IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
    Преди 3-4 месеца какво ти кАзаха
    Ами всеки път ми казват в колко области се подготвят търгове и приблизително за колко декари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
      Няма никаква нагласена схема за търговете, през лятото на 2010 г. Бойко Борисов обяви, че се подготвя продажба на над 100 000 декара земя като антикризисна мярка. Също така каза, че много съжалява, че няма никакъв друг начин за продажба освен чрез ПКБ по закон, защото му трябвали много пари за бюджета. От тогава всеки месец се обаждам в министерство на земеделието и се осведомявам какви търгове се подготвят. За това, че ти не си се интересувал никой не ти е виновен!
      Преди 3-4 месеца какво ти кАзаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        пич стига с тая елементарна пропаганда, че си като електората на Семов. Ние тук не пасем трева. В момента ГЕРБ са ми черни заради нагласената схема за купуване на стотици хиляди декари земя на ниски цени само и еднинствено срещу компенсаторки в тихомълком подготвени търгове... Политиката си е политика , но ЗЕМЯ НЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА ВЕЧЕ (както казва Марк Твен)
        Няма никаква нагласена схема за търговете, през лятото на 2010 г. Бойко Борисов обяви, че се подготвя продажба на над 100 000 декара земя като антикризисна мярка. Също така каза, че много съжалява, че няма никакъв друг начин за продажба освен чрез ПКБ по закон, защото му трябвали много пари за бюджета. От тогава всеки месец се обаждам в министерство на земеделието и се осведомявам какви търгове се подготвят. За това, че ти не си се интересувал никой не ти е виновен!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          цитираните от теб квартали са ок, но в момента читаво в докторски се продава като от злато да са тухлите, а Изток си е таргет групата от квартали по дефолт.

          поздрави
          И така ще бъде...поне още 20 години
          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от първи стъпки
            Берт, наистина те уважавам и повярвай, че не правя никаква пропаганда!
            Наскоро ми се обажда някакъв от САЩ с довода, че след като съм защитавал Импето, съм бил против ГЕРБ - мога да го докажа!
            не знаех че простолюдеието може да доказва
            в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Данни Разгледай мнение
              bertram,няма да използвам опцията "Цитат".
              Уважавам мненията ти,не се съгласявам с това,че панел или ЕПК са нещо за което трябва да се приказва,още по-малко за жилища с 1 или 2 спални.
              Локацията.сега ще ме попитате какво е това "животно"
              Набързо ще уточня,че това е местоположението,където на повчето пишещи тук,дори и няма да им мине през акъла да си мислят,че ще живеят ( Не се шегувам )
              Докторски паметник и Изток в София,са дестинации все още без конкуренция.
              Това са Локациите,поне за сега.Намерете новите и ще имате 100 год. спокоиствие за инвестициите си,дори и правнуците ви ще са доволни.
              Дано не ни вкарат във някоя "простотия",че тогава нито НИ,нито акции или други инвестиции ще имат значение.

              Поздрави !
              цитираните от теб квартали са ок, но в момента читаво в докторски се продава като от злато да са тухлите, а Изток си е таргет групата от квартали по дефолт.

              поздрави
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                пич стига с тая елементарна пропаганда, че си като електората на Семов. Ние тук не пасем трева. В момента ГЕРБ са ми черни заради нагласената схема за купуване на стотици хиляди декари земя на ниски цени само и еднинствено срещу компенсаторки в тихомълком подготвени търгове... Политиката си е политика , но ЗЕМЯ НЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА ВЕЧЕ (както казва Марк Твен)

                това со къорфишечи имам декари земеделска земя моя да ти я продам по 5000$ декара навит ли си трябва да се съгласиш НЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА ВЕЧЕ
                в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                Коментар


                • [QUOTE=vabo_2008;1059311895]
                  Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  пич стига с тая елементарна пропаганда, че си като електората на Семов. Ние тук не пасем трева. В момента ГЕРБ са ми черни заради нагласената схема за купуване на стотици хиляди декари земя на ниски цени само и еднинстве

                  за Семов гласувах щото обеща инвестиции в образование не че съм му повярвал на 100% че и на 50% дори
                  на тия и 5% да им повярваш си канарче ..ама както и да е

                  стъпков.. дайде да не почваме политиката

                  поздрави
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Last edited by Данни; 22.11.2012, 12:09.

                    Коментар


                    • [QUOTE=bertram;1059311894]пич стига с тая елементарна пропаганда, че си като електората на Семов. Ние тук не пасем трева. В момента ГЕРБ са ми черни заради нагласената схема за купуване на стотици хиляди декари земя на ниски цени само и еднинстве

                      за Семов гласувах щото обеща инвестиции в образование не че съм му повярвал на 100% че и на 50% дори
                      в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                        До тук с теб!
                        1. Няма значение Ти какво ползваш!
                        2. БВП спряму отчетите на ЕЦБ, ЦРУ/ не знам дали знаеш, че се занимават и с това/ и т.н.
                        3. "Английските учебници" ги пише един наш министър /работещ без пари за нас/ - преподавател в Харвард, но както и да е!
                        пич стига с тая елементарна пропаганда, че си като електората на Семов. Ние тук не пасем трева. В момента ГЕРБ са ми черни заради нагласената схема за купуване на стотици хиляди декари земя на ниски цени само и еднинствено срещу компенсаторки в тихомълком подготвени търгове... Политиката си е политика , но ЗЕМЯ НЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА ВЕЧЕ (както казва Марк Твен)
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                          Ха сега познай аз какво съм завършил и бих ли си излагам Университета по този начин според теб???
                          щом харесваш бойко мисля че си учил в пловдивското училище за бавноразвиващи се деца

                          Помощното училище “Стефан Караджа” това ли е твоето
                          Last edited by vabo_2008; 08.09.2012, 01:49.
                          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                            това не го одобрявам не може с тая некадерна администрация
                            До тук с теб!
                            1. Ти какво ползваш и кого го интересува това?
                            2. БВП спряму отчетите на ЕЦБ, ЦРУ/ не знам дали знаеш, че се занимават и с това/ и т.н.
                            3. "Английските учебници" ги пише един наш министър /работещ без пари за нас/ - преподавател в Харвард, но както и да е!
                            Last edited by първи стъпки; 08.09.2012, 01:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Данни Разгледай мнение
                              Тцъ,тцъ,тцъ,в хор повтарят тези Дето нищо не стоплят.
                              Локацията си има определение,чети малко повече.
                              Нищо лично
                              Това ти го казвам от опит,може и да те "нервя",че такива като мен не си дават имотите на "много умните сладури"
                              Ама,съжалявам..........
                              Кажи с една дума или на един ред - къде е идеалната локация. Искам да знам
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Данни Разгледай мнение
                                Добре написано,но с минимален опит.
                                Много млади хора се лъжете,че всичко се връзва с банковите кредити,дори и през акъла не ви минава за родова връзка.Мислите,мислите и гледате,ама къде,все във вашите канчета,никой не се замисли,че има и други хора,друг живот.
                                Имате ли представа всички,какво означава прародителите би да са водили този разговор на "бяло сладко и кафенце",преди 100-тина год.,е когато докарате до това равнище ще можете да се изказвате за доходи от НИ и т.н.
                                Съжалявам,че ви го казвам директно,но хора които се занимават с цените на панелки,двустайни,луди квартали и без нищо зад гърба си,за мен са си чисти Балони
                                Момчета и момичета,мислете за семейството си в бъдеще време.Казвам го с най-добри чувства,не се заяждам!
                                Някой,беше написал нещо за локацията,ами това е единственното правило при закупуването на НИ.
                                Както казват англичаните : "Локация,локация и пак Локация"

                                И от мен поздрави !!!
                                каквато и локация да е - без панел и без ЕПК....не защото е кофти строителство, а защото е са пълни с кофти и неуправляем материал..голяма част от който е в силно затруднено финансово състояние и е оскотял максимално. Който е живял в голям блок ще ме разбере. В социализма беше лесно..всички бяхме почти равни, но сега обществото се раздели на много слоеве. Шанса в нов блок да имаш съседи вмирисани старци, които не дават 1 лев за ремонт(Защото нямат горките) или наркоман или алкохолик или всичко накуп е много по-малкък (направо нищожен) в сравнение с панел или епк..ако ще на жълтите павета да е.

                                не си ме разбрала явно - аз жилище си имам, а за покупка на друго гледам просто, защото не мисля, че всичко трябва да ми е в акции и кеш. НИ особено по нашите ширини са си ценен актив, но не всяко НИ и не на всяка цена. А защо умерени двустайни в ново строителство в приличен квартал...ами защото не ми се занимава с гореописаните типажи от панелките.

                                поздрави
                                Last edited by bertram; 08.09.2012, 01:37.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X