IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • After the Boss Calls Bitcoin a ‘Fraud’ — JP Morgan Buys the Dip

    Уважавана банда мошеници.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      А Бре Момци, нещо не сте превъзбудени като снощи!!! Що ли???
      Фрости, Мрости и новите Дзвезди, като Пибел и компания, не че нещо са спечелили ама не могат да се радват че някой е загубил .....
      Тъжна работа - Честно Ви Казвам!!!
      Аз пък за пореден ден да се похваля - "претъкалях" напред назад едни 1.000.000 Кучета и съм на печалба 0,05 БТЦ = около 150$. Ммммм че то било по-сладко от копаенето!!!
      Хаха ... не сакам я да съм добре , сакам на Вуте да му е зле ... шопски синдром , какво да се прави , доставя повече сладка радост на душицата , отколкото собствения успех !

      Коментар


      • А Бре Момци, нещо не сте превъзбудени като снощи!!! Що ли???
        Фрости, Мрости и новите Дзвезди, като Пибел и компания, не че нещо са спечелили ама не могат да се радват че някой е загубил .....
        Тъжна работа - Честно Ви Казвам!!!
        Аз пък за пореден ден да се похваля - "претъкалях" напред назад едни 1.000.000 Кучета и съм на печалба 0,05 БТЦ = около 150$. Ммммм че то било по-сладко от копаенето!!!
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

          Възможно е.
          Обаче остава гап за запълване до цена: нула цяло и шест десети от долара
          Ами изчакай запълването на гапа и влизай

          Не си и помисляйте за Т.А. тук,това се води от алчност и от страх!
          Слуховете са най големия генератор на движение.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

            Може да е било така на времето,но сега е точно обратното.
            Повече време са във въздуха,отколкото на земята

            П.с. май видяхме дъното и се оттласваме
            Възможно е.
            Обаче остава гап за запълване до цена: нула цяло и шест десети от долара

            Коментар


            • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
              Млад си още и не си научил, че един самолет може да седи вечно на земята, но във въздуха лети за малко само. И няма ни един самолет, който да е останал в облаците.
              Може да е било така на времето,но сега е точно обратното.
              Повече време са във въздуха,отколкото на земята

              П.с. май видяхме дъното и се оттласваме
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Млад си още и не си научил, че един самолет може да седи вечно на земята, но във въздуха лети за малко само. И няма ни един самолет, който да е останал в облаците.

                Коментар


                • Ама сега да ни предупредиш и кога да купим,че то спада няма да е вечен.
                  http://avtokurs.alle.bg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Charlie Lee @SatoshiLite
                    "Looks like this time China finally banned Bitcoin exchanges. (Anonymous source I trust fully) There's only one response: JUST HODŁ"
                    Още преди 3 дни, на 12.09.2017, 20:21 Барбарон и неговия приятел Charlie Lee
                    ви предупредиха за Голямото Падане

                    "Looks like this time China finally banned Bitcoin exchanges. (Anonymous source I trust fully) There's only one response: JUST HODŁ"3

                    Затова друг път го слушайте внимателно
                    Last edited by barbaron; 15.09.2017, 13:57.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      - 20 % за един ден ми прилича на паника и бълбукане на оптимисти....
                      С биткойна никога нищо не е ясно, затова и се "кефя" на разни като Кайзер, дето бай Марин го цитира - нищо не работи тук - ни ТА, ни дявол. Няма спротиви, криви, прави и т.н. Всичко се случва за пръв път - както може да се селзе под 1000 до края на годинта, така може да качи над 10 000 пак до края на годината. За мен тук е огромен хазарт, но част от хората печелят яко от него, други пък яко губят, така че всекиму според заслугите
                      Успех на играещите - аз гледам мача отстрани
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Намери къде съм търгувал с биткойн!
                        Аз ще ти кажа,само веднъж при 2400 нивата с 400$ профит на парче. Преди няколко месеца.
                        От тогава не съм го пипал,и не смятам.
                        Има много по дащни криптоси,но не смятам да навлизам в подробности, заради масовия хейт,които цари в темата.
                        И за да спят спокойни хейтърите-
                        В момента съм на 4 цифрен минус
                        не сте у ред, на тая борса има винаги две посоки, това че лети незначи, че нема гравитация ..... китайците нещо напрайли и аре от 5К на 3К и по-зле ще стане, аз ви каам да си прибирате 5те пари и квот било било ама ок щом си мислите че ше хои до 100К хуу. За да го забраняват жълтите това нещо значи имат нещо предвид, това сме го разяснили поне пееесе пъти в тоя раздел, кво, що, кой кого, за кво и банкерите кви тестове и експерименти си праят със службите, а вие си мислите че е ташак, ем не е ташак ....
                        Аз нищо не моа да напраа щом искате да си преебете парите в нещо дет е абсолютен въздух ..... незнам другите "с кирките дет копаха" що стаа там с пейзажа и как щели акциите на AMD и NVDA да литнели, ем да ама не литнаха нема и да литнат повече .....
                        Last edited by michaelis12; 15.09.2017, 11:26.

                        Коментар


                        • - 20 % за един ден ми прилича на паника и бълбукане на оптимисти....

                          Коментар


                          • За използващите Bitcoin Core - има нова версия 15, която е по-бърза и транзакциите са много по-ниски от преди!
                            https://bitcoin.org/en/download
                            За таксите на транзакциите не знам да ли се дължи на портфейла или на мрежата.
                            Днес направени 2 превода - на единия таксата ми е 0,007% а на дугия 0,018%
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              Играеш срещу тренда - поне на мен ми беше най-голямата грешка 2008-9. За мен койна до нова година ще е 2000макс, догодина ще гони 1000, че и надолу
                              Извинете пропуснал съм УЧЕБНА . Опита (горчивия) си е голяма работа да знаете
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Всичко това, което казваш е така.
                                Аз съм се качил на влака,и няма слизане,готов съм да ги държа докато е необходимо,и не мисля,че ще отнеме повече от няколко месеца максимум.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X