IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Обаче, представяте ли си какви гатанки ще задаваме на внуците си: "Кажи, деди, 'ем е на сички, 'ем на никой; 'ем е насекъде, 'ем е никъде, 'ем се копа, 'ем без мотика. Що е то?"

    Коментар


    • Без койн на късо да могат хитри брокери да приберат парите на опозицията на койна няма да стане работата.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • precakanoto - като се появят продавачи и сайтовете се счупват и влизат в бокса за ремонт;
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • barbaron чакам да се срути да ги изкупя по 0.000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000001 стотинки за биткойн, приготвил съм парите и само колекционери да не се появят че няма да ми стигнат стотинките тогава.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • койната е като Миша Шумахер - напред и нагоре из баиря)))) Докато е извън реанимацията - всичко е 6+, налЕ))))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Xman1 - цената на биткойн е равна на цената на електричеството което трябва да се унищожи за да се изкопае въпросния един койн плюс разходите за хардуер...Може да се пресметне и е ясно скъп ли е или евтин, няма бити койни има енергия - евтината и почти безплатна енергия ако се появи направо ще хакне бития койн и нищо няма да остане от цената му ..случайно се сетих.
              Умен като игумен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                Е,що си мислиш,че с хартийките не могат те оберът?
                При положение,че други решават каква стойност имат
                Те искат чипове да ни слагат вече в кратуните,ти си се запритеснявал какво ще ти вземат
                Ще имаш това,което ти позволят-ръиш ли?
                е как да не могат, разбира се че могат. Нали го писах същото, че така ни обраха 96/97ма в другата графа за еврото. С печатане/издърпване на пари, с качване/понижаване на лихви тва са педеращини контруирани за обири не за икономика ......

                Коментар


                • Xman1 - цената на биткойн е равна на цената на електричеството което трябва да се унищожи за да се изкопае въпросния един койн плюс разходите за хардуер...Може да се пресметне и е ясно скъп ли е или евтин, няма бити койни има енергия - евтината и почти безплатна енергия ако се появи направо ще хакне бития койн и нищо няма да остане от цената му ..случайно се сетих.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                    е то и са се водат войни ама малко модифицирани иначе спориме тука с Xman1aта той твърди ажаба тва е бъдещето с тия дигиталки стотинки, аз каам че не е баш така и пак някой ше бъде обран кат балък на централна гара ... тва е спора ще бъдем ли обрани или не ....
                    Е,що си мислиш,че с хартийките не могат те оберът?
                    При положение,че други решават каква стойност имат
                    Те искат чипове да ни слагат вече в кратуните,ти си се запритеснявал какво ще ти вземат
                    Ще имаш това,което ти позволят-ръиш ли?
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                      Тук някакъв проблем с крипто-койните коментирате
                      Както виждам, добре се е отразил на моя портфейл
                      Ми супер , таман да си платиш тока и нета ...

                      Коментар




                      • Тук някакъв проблем с крипто-койните коментирате
                        Както виждам, добре се е отразил на моя портфейл

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                          Е,анджък де, затуй говорим.
                          Едни са обирали парите на други откакто свят светува.
                          Сега обаче става много по-бързо и лесно ,преди войни са се водели за това.
                          А пък теб те е страх да не си от е.аната страна и виеш кат отманлийски чакал.
                          е то и са се водат войни ама малко модифицирани иначе спориме тука с Xman1aта той твърди ажаба тва е бъдещето с тия дигиталки стотинки, аз каам че не е баш така и пак някой ше бъде обран кат балък на централна гара ... тва е спора ще бъдем ли обрани или не ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            чек бе къде виде апокалипсиси да съм казал ?!? нема такова нещо, просто едни пари си сменят собствениците с други, тва е ... нема да ходим в пещери с кожи на гърба, копия и консерви нема такива работи ..... просто някои ше приберат мангизите на другите и толкоз, както винаги ...
                            Е,анджък де, затуй говорим.
                            Едни са обирали парите на други откакто свят светува.
                            Сега обаче става много по-бързо и лесно ,преди войни са се водели за това.
                            А пък теб те е страх да не си от е.аната страна и виеш кат отманлийски чакал.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Майкъл-Апокалипсиса
                              чек бе къде виде апокалипсиси да съм казал ?!? нема такова нещо, просто едни пари си сменят собствениците с други, тва е ... нема да ходим в пещери с кожи на гърба, копия и консерви нема такива работи ..... просто някои ше приберат мангизите на другите и толкоз, както винаги ...

                              Коментар


                              • Майкъл-Апокалипсиса

                                Пич изкарай си една статистика(не си малък) -колко от времето борсите са нагоре и колко надоле.
                                След това пак си седи и си чакай края на света,не пречиш.
                                А аз, аз съм на кон
                                Last edited by hemilio; 16.06.2017, 15:12.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X