IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Само 50 ? или имаш предвид 50% ? :-)))
    И недей да изглеждаш толкова изненадан , че си попаднал на апарт с Акт 16 ::-)))) Случва се на другите хора понякога не се шокирай така :-)
    Само 30% е, останалите 20% са общи части. Ама досега такива БЕЗ акт 16 бяха към 750-800€. ПОНЕ 20% надолу, да не кажа 30.
    Да живее ръста на имотите, опс то май цените трябваше да кажа. Е старото си е старо все забравя кое е политкоректно

    Ау и за лева има медицинска академия под 900€
    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=558g7v&f1=2
    Новата година много добре почва.
    Last edited by bota156; 11.01.2020, 22:30.
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      ще питам де, че преди нова година имаха, ама сега може и тях да са резнали

      Абе кво става тука ве - 600€ квадрата с акт.16 в манастирските ливади.
      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=558g7v&f1=2
      Е има 50кв тераси ама става за барбекю
      Само 50 ? или имаш предвид 50% ? :-)))
      И недей да изглеждаш толкова изненадан , че си попаднал на апарт с Акт 16 ::-)))) Случва се на другите хора понякога не се шокирай така :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Ани Салич, няма тя е в Рударци, и там са УЖ баровци.
        ще питам де, че преди нова година имаха, ама сега може и тях да са резнали

        Абе кво става тука ве - 600€ квадрата с акт.16 в манастирските ливади.
        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=558g7v&f1=2
        Е има 50кв тераси ама става за барбекю
        Last edited by bota156; 11.01.2020, 22:13.
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Имат - нямат оплаквания. Що ве 900€ май им искаха, преди 4-5 години беше по 550€, на толкова купиха 3-ма колеги. А може и други да има
          Ани Салич, няма тя е в Рударци, и там са УЖ баровци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

            На 550€ преди 5г с включен парцел ли?
            Там средно квадратурите са около 240кв.м. за РЗП,
            а дворовете са около 500кв.м. Първото нещо,
            което ми направи впечатление беше кристално чистият въздух.
            Много ми хареса, но сега с тази криза за вода, дано са с някакви
            буферни системи?
            Има и двойни къщи по 180кв и 300кв дворче. Тея бяха по 99к , другите май по 140. Сега са по 180 ако има. Миналата имаше една (опс по миналата).
            Хубаво е като природа, уникално като гледка и ВЪЗДУХ, ама няма път - от драгичево до София е яко задръстване. Баира е голем и трябва задължително черен джиБ, ама си имат и снегорин в комплекса
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Имат - нямат оплаквания. Що ве 900€ май им искаха, преди 4-5 години беше по 550€, на толкова купиха 3-ма колеги. А може и други да има
              На 550€ преди 5г с включен парцел ли?
              Там средно квадратурите са около 240кв.м. за РЗП,
              а дворовете са около 500кв.м. Първото нещо,
              което ми направи впечатление беше кристално чистият въздух.
              Много ми хареса, но сега с тази криза за вода, дано са с някакви
              буферни системи?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение
                Бота, тузарите от Делта Хил дали имат вода?
                Там къщите бяха доста скъпи.
                По тв-то казаха, че са на режим ама нали са тузари може и да е партенка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение
                  Бота, тузарите от Делта Хил дали имат вода?
                  Там къщите бяха доста скъпи.
                  Имат - нямат оплаквания. Що ве 900€ май им искаха, преди 4-5 години беше по 550€, на толкова купиха 3-ма колеги. А може и други да има
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Бота, тузарите от Делта Хил дали имат вода?
                    Там къщите бяха доста скъпи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

                      Да не стане само с гледането и с вкуса на пуканките в устата да си останеш... Така ми се струва на мене.
                      Ама аз и баклавата на турците ще изям и тогаз БГ шопската салата.
                      Голямо лапане ще пада и разнообразно , Не мое само бански старец и капама, ще получим киселини
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

                        Да не стане само с гледането и с вкуса на пуканките в устата да си останеш... Така ми се струва на мене.
                        Аз да не съм като теб да гледам и да се облизвам. Купих, когато намерих, каквото търсех. След година-две живот и здраве още едно ще взема....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


                          Още няма големи промота. На картинка цените паднаха, почват от 500 евро. Специално за зеленото някъде към 350-400мисля е максимума. Готови ново има по 800, което според мен е високо с оглед на кутийките, които се предлагат.
                          Чакам още приземяване. С оглед на няколкото много големи комплекси, които се започват и дострояват сега. Аз гледам отстрани с пуканки.
                          Да не стане само с гледането и с вкуса на пуканките в устата да си останеш... Така ми се струва на мене.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


                            Още няма големи промота. На картинка цените паднаха, почват от 500 евро. Специално за зеленото някъде към 350-400мисля е максимума. Готови ново има по 800, което според мен е високо с оглед на кутийките, които се предлагат.
                            Чакам още приземяване. С оглед на няколкото много големи комплекси, които се започват и дострояват сега. Аз гледам отстрани с пуканки.
                            Ами поне варна ще се осъзнаят първи.
                            Ето ви малко инфо за Истанбул.
                            https://www.investor.bg/po-sveta/453...oemvri-274367/
                            Там е типичен спихнал балон - почва се яко строителство за да се съживи икономиката и сега се чудят какво да ги правят тея тули.
                            Още изчакваме да отлепят че още копаят дъното. Абе търся си повод да не сменям вярата, а уж съм атеист
                            Иначе и БГ трябва така да прави - взема имот макето, сърбина и взема БГ гражданство и си перка в Европа
                            Last edited by bota156; 11.01.2020, 20:08.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              По статистика си е отвсякъде Варна. Полакс ли кой беше оттам да дава инфо за спада.
                              Дето се вика сега у Варна морето до колене на есен в София искъро до колене
                              Само да не стане като у перник - само винкел да има без вода в мелницата

                              Още няма големи промота. На картинка цените паднаха, почват от 500 евро. Специално за зеленото някъде към 350-400мисля е максимума. Готови ново има по 800, което според мен е високо с оглед на кутийките, които се предлагат.
                              Чакам още приземяване. С оглед на няколкото много големи комплекси, които се започват и дострояват сега. Аз гледам отстрани с пуканки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Blueberry Разгледай мнение
                                03.01.2020, 12:44



                                днес:

                                София - 43 432/ 17 315
                                Пловдив - 21803 пр/ 5005 наеми
                                Бургас - 4 397 пр / 677 наеми
                                Варна - 21 951 пр / 8932наеми
                                По статистика си е отвсякъде Варна. Полакс ли кой беше оттам да дава инфо за спада.
                                Дето се вика сега у Варна морето до колене на есен в София искъро до колене
                                Само да не стане като у перник - само винкел да има без вода в мелницата
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X