IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    не бе гледам твойте разсъждения и на тоя человек разсъжденията и се едно сте на пазара Г.Кирков. Какво друго чакали хората ?!? Каи с две прости думи какво чакат хората ?!? , второ пришествие ли ко чакат ако не му се вдигне цената ?!?
    Добре и аз ВИ питам ааа ако не се вдигне цената како прайте вие в тоя момент ?!? Нит ти нит тоя можахте да ми отговорите, имате ли неккъв спасителен план Б ако нещо стане с тия цени или ви остават кат награда график/картите и сметките за тока или някоя касова бележка само накрая от автомата дет бех поснал ?!?

    P.S. на борсата винаги има 2 посоки нагоре и наголу, не е само нагоре или само надолу шанса е 50/50
    "Тоя человек" не си е продал къщата или теглил потребителски кредит за да удари кьоравото на момента. Помислил е, приел е,че може да пие една студена вода. И те така. Докато човек е жив, пари се печелят, пари се губят. Здраве и живот да има И мир! Апокалипс не чакам А за автомата благодаря

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

      Кой очаква, че цената ще стане над 3000$ сега ?! Изобщо гледаш ли графиката или както винаги на изуст си говориш?! Хората друго чакат, но както и да е. Ти нали си супер търговец, сам ще се досетиш.

      П.С. Не давам никакви съвети за инвестиция, ако човек не знае какво прави, по добре да седи далече от Биткойн. Ще си загуби всички пари за 1 ден.
      не бе гледам твойте разсъждения и на тоя человек разсъжденията и се едно сте на пазара Г.Кирков. Какво друго чакали хората ?!? Каи с две прости думи какво чакат хората ?!? , второ пришествие ли ко чакат ако не му се вдигне цената ?!?
      Добре и аз ВИ питам ааа ако не се вдигне цената како прайте вие в тоя момент ?!? Нит ти нит тоя можахте да ми отговорите, имате ли неккъв спасителен план Б ако нещо стане с тия цени или ви остават кат награда график/картите и сметките за тока или някоя касова бележка само накрая от автомата дет бех поснал ?!?

      P.S. на борсата винаги има 2 посоки нагоре и наголу, не е само нагоре или само надолу шанса е 50/50
      Last edited by michaelis12; 16.06.2017, 12:54.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

        добре и до кога ше продължава тва за 10ч. 400$ , завинаги ли как ?! добре аа ако нещо стане наопаки, кво прайте тогава, а аа ако не "набие стабилнo над" 3000$ а се "набие стабилно под" 1500$ и то за 10ч. що тоя койн го умее това нещо, тогава ко прайте ?!? Имате ли отговори на тия въпроси или ви боли фара и тва няма да се случи, щот е 100% сигуно, че ше хои над 3000$ ?!?
        Ако се набие, ми го набива Ще имам поука. Това с 400 се получи за момента, предни седмици имаше и по 800- 900. Днес няма, Утре може пак да няма....Предполагам, че няма да продължи винаги. Просто моментно състояние, от което можеше да се възползвам. Не успях. Здраве да е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          Без да ставам защитник на дилърите на Биткоин в България - спреда им е около 3%. Ако не ви харесва може директно от kraken.com ама за малки суми (до 2-3 БТЦ) като се калкулират банкови разходи и т.н. таксите ще излезнат пак толкова ....
          И за пореден път слагам линк към списък с Българските Биткоин дилъри http://coinwisdom.bg/ досега не съм чул някой да се оплаква от тях, но знам ли може вече да са се "ояли" много и да не им се работи
          Благодаря за линка. Някой от по-рано цитираните от мен сайтове са вътре, но вече са си оправили "техническия проблем". Явно трябва да приема, че това е нормално. Както пишеше преди години на Мальовица на един огромен транспарант : "Тука е така".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            добре и до кога ше продължава тва за 10ч. 400$ , завинаги ли как ?! добре аа ако нещо стане наопаки, кво прайте тогава, а аа ако не "набие стабилнo над" 3000$ а се "набие стабилно под" 1500$ и то за 10ч. що тоя койн го умее това нещо, тогава ко прайте ?!? Имате ли отговори на тия въпроси или ви боли фара и тва няма да се случи, щот е 100% сигуно, че ше хои над 3000$ ?!?
            Кой очаква, че цената ще стане над 3000$ сега ?! Изобщо гледаш ли графиката или както винаги на изуст си говориш?! Хората друго чакат, но както и да е. Ти нали си супер търговец, сам ще се досетиш.

            П.С. Не давам никакви съвети за инвестиция, ако човек не знае какво прави, по добре да седи далече от Биткойн. Ще си загуби всички пари за 1 ден.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от grey Разгледай мнение

              Луд луд.. колко да е луд тоя народ.Купуваш на 2069 след 10 часа е 2469. Луд като за 400 долара И да, ясно ми е,че има разлика купува, продава, надценки, комисионни и т.н, но по-лесно ми е да напиша 400.

              Теоретично имаше риск, казвам теоретично, имайки предвид как се движи пазара последните 3-4 седмици.
              По рисково е да купя на 2800(когато всички сайтове ще си оправят техническия проблем) и да чакам стабилно да набие над 3000.
              добре и до кога ше продължава тва за 10ч. 400$ , завинаги ли как ?! добре аа ако нещо стане наопаки, кво прайте тогава, а аа ако не "набие стабилнo над" 3000$ а се "набие стабилно под" 1500$ и то за 10ч. що тоя койн го умее това нещо, тогава ко прайте ?!? Имате ли отговори на тия въпроси или ви боли фара и тва няма да се случи, щот е 100% сигуно, че ше хои над 3000$ ?!?

              Коментар


              • Без да ставам защитник на дилърите на Биткоин в България - спреда им е около 3%. Ако не ви харесва може директно от kraken.com ама за малки суми (до 2-3 БТЦ) като се калкулират банкови разходи и т.н. таксите ще излезнат пак толкова ....
                И за пореден път слагам линк към списък с Българските Биткоин дилъри http://coinwisdom.bg/ досега не съм чул някой да се оплаква от тях, но знам ли може вече да са се "ояли" много и да не им се работи
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  Ей ти го дай 5 хил. леа и щи издадат една касова бележка ..... баси колко луд народ има в наща къща .......

                  [
                  Луд луд.. колко да е луд тоя народ.Купуваш на 2069 след 10 часа е 2469. Луд като за 400 долара И да, ясно ми е,че има разлика купува, продава, надценки, комисионни и т.н, но по-лесно ми е да напиша 400.

                  Теоретично имаше риск, казвам теоретично, имайки предвид как се движи пазара последните 3-4 седмици.
                  По рисково е да купя на 2800(когато всички сайтове ще си оправят техническия проблем) и да чакам стабилно да набие над 3000.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                    То така си се работи. Ти искаш да купуваш все едно си купуваш стоки. Аз се учудвам, че дори се е занимавал с теб. В България в момента почти никой не иска да продава, защото цената падна. (никой не иска да продава на ниската цена, защото скоро ще е пак висока и всички в тази сфера го знаят това)

                    Вече видеокарти няма на пазара, ти за койни се чудиш, още малко ще поискаш и гаранция. Народа докато се усети, никой няма да иска да продава.

                    Но все пак да отговоря на въпроса. Напиши в Гуглето, "От къде да купя Биткойн." и ще ти излязат отговорите. Не искам да казвам сайтове за да не прозвучи като реклама.
                    За съжаление оставам с впечатление, че май наистина така се работи. Купил си е човека няква мижава бройка, слага си надценката юнашка и продава като е на кеф.Без риск разбира се. Има си мечтаем за борси....

                    Пиши на лични,ако не ти е проблем, за да не е реклама, че ми се иска да не експериментирам повече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                      Кеш много ....
                      Биткоините са кът!!!
                      П.С. Смятам да продам малко (BTC) на 2.600 $
                      е що ш ги продаваш щом са кът ?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                        И HDPAT никой не искаше да я продава на 35 000. Щото беше "ниска" цената. Виж на 36 000 им сипаха с голямата кошница вече.

                        Всъщност и тогава всеки втори бакшиш беше почнал да пита - "Откъде да си купя акциЙ?"
                        Малко се съмнавам за "бакшишите", защото дори тук в "специализирания" форум повечето хора само седят от страни и коментират без да са наясно.

                        Колкото до HDPAT (които дори не ги знам кои са) ти шегуваш ли се?!? Надявам се, не са някоя изстрадала БГ компаниика с големи амбиции. Като знам как цялата ни борсичка има по малко дневен оборот от най големия шиткойн в топ 100, направо ми се плаче за нашата родина. То човек с търговия на нашата борса, ако може 2 фафли на ден да си купи, направо ще трябва да "почерпи".
                        Last edited by Xman1; 16.06.2017, 12:23.

                        Коментар


                        • Кеш много ....
                          Биткоините са кът!!!
                          П.С. Смятам да продам малко (BTC) на 2.600 $
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • И HDPAT никой не искаше да я продава на 35 000. Щото беше "ниска" цената. Виж на 36 000 им сипаха с голямата кошница вече.

                            Всъщност и тогава всеки втори бакшиш беше почнал да пита - "Откъде да си купя акциЙ?"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                              То така си се работи. Ти искаш да купуваш все едно си купуваш стоки. Аз се учудвам, че дори се е занимавал с теб. В България в момента почти никой не иска да продава, защото цената падна. (никой не иска да продава на ниската цена, защото скоро ще е пак висока и всички в тази сфера го знаят това)

                              Вече видеокарти няма на пазара, ти за койни се чудиш, още малко ще поискаш и гаранция. Народа докато се усети, никой няма да иска да продава.
                              на базата на кво е тва на мнението на Xmana1 или кой ги решава тия раоти ми е мноо Х в задачата ?!? .....що за глупости и измислици пишете и си немате хал хабер как викат комшиите за пазара .... "никой не иска да продава на ниска цена защото ще е по-висока" ....... добре аа ако не е по-висока ко прайм тогава в тоя момент, а ако изгуби 50/70% от цената тогава ко праят "просветените у сверата" в Булгаристан ?!? .....
                              Last edited by michaelis12; 16.06.2017, 11:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от grey Разгледай мнение
                                Здравейте.
                                От къде човек може да си купи биткоини? Почетох тук там и намерих 4-5 сайта в България който търгуват. Или се води така... 2 от тях откак биткойна падна под 2300 имат 'технически' проблем точно за продажби
                                Направих 'поръчка' през третия .Получих потвърждение по пощата,което беше точно копие на това какво съм поръчал. Няма клиентски номер, няма номер на поръчка, нищо което да посоча в превода към банката.Звъннах на телефона който е на сайта.
                                Човека каза : "Ама вие що поръчвате преди да знаете дали имаме. В сайте има един телефон на който трябва да се обадите."
                                Аз : "Ами нали се обаждам в момента на тоя телефон"
                                ....мълчание..... " А, да"
                                Аз : "Искам да Ви пусна банков предовод, какво да сложа в референция към превода за да разберете, че съм платил?"
                                Той : "Преведете парите, ние ще разберем, и ще видим какво можем да направим На сайта пише"
                                Сайта е като правен в 7 ми клас и е точно една страница с 5 реда текст.
                                Обясних, че обикновено като се плаща на другите места се посочва номер на поръчка, клиентски номер и т.н. Как се процедира при тях,за да го направя и да преведа пари.
                                Той ме застреля с въпроса : " Ама вие сега изпитвате ли ме?"
                                Обясних му че не го изпитвам, а искам да ми каже как да им преведа парите..... След като минахме още 2 -3 пъти през въпроса дали го изпитвам и офертата да ида до каса на банката и да внеса парите в брой,му пожелах лек ден.

                                Та, моля кажете от къде търгувате?
                                То така си се работи. Ти искаш да купуваш все едно си купуваш стоки. Аз се учудвам, че дори се е занимавал с теб. В България в момента почти никой не иска да продава, защото цената падна. (никой не иска да продава на ниската цена, защото скоро ще е пак висока и всички в тази сфера го знаят това)

                                Вече видеокарти няма на пазара, ти за койни се чудиш, още малко ще поискаш и гаранция. Народа докато се усети, никой няма да иска да продава.

                                Но все пак да отговоря на въпроса. Напиши в Гуглето, "От къде да купя Биткойн." и ще ти излязат отговорите. Не искам да казвам сайтове за да не прозвучи като реклама.
                                Last edited by Xman1; 16.06.2017, 11:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X