничен брой цикли заряд и разряд - батерии ли са, кво са.
    Абе какво го слушате тоя шемет?! Не виждате ли, че само спами темата, за да предизвиква интерес в нея.

    На него не му е ясна разликата между мощност и капацитет.

    П.П. Сега видях, че е писал за мощност, а не напрежение. Значи в тази кутия може да има и бръмбари-рогачи, или разни други животинки, които да дават тая мощност.
    Last edited by anon6706; 17.10.2011, 15:01.

    Коментар


    • @supertrader


      Може ли малко повече информация за въпросните "съдове" за съхранение на ток ?!

      За колко време се саморазреждат ?

      Коментар


      • Supertrader, какви са тия съдове, дето съхраняват 6 киловата с неограничен брой цикли заряд и разряд - батерии ли са, кво са.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Пешка мерси за съвета , доволен съм от това което съм си изкарал с труд без да съм бил в БСП..Не знам защо ме пробутващ за комунист , не си падам по селкия живот като тях.Ние гардове наистина нямаме , те са полугета в най добрия им вариант и села нямаме ..е има ли какво да се строи в БГ ? Надявам се да си достроя строителствата , при мен проблем с пари за довършване няма , но няма смисъл да се бърза защото едно е сега да го включа за стотици хиляди към еон , друго е да си купя с тези пари малка централа която от светлина да го захранва. Нямаш си на идея как се развиват технологиите , един българин произвежда съдове в които 6 киловата се съхраняват в съд с размери 15 на 30 см. !!!! и има неограничен брой цикли заряд и разряд и внуците ще го ползват на този който го купи.Цените на тези технологии никой дори не си представя колко драстично ще паднат. В България има един проблем - той се нарича обществен ред и манталитет..ако се промени , което ще означава да си забравиш чантата на гарата някъде и да престои цял ден..да се върнеш и да я намериш където си я оставил - БЪЛГАРИЯ ЩЕ СТАНЕ НАЙ БОГАТАТА ДЪРЖАВА В СВЕТА !ПРОСТО ТАМ Е РАЗКОВНИЧЕТО !
          При всички положения, ако в Германия си забравиш чантата на гарата, след 5 минути района ще е отцепен, влаковете спрени, а централното табло за разписание нашарено с "Mit Verspätung". Пак бръщолевиш дивотии.

          Коментар


          • И няма да дойдат само китайци в България , а ще дойдат хора с всякакъв произход , но по важното е че ще са работещи хора с възможности и желание да живеят в уредено и спокойно общество.Но политиците трябва да осигурят това - обществен ред и морал ..това е което ще се котира в бъдеще , където ги има територията ще е икономически развита и богата..където ги няма - бедност , мизерия и глад ще царуват , хората ще живеят като скотове , не като животни дори..да поясня - скотовете са мръсни , недохранени и болни същества подчинени на много богати , кръвожадни същества с техния произход чиято основна обществена функция е тормоз над себеподобните.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Пешка мерси за съвета , доволен съм от това което съм си изкарал с труд без да съм бил в БСП..Не знам защо ме пробутващ за комунист , не си падам по селкия живот като тях.Ние гардове наистина нямаме , те са полугета в най добрия им вариант и села нямаме ..е има ли какво да се строи в БГ ? Надявам се да си достроя строителствата , при мен проблем с пари за довършване няма , но няма смисъл да се бърза защото едно е сега да го включа за стотици хиляди към еон , друго е да си купя с тези пари малка централа която от светлина да го захранва. Нямаш си на идея как се развиват технологиите , един българин произвежда съдове в които 6 киловата се съхраняват в съд с размери 15 на 30 см. !!!! и има неограничен брой цикли заряд и разряд и внуците ще го ползват на този който го купи.Цените на тези технологии никой дори не си представя колко драстично ще паднат. В България има един проблем - той се нарича обществен ред и манталитет..ако се промени , което ще означава да си забравиш чантата на гарата някъде и да престои цял ден..да се върнеш и да я намериш където си я оставил - БЪЛГАРИЯ ЩЕ СТАНЕ НАЙ БОГАТАТА ДЪРЖАВА В СВЕТА !ПРОСТО ТАМ Е РАЗКОВНИЧЕТО !
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                Абе Реде кога ги направи 15 000+ поста. Като се ригистрирах я имаше 2-3 000
                Не ми се вярва да са били толкоз само.
                Вероятно са били около 10К
                --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Стоката е добра , ще се намери кой да я прилапа ..само погледни навън какво става - лоши климатични условия.. Представи си какво е да живееш някъде където половината година е така , че и повече. Ние не ценим това което имаме , готови сме да го зарежем..има и обективни причини - малка държава и много ни крадат големите държави..просто не сме ориентирани правилно - ние да им прилапаме на тях парите и ресурсите..ето Швейцария как приютяват паричките навсички крадци по света с висок обществен ранг...
                  Не бе приятел.Не ни крадат.Просто ни мързи да работим.Това е причината.Разбери че дохода идва от труд а не от ориентация към партии и държави.Няма нищо вечно на тоя свят всичко се променя всичко е движение.Само ти ревеш по цял ден как ти пречат.Вземи се запиши в БСП щото тя честичко идва на власт.Другите са времянки.И дано ти излезе късмета да те уредят с някоя службичка за четири години та да замълчиш и да лапаш.И от мен да знаеш не може цял живот да се лапа.Три четири години най много.Щото после идват други тарикати лапачи да не мислиш че само ти искаш на ясла.Сега е момента щото са в опозиция и помиярите тичат в ГЕРБ.

                  Коментар


                  • Абе Реде кога ги направи 15 000+ поста. Като се ригистрирах я имаше 2-3 000
                    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Стоката е добра , ще се намери кой да я прилапа ..само погледни навън какво става - лоши климатични условия.. Представи си какво е да живееш някъде където половината година е така , че и повече. Ние не ценим това което имаме , готови сме да го зарежем..има и обективни причини - малка държава и много ни крадат големите държави..просто не сме ориентирани правилно - ние да им прилапаме на тях парите и ресурсите..ето Швейцария как приютяват паричките навсички крадци по света с висок обществен ранг...
                      То всичко хубаво, но требе и да има
                      от какво да се жювее и доходи и т.н.
                      инък празните хапартаменти и къщи
                      ще стават все повече,,,,,,,,
                      --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                      http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Вече голф 3 е без пари , няма да стане такъв бартер , но за нов голф със сигурност. Няма толкова ниски цени на имоти никъде по света , дори в опасните климатични зони цените са по високи. Който изкупи България сега , като недвижима собственост , ще я вземе на супер промоция.
                        Той хубаво ще я изкупи........ но какво ще я прави...........

                        Земята вече не е толкова ценна, както да речем преди 100 години. Вече има технологии за тераформинг (макар и в начален стадии). Вижте Дубай примерно или Япония. Няма значение къде живееш, ако имаш достатъчно пари, всяко място може да бъде превърнато в райска градина.

                        Никой няма да тръгне да купува като луд земя в България, при днешното управление.
                        Last edited by Xman1; 17.10.2011, 11:29.

                        Коментар


                        • Стоката е добра , ще се намери кой да я прилапа ..само погледни навън какво става - лоши климатични условия.. Представи си какво е да живееш някъде където половината година е така , че и повече. Ние не ценим това което имаме , готови сме да го зарежем..има и обективни причини - малка държава и много ни крадат големите държави..просто не сме ориентирани правилно - ние да им прилапаме на тях парите и ресурсите..ето Швейцария как приютяват паричките навсички крадци по света с висок обществен ранг...
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Не знам как е по принцип в Перник ,
                            но в бившите окръжни градове от
                            30 до 40% от жилищата са празни,
                            а някъде предполагам , че стигат и над 50%.
                            И да не са празни много често единствения
                            им обитател е 89 годишна бабичка !!!
                            Та колко да струва двустаен хапартамент
                            в празен град дето няма кои да го купи.
                            Даже и голф 3-ка му е много !!!
                            Пък тия дето щели да ги изкупят
                            сигурно ще ги напълнят с китайци или
                            ще си ги метнат през рамо и ще си
                            ги занесат някъде
                            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                            Коментар


                            • Вече голф 3 е без пари , няма да стане такъв бартер , но за нов голф със сигурност. Няма толкова ниски цени на имоти никъде по света , дори в опасните климатични зони цените са по високи. Който изкупи България сега , като недвижима собственост , ще я вземе на супер промоция.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                                ....
                                Требе да се провери дали в някои пернишки
                                вестник няма обява:
                                -заменям двустаен срещу Голф 3
                                Редов,
                                то си има анкета по въпроса.

                                Кое ще се срине първо през 2008-а?

                                Коментар

                                Working...
                                X