Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това за билогията не го знаех. Какво означава близо до земната повърхност ? Тези на морето по-близо ли са от жълтите павета ? Другите проблеми са само неподдържането на асансьорите ?
    Last edited by пасъм; 12.01.2020, 14:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
      Зачетох ви за високите етажи и се сещам да ви питам. Защо според вас някои хора не желаят да живеят на по-високо от 10 етаж ? При нормално строени с 2 асансьора жилища. Дали си на 5 или на 15 е все едно като си вътре. Но като погледнеш навън...На мен винаги ми е било кеф от гледката. На запад по-високият етаж е символ за просперитет...
      Само защото повечето са живеели в къщата на първият етаж и ги е страх ли ? За 2 седмици всеки свиква с високото, а после се кефи, че не гледа простора на съседите отсреща Осветлете ме, моля
      По принцип човешкото тяло, от биологична гледна точка, се чувства най добре, максимално близо до земната повърхност. Всичко над 5 тия етаж, нагоре се счита за анормалност, и вече се причислява към живота на птиците. По тази тема има изписано много, включително и от архитекти, урбанисти и всякакви специалисти.Високите етажи имат плюсове, единствено заради гледката, и чистия въздух. Дотам. В България високите етажи са недолюбвани, защото масово асансьорите са стари и опасни. Дори, и сега когато сменят, нови асансьори, слагат евтини решения, и пак има проблеми. Просто стандарта на живот е нисък, като цяло, и това бие във всичко от бита ни. Отделно дори и да живееш в нова сграда, след време, ремонти, проблеми с асансьора, особено на стари години си е проблем. Това е основно.

      Коментар


      • Зачетох ви за високите етажи и се сещам да ви питам. Защо според вас някои хора не желаят да живеят на по-високо от 10 етаж ? При нормално строени с 2 асансьора жилища. Дали си на 5 или на 15 е все едно като си вътре. Но като погледнеш навън...На мен винаги ми е било кеф от гледката. На запад по-високият етаж е символ за просперитет...
        Само защото повечето са живеели в къщата на първият етаж и ги е страх ли ? За 2 седмици всеки свиква с високото, а после се кефи, че не гледа простора на съседите отсреща Осветлете ме, моля

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cupwinner Разгледай мнение

          оня с клекалото у Станбул ного ме кефеше, жалко, че ботич не го захлупи на мига
          Не съм си намерил туркиня да ми го чисти . Иначе колко ми е 50к лева, нали ще има хиперинфлация джобни стотинки.
          Иначе ми казаха че наемите са по 1500тл - 500лв ама дали се отдават за толкова лесно.
          И баш правилото 100 наема цената на имотя ..
          сал трябва някой да го плаща
          Last edited by bota156; 12.01.2020, 12:05.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Ботич, как го виждаш като няма снимка :-)))
            За момент да си помисля, че си вдигнал температура и пуснал един линк към нормален имот :-))) Ма то как да е нормален като е на половин цена от средната за квартала :-))) Някой който иска да продаде по-бързо трябва ли да пуска даден имот на половин цена илй 5-10 или айде 20% ще свършат работа ? Ако е първа линия на паважа на Борис 3 и пари да ми дават не го зимам.... то и за офис не става камо ли за живеене....
            оня с клекалото у Станбул ного ме кефеше, жалко, че ботич не го захлупи на мига

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Ботич, как го виждаш като няма снимка :-)))
              За момент да си помисля, че си вдигнал температура и пуснал един линк към нормален имот :-))) Ма то как да е нормален като е на половин цена от средната за квартала :-))) Някой който иска да продаде по-бързо трябва ли да пуска даден имот на половин цена илй 5-10 или айде 20% ще свършат работа ? Ако е първа линия на паважа на Борис 3 и пари да ми дават не го зимам.... то и за офис не става камо ли за живеене....
              Звездите ми говорят . Ами то има само 2-3 10-11 етажни блока в цяла софия построени след демокрацията.
              Става само за Наем - бъдещи доФтори
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Ботич, как го виждаш като няма снимка :-)))
                За момент да си помисля, че си вдигнал температура и пуснал един линк към нормален имот :-))) Ма то как да е нормален като е на половин цена от средната за квартала :-))) Някой който иска да продаде по-бързо трябва ли да пуска даден имот на половин цена илй 5-10 или айде 20% ще свършат работа ? Ако е първа линия на паважа на Борис 3 и пари да ми дават не го зимам.... то и за офис не става камо ли за живеене....
                Именно заради липсата на снимки и оскъдното инфо си помислих че е зарибяваща обява. Всичко е възможно. Ако бях в Бг щях да си начеша любопитството обаждайки се.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Blueberry Разгледай мнение

                  Комплекс е. Тази покривна тераса ще я поддържа купувача. Като ти сложат ДДСто и имаш предвид таксите поддръжка на комплекса и сметката ще е крива.
                  Това е "Алегро", по едно време е бил зарязан, после май банката се намесила, да се довърши, но има такси поддръжка, което е набутвация отвсякъде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    това май са онея тип ЕПК-а на борис и гешов. Добре ми се вижда
                    Ботич, как го виждаш като няма снимка :-)))
                    За момент да си помисля, че си вдигнал температура и пуснал един линк към нормален имот :-))) Ма то как да е нормален като е на половин цена от средната за квартала :-))) Някой който иска да продаде по-бързо трябва ли да пуска даден имот на половин цена илй 5-10 или айде 20% ще свършат работа ? Ако е първа линия на паважа на Борис 3 и пари да ми дават не го зимам.... то и за офис не става камо ли за живеене....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      това май са онея тип ЕПК-а на борис и гешов. Добре ми се вижда
                      Да, вероятно е там. Хм, да видим. Отново се убеждавам ЕПК по-високи етажи засега не поскъпват значително.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        ще питам де, че преди нова година имаха, ама сега може и тях да са резнали

                        Абе кво става тука ве - 600€ квадрата с акт.16 в манастирските ливади.
                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=558g7v&f1=2
                        Е има 50кв тераси ама става за барбекю
                        Комплекс е. Тази покривна тераса ще я поддържа купувача. Като ти сложат ДДСто и имаш предвид таксите поддръжка на комплекса и сметката ще е крива.

                        Коментар


                        • ЕПК построено през 2009-та година не съм чувал да има...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Висок етаж в Медицинска академия? Странно. 90% че обявата е фалшива. Да не говорим че от 2009 има капани и имоти с тежести.
                            това май са онея тип ЕПК-а на борис и гешов. Добре ми се вижда
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Само 30% е, останалите 20% са общи части. Ама досега такива БЕЗ акт 16 бяха към 750-800€. ПОНЕ 20% надолу, да не кажа 30.
                              Да живее ръста на имотите, опс то май цените трябваше да кажа. Е старото си е старо все забравя кое е политкоректно

                              Ау и за лева има медицинска академия под 900€
                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=558g7v&f1=2
                              Новата година много добре почва.
                              Висок етаж в Медицинска академия? Странно. 90% че обявата е фалшива. Да не говорим че от 2009 има капани и имоти с тежести.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                ще питам де, че преди нова година имаха, ама сега може и тях да са резнали

                                Абе кво става тука ве - 600€ квадрата с акт.16 в манастирските ливади.
                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=558g7v&f1=2
                                Е има 50кв тераси ама става за барбекю
                                Започна се! Строителите не устискаха дори до 13-ти март.

                                Коментар

                                Working...
                                X