IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

    Нямам,както и 99% от хората.Замисли се вие 1% ли сте най-умни,напредничеви......И кажи колко пъти с биткойн купи храна,горива за колата,дрехи,плати комунални услуги,забавляния....? Нямаш,защото аз мойте платени с левове съм им загубил бройката.
    Върнете се назад в темата и четете ФМ, ако не вденете проблема е във Вашия телевизор... БТК имитира аинц цу айнц печатането на пари от ФРС, но тука е необходимо да знаете какво означава печатането на пари

    Ин Биткойн Уи Тръст

    Пп. Вие на кого/какво ще повярвате на мазния банкер или на уравнението 2+2=4!
    Last edited by Макс; 17.10.2017, 23:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      000 - биткойна е силно волатилен и това пречи на търговците да продават стоки срещу него, за риска от промяна на цената на биткойна те се подсигуряват продавайки в биткойни на по висока цена. Сега като почне да пада ще стане още по нежелан.
      Напротив Биткойна, честните пари според ФМ, е много стабилен. ПиндоБумагата и ЕвроБумагата, безчестните пари според ФМ, са много нестабилни спрямо честните пари

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

        Нямам,както и 99% от хората.Замисли се вие 1% ли сте най-умни,напредничеви......И кажи колко пъти с биткойн купи храна,горива за колата,дрехи,плати комунални услуги,забавляния....? Нямаш,защото аз мойте платени с левове съм им загубил бройката.
        Аз например в бразилски реал не съм плащал, ама това не значи, че хората не го ползват.

        Коментар


        • 000 - биткойна е силно волатилен и това пречи на търговците да продават стоки срещу него, за риска от промяна на цената на биткойна те се подсигуряват продавайки в биткойни на по висока цена. Сега като почне да пада ще стане още по нежелан.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

            Нямам,както и 99% от хората.Замисли се вие 1% ли сте най-умни,напредничеви......И кажи колко пъти с биткойн купи храна,горива за колата,дрехи,плати комунални услуги,забавляния....? Нямаш,защото аз мойте платени с левове съм им загубил бройката.
            Така си си много добре. Стои си така и не се бъркай на другите.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

              Колко транзакции имаш в криптовалути? щот аз на мойте отдавна им загубих и бройката и в какво бяха.
              Нямам,както и 99% от хората.Замисли се вие 1% ли сте най-умни,напредничеви......И кажи колко пъти с биткойн купи храна,горива за колата,дрехи,плати комунални услуги,забавляния....? Нямаш,защото аз мойте платени с левове съм им загубил бройката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                ...долара,почти всички я признават и използват...
                "28 октября 2008 г.: Интерфакс сообщает, что Владимир Путин, премьер-министр России, посоветовал Вен Джибао, премьеру Китая, отказаться от доллара США как инструмента транзакций и резервной валюты.
                15 ноября 2008 г.: Ассошиэйтед Пресс сообщает, что Иран перевел свои финансовые резервы в золото.
                19 ноября 2008 г.: «Доу – Джонс ньюс» сообщает, что Китай собирается перевести свои сбережения в 4000 тонн золота, чтобы защититься от рисков, связанных с долларом.
                9 февраля 2009 г.: «Файнэншл таймс» сообщает, что транзакции в золотых слитках достигли рекордной высоты.
                18 марта 2009 г.: Рейтер сообщает, что ООН поддерживает призывы к отказу от доллара как международной резервной валюты.
                30 марта 2009 г.: Франс Пресс сообщает, что Россия и Китай собираются создать новую мировую валюту.
                31 марта 2009 г.: «Файнэншл таймс» сообщает, что Китай и Аргентина заключили соглашение, по которому Аргентина может использовать юань
                вместо доллара.
                26 апреля 2009 г.: Франс Пресс сообщает, что Китай призывает к реформе мировой валютной системы и замене доллара как ведущей резервной валюты.
                18 мая 2009 г.: «Файнэншл таймс» сообщает, что Бразилия и Китай согласились вести двустороннюю торговлю, не используя доллары.
                16 июня 2009 г.: Рейтер сообщает, что Бразилия, Россия, Индия и Китай призывают к созданию более стабильной и предсказуемой валютной системы.
                3 ноября 2009 г.: «Блумберг» сообщает, что Индия приобрела золота на $6,7 млрд, чтобы снизить риск, связанный с долларом.
                7 ноября 2010 г.: президент Всемирного банка Роберт Зеллик утверждает, что G20 должна признать использование золота как опорную точку ожиданий рынка по поводу инфляции, дефляции и будущей ценности валют.
                13 декабря 2010 г.: президент Франции Николя Саркози призывает признать специальное право заимствования (СПЗ) в международной денежной системе.
                15 декабря 2010 г.: «Бизнес уик» сообщает, что Китай и Россия совместно призвали к снижению роли доллара в мировой торговле и запускают механизм торговли с использованием юаня и рубля."
                Дж. Рикардс "Валютные войны" (оригиналът е на английски)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                  Ако според теб биткойна е валута,а почти всички не я признават, а другата валута -долара,почти всички я признават и използват-не говори добре за теб.Замисли се.Пак ще повторя-възможно е бъдещето да е в криптовалутите,но не и в този артефакт биткойна.
                  Колко транзакции имаш в криптовалути? щот аз на мойте отдавна им загубих и бройката и в какво бяха.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                    още един от 90%-те.
                    Ако според теб биткойна е валута,а почти всички не я признават, а другата валута -долара,почти всички я признават и използват-не говори добре за теб.Замисли се.Пак ще повторя-възможно е бъдещето да е в криптовалутите,но не и в този артефакт биткойна.

                    Коментар


                    • Vatman - да го скъся за да го храня да се качи да ми гръмнат позициите ли ..през ливъридж , това тука има тука няма не е за мен. Петрола не се качи но се появи койна и се качи до 5000.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                        Ето ви нещо еленмтарно и фундаментрално за парите.
                        https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B8
                        Освен описаното парите трябва да се ползват с "доверие" за да са търсени,да са с ниска "произвотсвена стойност" и да нямат голяма флуктиация".Кое е евтиното на "производството" на биткойна? Например банкнота от 20$ струва центове да се отпечата.Колкото е повисок номинала,толкова е по-рентабилно отпечатването и.А 1 и 10000000 биткойни са си с цена 1х бройката.Няма рентабилност.Къде е доверието в биткойна?Ползват го ...кой и къде.Какво е това средство за разплащане което за един ден шари -,+ 30%.Койните не са виртуална пари/за сега/,а са стока и то екзотична /не за всеки/.
                        още един от 90%-те.
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Ето ви нещо еленмтарно и фундаментрално за парите.
                          https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B8
                          Освен описаното парите трябва да се ползват с "доверие" за да са търсени,да са с ниска "произвотсвена стойност" и да нямат голяма флуктиация".Кое е евтиното на "производството" на биткойна? Например банкнота от 20$ струва центове да се отпечата.Колкото е повисок номинала,толкова е по-рентабилно отпечатването и.А 1 и 10000000 биткойни са си с цена 1х бройката.Няма рентабилност.Къде е доверието в биткойна?Ползват го ...кой и къде.Какво е това средство за разплащане което за един ден шари -,+ 30%.Койните не са виртуална пари/за сега/,а са стока и то екзотична /не за всеки/.

                          Коментар


                          • BCC да не вземат и те нещо от форк-а? 30 % за два часа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Между другото на койните точно сега им е върха.
                              Между другото след като предвиди върха на петрола на 5000 усд/барел що не скъсиш на койните и да станещ мултимилиардер...
                              Location: Terminal Island
                              Institution: FBI Correctional Facility
                              Jurisdiction: Unknown

                              Коментар


                              • Точно сега банките лобират за допълнително ограничаване на плащанията в брой. Следете тези страници за цензура (там съм писал за банковия лобизъм):


                                archive.is/jHXL3
                                archive.is/cpkHc
                                archive.is/TLUil


                                Със сигурност тесен кръг лица, които притежават банки и работят в банки на ръководни длъжности са бесни от това, което става с криптовалутите. Не са купили по-рано и сега беснеят и изливат купища пари за лобизъм.
                                Два прости метода за легално намаляване на данъците

                                Коментар

                                Working...
                                X