IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://money.bg/companies/nay-golem...luzhiteli.html

    Haй-гoлeмaтa плaтфopмa зa oбяви зa paбoтa Іndееd cъĸpaщaвa xиляди cлyжитeли

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Последен въпрос, че се оляхме с тоя кон.

      Като излизаш към валута - ограничен ли е избора (примерно само долар/евро) или можеш към всяка произволна валута? Кой курс тегли - на съответното ЦБ или ? В смисъл ако решиш да вадиш в песо - на мексиканската банка ли ще гледа курса или ще прави някакъв крос-курс през долара?!?
      Излизаш към евро и правиш сепа>бг банка. Данъкът за ю.л е 10%, а за ф.л е 15% ако е основен доход. Има възможност и за 10% но има условия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Превалутирането става, когато излизаш към фиат, не излезеш ли към фиат не се брои. Те повечето в нап не са чували кво е крипто ти за справка питаш.
        Последен въпрос, че се оляхме с тоя кон.

        Като излизаш към валута - ограничен ли е избора (примерно само долар/евро) или можеш към всяка произволна валута? Кой курс тегли - на съответното ЦБ или ? В смисъл ако решиш да вадиш в песо - на мексиканската банка ли ще гледа курса или ще прави някакъв крос-курс през долара?!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Аз няколко въпроса зададох, не един. Интересуваше ме Костинга.

          А въпроса с 'базовата валута' как стои - в смисъл кога и как става превалутирането в долари или евра/левове...

          п.п.
          Демек можеш да декларираш на НАП каквото си искаш, тъй ли?
          И ако ти поискат справка за печалбата - какво им казваш: "Забравих си паролата"?
          Превалутирането става, когато излизаш към фиат, не излезеш ли към фиат не се брои. Те повечето в нап не са чували кво е крипто ти за справка питаш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Аз няколко въпроса зададох, не един. Интересуваше ме Костинга.

            А въпроса с 'базовата валута' как стои - в смисъл кога и как става превалутирането в долари или евра/левове...

            п.п.
            Демек можеш да декларираш на НАП каквото си искаш, тъй ли?
            И ако ти поискат справка за печалбата - какво им казваш: "Забравих си паролата"?
            https://www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0...B8-413746.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              Вади всичко квото се сетиш, просто нап се интересува единственно от тва да влизат колкото се може повече мангизи в продънената каца, наречена "бюджет".
              Аз няколко въпроса зададох, не един. Интересуваше ме Костинга.

              А въпроса с 'базовата валута' как стои - в смисъл кога и как става превалутирането в долари или евра/левове...

              п.п.
              Демек можеш да декларираш на НАП каквото си искаш, тъй ли?
              И ако ти поискат справка за печалбата - какво им казваш: "Забравих си паролата"?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Викаш, че е като на коча мъдете - клати се, ама не пада!


                Виж ми въпросите по-долу!!!
                Анджък .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Тия темички що не си ги дискутирате в темата за коня?

                  Предполагам и чичко гугъл ще извади някой и друг резултат как се попълва ГДД по отношение на коньо?

                  п.п.
                  Единственото, което за мен би представлявало интерес е въпросния ти биткойн-акаунт не вади ли годишни справки за активността, като нормалните брокери? Няма ли извлечения за покупки, продажби, дати, суми, резултат и прочее, които се прилагат към Год. декларация? Или викаш всеки мафиот си плаща 10% данък и легализира "вся и всё"? И друго което би ме заинтригувало - дава ли акаунта изобщо възможност да си настройваш сам Метода на себестойност (ако ми разбираш въпроса) или бачкаш винаги на 'средна'?
                  Вади всичко квото се сетиш, просто нап се интересува единственно от тва да влизат колкото се може повече мангизи в продънената каца, наречена "бюджет".

                  Коментар


                  • Викаш, че е като на коча мъдете - клати се, ама не пада!


                    Виж ми въпросите по-долу!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      ... то не бе ЧУДО !


                      ... то не бе РЕКЛАМА !


                      ... на таз КАРДИОГРАМА !!!

                      п.п.


                      Бая "инвеститорски" сърчица няма да издържат по пътя му надолу!


                      Ама е жив и даже катери, за разлика от покойниците долу, въпреки че, зад тях стояха най-богатите държави на света.

                      Credit Suisse Group AG
                      0,80 EUR-6,55 (-89,12%)миналата година
                      24.03, 22:00 ч. Гринуич+1 • Отказ от отговорност

                      First Republic Bank
                      11,50 EUR-138,50 (-92,33%)миналата година
                      24.03, 22:00 ч. Гринуич+1 • Отказ от отговорност

                      Коментар


                      • Тия темички що не си ги дискутирате в темата за коня?

                        Предполагам и чичко гугъл ще извади някой и друг резултат как се попълва ГДД по отношение на коньо?

                        п.п.
                        Единственото, което за мен би представлявало интерес е въпросния ти биткойн-акаунт не вади ли годишни справки за активността, като нормалните брокери? Няма ли извлечения за покупки, продажби, дати, суми, резултат и прочее, които се прилагат към Год. декларация? Или викаш всеки мафиот си плаща 10% данък и легализира "вся и всё"? И друго което би ме заинтригувало - дава ли акаунта изобщо възможност да си настройваш сам Метода на себестойност (ако ми разбираш въпроса) или бачкаш винаги на 'средна'?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Ако вкараш през криптомат да речем 100 к в криптопортфейла и след това ги декларираш като печалба от сделки с криптовалута искат ли подробности за това как си ги спечелил или може да си ги легализираш без проблем?
                          Не, нап не искат подробности.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Еее ти питаш за "полусиви" схеми.
                            Криптотърговията е напълно легална в Бг, има си и раздел в Гдд където си ги декларираш и си ок.
                            Колкото до ктб, който не е ял банкстерското дрЪво, той не може да оцени Биткойн.
                            Ако вкараш през криптомат да речем 100 к в криптопортфейла и след това ги декларираш като печалба от сделки с криптовалута искат ли подробности за това как си ги спечелил или може да си ги легализираш без проблем?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                              Ааа благодаря. Не са за мен такива схеми.
                              Предпочитам легални 90% от наем и 10 % платени данъци към държавата.
                              Искам да спя спокойно и с гордост да си показвам ГДД и какви данъци съм платил , а не да мишкувам от битомат на битомат с качулка и черни очила за да преведа 3-5000лв и да ми вземат комисион.

                              Абе ти се наигра с КТБ и другата, сега пак си се набълбукал. Не е ли време да си седнеш на Дто:-)
                              Еее ти питаш за "полусиви" схеми.
                              Криптотърговията е напълно легална в Бг, има си и раздел в Гдд където си ги декларираш и си ок.
                              Колкото до ктб, който не е ял банкстерското дрЪво, той не може да оцени Биткойн.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Къде се спекоха? Има различни битомати, можеш да правиш множество транзакции по 3~5 к лв без верификация, разбира се срещу комисион.

                                P2p както казах, също има комисион и там никой не те снима, но трябва познВаш някой с червени очички.
                                Ок.Благодаря за информацията.

                                Коментар

                                Working...
                                X