IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Помня те как купуваше, докато пророкуваше спадове тебе И изскочи от позицията като насран след половин час.
    Както винаги си ПРАВ за 1 ден в годината. Останалите 364 сме прави НИЕ



    Това '' копнатото'' съм го написал ФЕВРУАРИ ..... и ясно съм написал , че съм на дълги
    Ако разбираш малко от графики - може да видиш че цената е на '' дъно'' за тогава - 6000 .........

    Но се съмнявам ........ че можеш да се ориентираш !

    А , от къде , въобще знаеш , къде затварям и КОЛКО пъти влизам .............. остава '' за домашно ''

    Не помня да съм ти давал отчет или номера на сметката ми ...........

    Как и да е ..........
    Важното е че когато написах 3000/2000 .......... бая се плюнчеха тука
    И тепърва си .................. купуваха копачки ............



    пп И кои сте '' ВИЕ '' , е ясно .................................................. .......
    Last edited by mibova; 28.11.2018, 17:37. Причина: Бъдете по-въздържани в изказа си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Много умни размисли, браво
      Лесни са разплащанията, но малко са търговците и сервизите приемащи койни, защото на другите им стига плащането с кредитна карта.
      Аз сега си скубя косите че купувах памперси за внучетата с биткойни, при върха на курса разбрах, че съм купил памперси за няколко хиляди долара :-)
      Ай честито! За мен не е изненада, писах ти по-назад че си от тия дето пилеят крипто за пица.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        В кръгът на шегата, но когато кретенчо влезе в темата за койните и почна да нарежда както той си знае... си казах "айде и тая схема ще приключи скоро "...беше баш по времето на истерията и космическите ръстове

        нЕма трактори в темата, какво друго можеш да си кажеш
        Влязох, спечелих, сега се гавря.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от takiteasy Разгледай мнение
          Добре де, аз не го мразя биткойна. Нищо, че го скъсявам. Не разбрах само защо до сега това голямо и забогатяло криптокомюнити не съумя да организира някакви лесни разплащания. Само в дарк уеба некви тинейджъри пазаруват бонбони и това е...тук там някой търговец енусиаст приема, ама аз само съм чувал...не и виждал такъв. Та като знам как се развиват и спихват финансовите балони, ами той биткойна има чарт на перфектния балон! Ще кажат защитниците, че всеки път пада цената с 50,60,90 % и после пак ще иде до небето. Да но в началото цената падаше от страховете покрай прохождането на койна и изискваше не толккоз много кеш пак да се качи. Последното покачване се случи след медиен фурор и навлизане на масите (доволно кеш). А спада поради осрбрявания на големи портфейли. Следващото покачване кой ще захрани при тез цени? Ще изисква много ама много и смели (неопарени) хорица. И забравете, че следващата криза ще даде пауър на биткойн. Засега биткойн е супер спекулативен и не сигурен от гледна точка на инстуционалните.
          А, доволно кеш още не е влизал в крипто Инвеститорите са цаци на тоя етап, седи грей се.
          Колкото до останалото - тийнейджъри пазаруват и коли, и имоти с него. Ти с кеш пазарувал ли си такива скоро?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Глупи, само който е добре информиран, смята ежедневно и мисли може да печели от койните
            Разбира се, голямата печалба е за производителите на копачки и крипто-мошениците
            600 000 миньори масово изключват копачки купени миналата година и не бързат да купуват нови
            За глупи остава криптолотарията и надеждата да си върне загубите

            https://www.presse-citron.net/pourqu...dainement/amp/
            Глупи, туй му е хубавото на криптото - децентрализирано е. Тъй като копачка явно си виждал само на картинка по сайтовете на хората - не знаеш, че колкото повече изключват, толкова повече печелят останалите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от takiteasy Разгледай мнение

              aaa аз скъсих по отрано...на 4300 но блозо веч до стопа е! Да видим има ли рибаунд или е кат пирон в кисело мляко, което би било добре за скъсяването
              Е значи вече стоп нЕмаш Пирон - в ковчега на късаците

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                Kак е ..... биткойн - мЕлионерчета .......................

                Както винаги съм ПРАВ , няколко месеца преди събитието .....................





                Първо беше .... Златото
                Сега при ..... Биткойна
                Скоро и в .... Имотите
                Помня те как купуваше, докато пророкуваше спадове тебе И изскочи от позицията като насран след половин час.
                Както винаги си ПРАВ за 1 ден в годината. Останалите 364 сме прави НИЕ

                Коментар


                • 22/11/2018 отговорих на Марин:
                  Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  С тази статия наистина ме изненада Но пак твърдя: до Великден изчезват
                  Пише, че от 1/1/2019 4000 "бюра за цигари" (имащи лиценз за продажба на цигари (и фишове за тотализатор и лотария)) ще продават "купони" за 50, 100 или 250 евро, които след това могат да се обменят за биткойни и вложат във виртуален портфейл ето тук:
                  https://keplerk.com/accueil.html
                  Купувачът трябва да предостави паспорт или лична карта, номер на мобилен телефон, фактура (за ток, вода, ...) на негово име и снимка.
                  Бюрата за цигари прихващат комисионна 1.25%, а сайта за портфейла - 7% .
                  Тази информация е публикувана днес, но сигурно е договаряна отдавна.
                  Продавачите на цигари имат толкова представа за биткойните, колкото и стрина Пена на пазара
                  Тук ще гледаме голям сеир 2019 година
                  Не искам да съм на мястото на продавачите на цигари,
                  когато купувачите на купоните за биткойни разберат, че цената на биткойна е станала ... 0.00 евро
                  Сега му отговарят и от Banque de France: KeplerK няма никакви разрешения и одобрения от нас а и биткойна не е цвете за всекиго
                  И те подчертават, че клиентите на лафките за цигари не са от най-осведомените за койните
                  Не му давайте на Пеевски тази идея
                  Un communiqué commun signé par la Banque de France, l’Autorité des marchés financiers et l’Autorité de contrôle prudentiel et de résolution (qui est liée à la BdF), et publié le 26 novembre, est ainsi venu mettre les points sur les i. À l’heure actuelle, KeplerK « ne dispose d’aucune autorisation ni agrément », en France ou à l’étranger. dispose d’aucune autorisation ni agrément », en France ou à l’étranger.

                  https://www.numerama.com/business/44...larme.html/amp
                  Last edited by barbaron; 28.11.2018, 16:48.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                    Винаги нещата изглеждат по този начин когато крипто е на дъното. После ще се ядосваш "защо не копах тогава на загуба", запомни си я тази мисъл.
                    ...
                    Крипто е тук и ще остане тук, старите системи ще изчезват една по една. Защото са фалшиви и зависят от хрумката на някой си "капацитет", който обикновено се е самопровъзгласил за такъв, а не че е нещо особено.
                    Xman1, де се изгуби бе човек, таман щях да питам колко ще струва стоманата след 4 години.
                    Тоз ти паднал у очите, па оня.
                    Криптото няма да изчезне, просто ще се появи нещо използваемо. Ей на, някой писа, че EOS имали някаква опция за сторниране. Друг писа, че dark ли беше, можел да се трансферира през SMS.
                    Хванал си се в Биткойн като удавник за сламка. Туй е динозавър и като такъв ще отстъпи място на по-жизнени животни.
                    И как да не е пирамида, като го купувате не защото ви трябва. Купувате с идеята някой шаран да даде повече, той от своя страна купува със същата идея.
                    След още 4 години както пророкуваш току се появило нещо наистина жизнено на пазара, пък за Биткойн ще си спомняме с умиление. Той е най-изостаналото крипто, всички останали го надграждат по някакъв начин.

                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Kак е ..... биткойн - мЕлионерчета .......................

                      Както винаги съм ПРАВ , няколко месеца преди събитието .....................





                      Първо беше .... Златото
                      Сега при ..... Биткойна
                      Скоро и в .... Имотите

                      Коментар


                      • Бертрам показа вчера истината с напальона
                        Е, там наистина има ограничение в предлагането.
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от takiteasy Разгледай мнение
                          Добре де, аз не го мразя биткойна. Нищо, че го скъсявам. Не разбрах само защо до сега това голямо и забогатяло криптокомюнити не съумя да организира някакви лесни разплащания. Само в дарк уеба некви тинейджъри пазаруват бонбони и това е...тук там някой търговец енусиаст приема, ама аз само съм чувал...не и виждал такъв. Та като знам как се развиват и спихват финансовите балони, ами той биткойна има чарт на перфектния балон! Ще кажат защитниците, че всеки път пада цената с 50,60,90 % и после пак ще иде до небето. Да но в началото цената падаше от страховете покрай прохождането на койна и изискваше не толккоз много кеш пак да се качи. Последното покачване се случи след медиен фурор и навлизане на масите (доволно кеш). А спада поради осрбрявания на големи портфейли. Следващото покачване кой ще захрани при тез цени? Ще изисква много ама много и смели (неопарени) хорица. И забравете, че следващата криза ще даде пауър на биткойн. Засега биткойн е супер спекулативен и не сигурен от гледна точка на инстуционалните.
                          Много умни размисли, браво
                          Лесни са разплащанията, но малко са търговците и сервизите приемащи койни, защото на другите им стига плащането с кредитна карта.
                          Аз сега си скубя косите че купувах памперси за внучетата с биткойни, при върха на курса разбрах, че съм купил памперси за няколко хиляди долара :-)

                          Коментар


                          • Добре де, аз не го мразя биткойна. Нищо, че го скъсявам. Не разбрах само защо до сега това голямо и забогатяло криптокомюнити не съумя да организира някакви лесни разплащания. Само в дарк уеба некви тинейджъри пазаруват бонбони и това е...тук там някой търговец енусиаст приема, ама аз само съм чувал...не и виждал такъв. Та като знам как се развиват и спихват финансовите балони, ами той биткойна има чарт на перфектния балон! Ще кажат защитниците, че всеки път пада цената с 50,60,90 % и после пак ще иде до небето. Да но в началото цената падаше от страховете покрай прохождането на койна и изискваше не толккоз много кеш пак да се качи. Последното покачване се случи след медиен фурор и навлизане на масите (доволно кеш). А спада поради осрбрявания на големи портфейли. Следващото покачване кой ще захрани при тез цени? Ще изисква много ама много и смели (неопарени) хорица. И забравете, че следващата криза ще даде пауър на биткойн. Засега биткойн е супер спекулативен и не сигурен от гледна точка на инстуционалните.

                            Коментар


                            • В кръгът на шегата, но когато кретенчо влезе в темата за койните и почна да нарежда както той си знае... си казах "айде и тая схема ще приключи скоро "...беше баш по времето на истерията и космическите ръстове


                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                                Още новини от фронта - барби се отметна от дадената дума
                                Съмнявам се изобщо да си имал хардуер за копане вече... толкова си вкопчен в калкулатори, че едва ли някога си правил реални пари.
                                Глупи, само който е добре информиран, смята ежедневно и мисли може да печели от койните
                                Разбира се, голямата печалба е за производителите на копачки и крипто-мошениците
                                600 000 миньори масово изключват копачки купени миналата година и не бързат да купуват нови
                                За глупи остава криптолотарията и надеждата да си върне загубите

                                https://www.presse-citron.net/pourqu...dainement/amp/

                                Коментар

                                Working...
                                X