IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нова мода: бартер кола за имот:
    Сделките на база бартери в повечето случаи стават без участието на агенция или брокер между двете страни, потвърдиха представителите на големите агенции у нас. Според тях обаче тенденцията към активизиране на замените дава сигнали, че на пазара има някакъв порок – т.е. големите разходи по покупко-продажби, като такси, данъци и дори комисионите, говорят за острата липса на средства у клиентите.
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    ЩЕ РИПАТ ХАПАРТАМЕНТИТО ЗНАЧИ !!!
    Требе да се провери дали в някои пернишки
    вестник няма обява:
    -заменям двустаен срещу Голф 3
    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

    Коментар


    • ...

      Време им е на банките с чуждестранен собственик у нас да спрат с преводите на пари към така наречените банки майки в чужбина. Не може да пращат всеки месец половината от набраните като депозити пари тук в чужбина. Ясно е че наляха пари и искат да си ги изтеглят , обаче стига толкова..те трябва да пододържат някаква част от капитала да е на собственика..тя трябва да се увеличи като изискване.Те тук са БГ юридически лица и дефакто сам общия собственик е връзката между чуждата банка и банката в България. Това че зад граница с парите , които събират тук купуват ДЦК на тяхната си държава е много вероятна инвестиция към която те са прибегнали , отписването на 60% дълг от Гърция ще донесе съответните загуби на гръцките собственици на банки в България. Не се съмнявам , че същото ще се случи и с дълговете на Испания , Италия и другите от групата..Така , че най добре да спрат износа на пари от България .
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
        Зависи в коя банка.

        Иначе от чуждите клонове на мен Райфайзен ми се виждат най стабилни.
        Имам в райфайзен и в ЦКБ
        в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sisiko Разгледай мнение
          "Водещи европейски банки заявиха, че по-скоро биха продавали активи, отколкото да набират скъп нов капитал в случай, че се наложи да посрещнат задължителните изисквания за капиталова адекватност, обсъждани в Европейския съюз (ЕС).

          Това би довело до още по-сериозно свиване на кредитирането за отслабващата европейска икономика, пише Financial Times.
          Този радикален подход, предложен от две от големите френски банки - BNP Paribas и Société Générale, ще бъде възприет и от банки в Италия, Испания и Германия, посочват банкери."

          Ауу! Горките цени на НИ!

          http://www.investor.bg/news/article/124411/334.html
          И според тебе в активите на банките, особено тия дето се продават има апартаменти а ???? Много капацитетно бе ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HPQ Разгледай мнение
            Правете разлика между "да има някой акционер грък" и "100% гръцко участие в акционерната структора"! В ОББ правилата на работа се определят от гърци, и управлленските решения се взимат от гърци.
            ahaa и това увеличава риска??!
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
              Не говорех за качеството на услугите, говорех за риска от фалит. (макар че двете неща са свързани до извесна степен)

              То все едно в Булбанк е различно.......... всичко списвах на ръка последния път.......... все едно съм "писарушка".

              Аз съм имал случай в Общинска банка, когато ми заявиха, че такъв човек (т.е. аз) няма сметка при тях . После се оправихме........ но на мен ми се изправи косата.......

              Между другото това за преводите явно е често срещано (в нашата банкова система) и други хора са се оплаквали .


              Предложи някаква банка с добро обслужване и без риск от фалит.
              БУЛБАНК. Като искате сигурност ще вземете малко по - ниска лихва по депозитите. Ако не искате има ПИБ, ЦКБ и прочие където депозитите най-добре ги плащат. Ама там и кредитите ти най-добре си ги плащаш Отдавна вече вносни бележки и разписки не се пишат. Като правиш преводи ще пишеш ми как, навсякъде се пише. Като не ти се пише има интернет банкиране. За сведение много е удобно. Да говорите за фалити в Българската банкова система глупавичко ми се струва, ама като чета какво пишат половината "инвеститори" е ясно, че глупав въпрос няма И какво правиш в Общинска банка, дето до скоро не продаваха паундове ??????? 2009 год. се опитах да си купя 500 паунда и получих отговор, че не работят с такава валута/ Сега не знам как е , нямам и намерение да проверявам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от HPQ Разгледай мнение
                Райфайзенбанк НЕ Е клон на яужда банка, а бълг. банка със собственик 100% чуждо юридическо лице! Разликата е от небето до земята,, а имено: Директорите са българи и въпреки, че табелката РАЙ е същата, сървиса е корено различен от банките на "майката" в чужбина. Аз съм патил и знам как бъркат преводи, обработват най-простия документ за часове, а допотопното попълване на платежно на бланките от едно време (на един крак) в средата на тесен салон е несравнимо изживяване
                Не говорех за качеството на услугите, говорех за риска от фалит. (макар че двете неща са свързани до извесна степен)

                То все едно в Булбанк е различно.......... всичко списвах на ръка последния път.......... все едно съм "писарушка".

                Аз съм имал случай в Общинска банка, когато ми заявиха, че такъв човек (т.е. аз) няма сметка при тях . После се оправихме........ но на мен ми се изправи косата.......

                Между другото това за преводите явно е често срещано (в нашата банкова система) и други хора са се оплаквали .


                Предложи някаква банка с добро обслужване и без риск от фалит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                  Da не искаш да кажеш, че Об. Българска Банка е гръцка?

                  Е, не е! Инак то всички компании на БФБ-то са гръцки, щото има по някой акционер - грък...
                  Правете разлика между "да има някой акционер грък" и "100% гръцко участие в акционерната структора"! В ОББ правилата на работа се определят от гърци, и управлленските решения се взимат от гърци.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                    Зависи в коя банка.

                    Иначе от чуждите клонове на мен Райфайзен ми се виждат най стабилни.
                    Райфайзенбанк НЕ Е клон на яужда банка, а бълг. банка със собственик 100% чуждо юридическо лице! Разликата е от небето до земята,, а имено: Директорите са българи и въпреки, че табелката РАЙ е същата, сървиса е корено различен от банките на "майката" в чужбина. Аз съм патил и знам как бъркат преводи, обработват най-простия документ за часове, а допотопното попълване на платежно на бланките от едно време (на един крак) в средата на тесен салон е несравнимо изживяване

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
                      Много гръцки банки в Бг
                      Da не искаш да кажеш, че Об. Българска Банка е гръцка?

                      Е, не е! Инак то всички компании на БФБ-то са гръцки, щото има по някой акционер - грък...
                      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                        аз имам в банка бг не са много не са и малко да ги изтегля ли в евро и да ги държа вкъщи
                        Зависи в коя банка.

                        Иначе от чуждите клонове на мен Райфайзен ми се виждат най стабилни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                          Много българи ли имат влогове в Гърция??!!
                          Много гръцки банки в Бг
                          Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Така както не очакват промени на пазара , може да се случат. Интересно гръцките банки колко ли родни ДЦК притежават..колко ще загубят и как ще изплатят депозитите на бг. гражданите. Скоро може да се върнем в 97г. , разбира се държавата - България ще изплати влоговете до 100 000 евро , от гърба на всички нас ще ги събере парите , но доста вода ще изтече по Дунава докато бъдат изплатени някога в необозримото бъдеще..Продължават упорито да твърдят , че кредиторите с гръцки ДЦК са немски и френски банки , но няма логика в това.Възможно е да се появи търсене на недвижима собственост , като пристанище за парите докато отмине бурята. А бурята е просто неизбежна...и предстои.
                            Те всички "тарикати" дето инвестираха в недвижими имоти вече са се набълбукали......... останалите едва ли ще направят същата грешка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Така както не очакват промени на пазара , може да се случат. Интересно гръцките банки колко ли родни ДЦК притежават..колко ще загубят и как ще изплатят депозитите на бг. гражданите.
                              Много българи ли имат влогове в Гърция??!!
                              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Така както не очакват промени на пазара , може да се случат. Интересно гръцките банки колко ли родни ДЦК притежават..колко ще загубят и как ще изплатят депозитите на бг. гражданите. Скоро може да се върнем в 97г. , разбира се държавата - България ще изплати влоговете до 100 000 евро , от гърба на всички нас ще ги събере парите , но доста вода ще изтече по Дунава докато бъдат изплатени някога в необозримото бъдеще..Продължават упорито да твърдят , че кредиторите с гръцки ДЦК са немски и френски банки , но няма логика в това.Възможно е да се появи търсене на недвижима собственост , като пристанище за парите докато отмине бурята. А бурята е просто неизбежна...и предстои.

                                аз имам в банка бг не са много не са и малко да ги изтегля ли в евро и да ги държа вкъщи
                                в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                                Коментар

                                Working...
                                X