IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
    Вярвай си!!! Само това ти е останало.
    На тебе не вярвам разбира се, още откак изтърси една глупост за селска къща. Твоите писаници разбира се подминавам с насмешка, така, че няма и смисъл да ме репликираш, но ще ти кажа в какво вярвам!
    В интервалите от 1-5; 3-7; 13-18; и 20-25. Това са интервали от дати в които получавам наеми. Извън любимата ми държавна хранилка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Много не ти се разбира за чие писане и какво точно си чел, щото нищо не си цитирал, ама инвестициите ми са си с цел печалба, която както се вижда от графиката по-долу средно се увеличава през последните 11 месеца. А за теб нищо не забрах...........

      Вярвай си!!! Само това ти е останало.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от road_runner Разгледай мнение
        Много писане, пък накрая разбрах, че Лорда инвестира в имоти, за да не го бият децата му Лорде, по-лесно е да се научиш да носиш на бой бе,
        Много не ти се разбира за чие писане и какво точно си чел, щото нищо не си цитирал, ама инвестициите ми са си с цел печалба, която както се вижда от графиката по-долу средно се увеличава през последните 11 месеца. А за теб нищо не забрах...........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
          Ако успея да разкарам една ваканционна недвижимост ще те търся да даваш акъл
          ваканционната недвижимост kъде e
          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

          Коментар


          • Много писане, пък накрая разбрах, че Лорда инвестира в имоти, за да не го бият децата му Лорде, по-лесно е да се научиш да носиш на бой бе,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
              Ами всеки път ми казват в колко области се подготвят търгове и приблизително за колко декари.
              Ако успея да разкарам една ваканционна недвижимост ще те търся да даваш акъл

              Коментар


              • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                Преди 3-4 месеца какво ти кАзаха
                Ами всеки път ми казват в колко области се подготвят търгове и приблизително за колко декари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                  Няма никаква нагласена схема за търговете, през лятото на 2010 г. Бойко Борисов обяви, че се подготвя продажба на над 100 000 декара земя като антикризисна мярка. Също така каза, че много съжалява, че няма никакъв друг начин за продажба освен чрез ПКБ по закон, защото му трябвали много пари за бюджета. От тогава всеки месец се обаждам в министерство на земеделието и се осведомявам какви търгове се подготвят. За това, че ти не си се интересувал никой не ти е виновен!
                  Преди 3-4 месеца какво ти кАзаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    пич стига с тая елементарна пропаганда, че си като електората на Семов. Ние тук не пасем трева. В момента ГЕРБ са ми черни заради нагласената схема за купуване на стотици хиляди декари земя на ниски цени само и еднинствено срещу компенсаторки в тихомълком подготвени търгове... Политиката си е политика , но ЗЕМЯ НЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА ВЕЧЕ (както казва Марк Твен)
                    Няма никаква нагласена схема за търговете, през лятото на 2010 г. Бойко Борисов обяви, че се подготвя продажба на над 100 000 декара земя като антикризисна мярка. Също така каза, че много съжалява, че няма никакъв друг начин за продажба освен чрез ПКБ по закон, защото му трябвали много пари за бюджета. От тогава всеки месец се обаждам в министерство на земеделието и се осведомявам какви търгове се подготвят. За това, че ти не си се интересувал никой не ти е виновен!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      цитираните от теб квартали са ок, но в момента читаво в докторски се продава като от злато да са тухлите, а Изток си е таргет групата от квартали по дефолт.

                      поздрави
                      И така ще бъде...поне още 20 години
                      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от първи стъпки
                        Берт, наистина те уважавам и повярвай, че не правя никаква пропаганда!
                        Наскоро ми се обажда някакъв от САЩ с довода, че след като съм защитавал Импето, съм бил против ГЕРБ - мога да го докажа!
                        не знаех че простолюдеието може да доказва
                        в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Данни Разгледай мнение
                          bertram,няма да използвам опцията "Цитат".
                          Уважавам мненията ти,не се съгласявам с това,че панел или ЕПК са нещо за което трябва да се приказва,още по-малко за жилища с 1 или 2 спални.
                          Локацията.сега ще ме попитате какво е това "животно"
                          Набързо ще уточня,че това е местоположението,където на повчето пишещи тук,дори и няма да им мине през акъла да си мислят,че ще живеят ( Не се шегувам )
                          Докторски паметник и Изток в София,са дестинации все още без конкуренция.
                          Това са Локациите,поне за сега.Намерете новите и ще имате 100 год. спокоиствие за инвестициите си,дори и правнуците ви ще са доволни.
                          Дано не ни вкарат във някоя "простотия",че тогава нито НИ,нито акции или други инвестиции ще имат значение.

                          Поздрави !
                          цитираните от теб квартали са ок, но в момента читаво в докторски се продава като от злато да са тухлите, а Изток си е таргет групата от квартали по дефолт.

                          поздрави
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            пич стига с тая елементарна пропаганда, че си като електората на Семов. Ние тук не пасем трева. В момента ГЕРБ са ми черни заради нагласената схема за купуване на стотици хиляди декари земя на ниски цени само и еднинствено срещу компенсаторки в тихомълком подготвени търгове... Политиката си е политика , но ЗЕМЯ НЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА ВЕЧЕ (както казва Марк Твен)

                            това со къорфишечи имам декари земеделска земя моя да ти я продам по 5000$ декара навит ли си трябва да се съгласиш НЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА ВЕЧЕ
                            в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                            Коментар


                            • [QUOTE=vabo_2008;1059311895]
                              Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              пич стига с тая елементарна пропаганда, че си като електората на Семов. Ние тук не пасем трева. В момента ГЕРБ са ми черни заради нагласената схема за купуване на стотици хиляди декари земя на ниски цени само и еднинстве

                              за Семов гласувах щото обеща инвестиции в образование не че съм му повярвал на 100% че и на 50% дори
                              на тия и 5% да им повярваш си канарче ..ама както и да е

                              стъпков.. дайде да не почваме политиката

                              поздрави
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Last edited by Данни; 22.11.2012, 12:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X