IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Апартамент в Манхатън обявен за продажба за 44 млн. долара .....

    Днес в NY , утре и в София......
    Ако може Лорда да почерпи предварително.....
    Ще почерпя бе къв ти е проблема? И само до 440 бона да се вдигне панеляка ми, пак ще те почерпя!

    Коментар


    • Апартамент в Манхатън обявен за продажба за 44 млн. долара .....

      Днес в NY , утре и в София......
      Ако може Лорда да почерпи предварително.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        лорде,

        би ли описал точно какво ти е портфолиото от НИ примерно по следния начин :

        - панелен в Редута едикой си етаж 65квм - за ремонт/ след ремонт
        - магазин О.Купел 15квм
        -къща радомир еди колко си кв ...

        любопитно ми е наистина, защото като те слуша човек много ги разбираш - та да видим на какво си е спрял
        Ами ти горе-долу си ги изброил, без малко. Панеляка ми е след ремонт и със сменени щрангове и хоризонтални и вертикални с нова дограма, нови настилки гранитогрес и ламинат. Мезонет- част от нова къща в София- 60+30м.изолиран с 5см. ЕРS и измазана с нова дограма. Още я довършвам -в момента на шпакловка и замазка. Предстои ми поставяне на чилър WATERSTAGE на Fujitsu General. Има и стара 50м2 на която в момента извършвам тотален ремонт. Там си правя кабинета.Локацията е такава, че дори гаража го бях отдал за плод и зеленчух за известно време! В малко градче на 40км. са 2 къщи в един парцел по около 50м2.в двор 600, пак в съсобственост. На 60км. имам 1/2парцел 800м2 с етаж от къща - 2-ри 55м2 на етап груб строеж и отделно 20м2 бунгало - обзаведено.
        Магазинчетата са едно 15м2 и едно 10м.2. Предстои ми закупуване на още едно 10м2 и обединяването им в едно 20м.2
        Друг апартамент в София-четиристаен, също панел- 110м2 в съсобственост.
        Що се отнася до етажността нямам такъв на над 4-ти етаж.
        Вчера консултирах един колега landlord, който държи 3 апартамента в жк."Надежда", как да изгони некоректни наематели, както и още един колега landlord от жк."Толстой", на когото квартиранти са му обсебили лични вещи. Утре имам среща с един колега landlord от жк."Красна поляна", който трябва да направи едни замени на 2бр. ново строителство в манастирските, срещу 3бр. в неговия квартал. Там нещата са по-сложни, но са по-интересни. Често се срещам с наемодатели и обсъждаме различни проблеми на професията. Възникват доста интересни казуси и комични и трагични.
        А най-интересното е, че сега разбирам 10 пъти повече от строителство и ремонти отколкото преди 10 години. И ремонтите ми стават все по-лесни и изгодни. Вече почти не прибягвам до майстори.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
          ваканционната недвижимост kъде e
          влас и памп

          Коментар


          • лорде,

            би ли описал точно какво ти е портфолиото от НИ примерно по следния начин :

            - панелен в Редута едикой си етаж 65квм - за ремонт/ след ремонт
            - магазин О.Купел 15квм
            -къща радомир еди колко си кв ...

            любопитно ми е наистина, защото като те слуша човек много ги разбираш - та да видим на какво си е спрял
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
              Имам чуство , че използваме различни очила като ги гледаме тези графики. Аз виждам 1200евро/кв.м спад до 500евро/кв.м , а ти какво виждаш не знам. Виж да не си объркал графиките и да гледаш тази на петрола,златото,пшеницата и т.н. Добре , че ги мерим тези имоти в евро , а не в злато, че шока щеше да е осезателен.
              Ти май ги мериш с дължината на пиш...а си Факт според НСИ, че цените в София не са помръднали от над 1 ГОДИНА! Факт, че от няколко месеци според графиките на най-големия сайт имоти.нет за средни цени има ръст. Ти може да гледаш някое стъклено кълбо не знам
              И една малка тайна, понеже не си запознат пряко с имотите , в последно време отново се забелязва дефицит на предлагане по отделни търсени сегменти. Усещам го по непрестанните обаждания от брокери и крайни клиенти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Значи финала е след 4 години така ли? Много интересно. А и заплатите щели да финализират след 4 годиниХхахахаххахххахахахахах!
                ЕЙ пак не се стърпя да поплачеш на чужд гроб. Това катастрофиците сте голяма работа!! Гледам само растящи графики, ама финал не се види. Що тъй?
                Имам чуство , че използваме различни очила като ги гледаме тези графики. Аз виждам 1200евро/кв.м спад до 500евро/кв.м , а ти какво виждаш не знам. Виж да не си объркал графиките и да гледаш тази на петрола,златото,пшеницата и т.н. Добре , че ги мерим тези имоти в евро , а не в злато, че шока щеше да е осезателен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                  Ако ще броим глупостите, аз се отказвам не мога да те стигна.
                  Айде да ни е честита цена 500евро/кв.м обзаведено.
                  След 2 години 250евро/кв.м
                  А на финала и 125евро/кв.м.

                  Помисли си колко ще ти е държавната заплата на финала, ако изобщо си на работа тогава след поредното преместване от София в Горно надолнище.
                  Значи финала е след 4 години така ли? Много интересно. А и заплатите щели да финализират след 4 годиниХхахахаххахххахахахахах!
                  ЕЙ пак не се стърпя да поплачеш на чужд гроб. Това катастрофиците сте голяма работа!! Гледам само растящи графики, ама финал не се види. Що тъй?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    На тебе не вярвам разбира се, още откак изтърси една глупост за селска къща. Твоите писаници разбира се подминавам с насмешка, така, че няма и смисъл да ме репликираш, но ще ти кажа в какво вярвам!
                    В интервалите от 1-5; 3-7; 13-18; и 20-25. Това са интервали от дати в които получавам наеми. Извън любимата ми държавна хранилка.
                    Ако ще броим глупостите, аз се отказвам не мога да те стигна.
                    Айде да ни е честита цена 500евро/кв.м обзаведено.
                    След 2 години 250евро/кв.м
                    А на финала и 125евро/кв.м.

                    Помисли си колко ще ти е държавната заплата на финала, ако изобщо си на работа тогава след поредното преместване от София в Горно надолнище.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от valio1900 Разгледай мнение
                      Вярвай си!!! Само това ти е останало.
                      На тебе не вярвам разбира се, още откак изтърси една глупост за селска къща. Твоите писаници разбира се подминавам с насмешка, така, че няма и смисъл да ме репликираш, но ще ти кажа в какво вярвам!
                      В интервалите от 1-5; 3-7; 13-18; и 20-25. Това са интервали от дати в които получавам наеми. Извън любимата ми държавна хранилка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Много не ти се разбира за чие писане и какво точно си чел, щото нищо не си цитирал, ама инвестициите ми са си с цел печалба, която както се вижда от графиката по-долу средно се увеличава през последните 11 месеца. А за теб нищо не забрах...........

                        Вярвай си!!! Само това ти е останало.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от road_runner Разгледай мнение
                          Много писане, пък накрая разбрах, че Лорда инвестира в имоти, за да не го бият децата му Лорде, по-лесно е да се научиш да носиш на бой бе,
                          Много не ти се разбира за чие писане и какво точно си чел, щото нищо не си цитирал, ама инвестициите ми са си с цел печалба, която както се вижда от графиката по-долу средно се увеличава през последните 11 месеца. А за теб нищо не забрах...........

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                            Ако успея да разкарам една ваканционна недвижимост ще те търся да даваш акъл
                            ваканционната недвижимост kъде e
                            в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                            Коментар


                            • Много писане, пък накрая разбрах, че Лорда инвестира в имоти, за да не го бият децата му Лорде, по-лесно е да се научиш да носиш на бой бе,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                                Ами всеки път ми казват в колко области се подготвят търгове и приблизително за колко декари.
                                Ако успея да разкарам една ваканционна недвижимост ще те търся да даваш акъл

                                Коментар

                                Working...
                                X