IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
    Само съборетината в Радомир да не пропуснеш да дадеш Аз с кеф ще чета после в новините, какво е станало
    Уточнихме 10К лева за Софето, а за Радомир още едни 1К не са излишни, прав си

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
      Е как па толкова бързо го превалутира в долари бе Баси и калкулатора дето си
      Евраци бре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Но от Солун летиш до Крит за 120-130 долара двупосочно.
        Е как па толкова бързо го превалутира в долари бе Баси и калкулатора дето си

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          Не си прав, макар и стара къщата е моя! Повече от 1000 евра няма да и искам щото ще я вдигнат с острото нагоре. Може да им предложа новата къща за 2000 евра + четиристайния за 1500 и двустайния за 300. ОБЩО ЗА 4800 ЕВРА ЩЕ ДАМ ВСИЧКО, НО ДА ЗАКРЪГЛИМ ЗА Е5000 ТУТТО! Това е по-малко от десет бона дори, ебати подаръка! за некви чужди.......
          Само съборетината в Радомир да не пропуснеш да дадеш Аз с кеф ще чета после в новините, какво е станало

          Коментар


          • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
            не смяташ правилно - самолетен билет (Крит), паркинг за колата (на летището), стаята, харчлъка на място, рент а кар на място - колко да е?
            Може бе човек, и 20000 еврака може да се докара. Но от Солун летиш до Крит за 120-130 долара двупосочно. За 100 еврака можеш супер хотели да намериш, а нормален за 50. Кръчмите с осиране са ти по 50 еврака За кво ми е Мишлен да го еВа. Не ми е по джоба
            Аз не си падам по олинклузиви. Не ползвам и туристически агенции. Паля и тръгвам. Да е жив и здрав букинга

            Коментар


            • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
              Бе дай им я за 15 бона, какво ще си играеш с 1000 Евро. Къща е това!
              Не си прав, макар и стара къщата е моя! Повече от 1000 евра няма да и искам щото ще я вдигнат с острото нагоре. Може да им предложа новата къща за 2000 евра + четиристайния за 1500 и двустайния за 300. ОБЩО ЗА 4800 ЕВРА ЩЕ ДАМ ВСИЧКО, НО ДА ЗАКРЪГЛИМ ЗА Е5000 ТУТТО! Това е по-малко от десет бона дори, ебати подаръка! за некви чужди.......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                Мой сътрудник ме съсипа от смях като ми каза как да наемам сирийците снощи!!!
                Дадох пример с мой приятел наемодател от сдружението на наемодателите който отдава една къща с две стаи на партер и две спални със скосения на горния полуетаж!
                Казва се Данчо. Та моя приятел Марин ми вика: "Дай като Данчо само старата си малка къща в София за 1000 евра, без значение колко араби ще се настанят. Дори прави да стоят денонощно като в къщата на Данчо!
                Айде пак се разбълнува. Дай направо хлопатарника в Радомир на арабеските за 10к евра, те местните там ще те оправят. Ни арабески ще видиш, ни хлопатарник повече

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  Мой сътрудник ме съсипа от смях като ми каза как да наемам сирийците снощи!!!
                  Дадох пример с мой приятел наемодател от сдружението на наемодателите който отдава една къща с две стаи на партер и две спални със скосения на горния полуетаж!
                  Казва се Данчо. Та моя приятел Марин ми вика: "Дай като Данчо само старата си малка къща в София за 1000 евра, без значение колко араби ще се настанят. Дори прави да стоят денонощно като в къщата на Данчо!
                  Бе дай им я за 15 бона, какво ще си играеш с 1000 Евро. Къща е това!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    За всеки влак си има пътници. За мен неходене в Мишлен не е лишение. 4000 за седмица на гръцки остров пък си е ташак. 250 еврака за стая си е много по всички нормални стандарти
                    не смяташ правилно - самолетен билет (Крит), паркинг за колата (на летището), стаята, харчлъка на място, рент а кар на място - колко да е?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                      ... абсолютно правилно, нещата си идват на мястото, еуфорията отдавна приключи – което всъщност е хубаво, работят си основните корективи като за всичко … винаги си е имало такива ( имоти ) които си струват и обратното … като за всичко … а и си има положителна страна, кризата ще оздрави доста сектори и всеки ще си претегли възможностите по реално … много се самозабравиха и надцениха в еуфорията … в период на преподреждане сме, нищо повече …
                      Мой сътрудник ме съсипа от смях като ми каза как да наемам сирийците снощи!!!
                      Дадох пример с мой приятел наемодател от сдружението на наемодателите който отдава една къща с две стаи на партер и две спални със скосения на горния полуетаж!
                      Казва се Данчо. Та моя приятел Марин ми вика: "Дай като Данчо само старата си малка къща в София за 1000 евра, без значение колко араби ще се настанят. Дори прави да стоят денонощно като в къщата на Данчо!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
                        Като кажете "без лишения" и започвам да си представям кабриолет rent a car и обяд в Мишлен ресторант. Не е ли по-добре да признаем, че сме си правили сметката при пътуванията?

                        Аз например мога да кажа, че за 2000 на човек изкарах 8 нощувки на гръцки остров, това без горивото да отида дотам с колата. Къде ги правите един месец в Италия за 6к, без лишения??
                        За всеки влак си има пътници. За мен неходене в Мишлен не е лишение. 4000 за седмица на гръцки остров пък си е ташак. 250 еврака за стая си е много по всички нормални стандарти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Давай с обясненията Голям тънкаж ми се струва. Правил съм месец за 6000 за двама в Европа без лишения. Но ти ме утепа с 4000 за 2 седмици за 4 барабар с рентакар в Италия. Не се заяждам. Търся възможностите, щот съм хаймана
                          Като кажете "без лишения" и започвам да си представям кабриолет rent a car и обяд в Мишлен ресторант. Не е ли по-добре да признаем, че сме си правили сметката при пътуванията?

                          Аз например мога да кажа, че за 2000 на човек изкарах 8 нощувки на гръцки остров, това без горивото да отида дотам с колата. Къде ги правите един месец в Италия за 6к, без лишения??

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                            Аз па летоска возих на стоп един хангличанин, дето пътуваше от хинхланд към грузия. Цялото прекосяване на нашата територия, по негови думи, му е струвало 6лв /словом: шест лева/ - за сандвичи и кафе. Па вие ако искате и по един хапартамент набивайте, само и само да се снимате с наклонената кула у пиза и после да я постнете у сурат тефтера - толкова ви е и акула
                            Абе, мен ко питаш аз и в колата мога да спА, ама не пътувам сам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Давай с обясненията Голям тънкаж ми се струва. Правил съм месец за 6000 за двама в Европа без лишения. Но ти ме утепа с 4000 за 2 седмици за 4 барабар с рентакар в Италия. Не се заяждам. Търся възможностите, щот съм хаймана
                              Аз па летоска возих на стоп един хангличанин, дето пътуваше от хинхланд към грузия. Цялото прекосяване на нашата територия, по негови думи, му е струвало 6лв /словом: шест лева/ - за сандвичи и кафе. Па вие ако искате и по един хапартамент набивайте, само и само да се снимате с наклонената кула у пиза и после да я постнете у сурат тефтера - толкова ви е и акула

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                                миналата година бяхме 4 4овека в Италия с кола под наем. За 14 дни, 3000км със самолетните билети излезе около 4000лв, БЕЗ да се лишаваме. Ако някой се интересува как, ще обясня в друг пост.
                                Давай с обясненията Голям тънкаж ми се струва. Правил съм месец за 6000 за двама в Европа без лишения. Но ти ме утепа с 4000 за 2 седмици за 4 барабар с рентакар в Италия. Не се заяждам. Търся възможностите, щот съм хаймана

                                Коментар

                                Working...
                                X