IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Какво направи този лайткойн????
    полудя!
    какво е излязло като инфо за него?
    какво го пушва така?
    кой стои зад него?
    Направо изби рибата. Стигна $413 преди да забие coinbase. Ще видим докъде ще докара.

    Коментар


    • Единственото ми обяснение е, че Bitmain искат да продадат новата партида L3 машини и някак си го бутат, ама това е брутално
      А лично на мен ми е още по-странно, защото миналата седмица като гръмна наисхаш и тъкмо се ядосвах, че трябва да пускам L3ките да копат лаиткоин, то пък какво стана..... Ако продам сега на тази цена, то добива ми за пет-шест дни ще стигне за тока за машините за цял месец

      Коментар


      • Какво направи този лайткойн????
        полудя!
        какво е излязло като инфо за него?
        какво го пушва така?
        кой стои зад него?
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Ето я и прогнозата на руснаците до 2019 г.:"
          Курс взлетит до 60 000$ за биткоин, но к 2019 году опустится до 1 000$."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

            Как така сте акционери? Закупили сте оборудване от BITMAIN или доректно сте инвестирали във фирмата във Китай?
            Имаме мощности, които се хостват в Китай, всеки (който Има Биткоин) може да си купи от тук:
            https://www.hashnest.com/
            Можеш да поискаш и да ти изпратят "миньора" за да си копаеш от България, но специално за този тип оборудване предпочитам някой да ми го хоства, срещу такса разбира се.
            Та на снимките, които си постнал, някой от АСИЦИТЕ е мой.
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • С апортна вноска са. Монголските свинарници, преустроени на "ферми".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                Ха Добър Ден!!!
                С Барбарона сме Акционери там, аз съм малък, но си капе всеки месец.
                Как така сте акционери? Закупили сте оборудване от BITMAIN или доректно сте инвестирали във фирмата във Китай?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                  Ха Добър Ден!!!
                  С Барбарона сме Акционери там, аз съм малък, но си капе всеки месец.
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • https://qz.com/1055126/photos-china-...bitcoin-mines/

                    Коментар


                    • Лайткойна даде повече от доволно,не мога да не кеширам този хубав профит
                      Сполай ви.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

                        Гледай LTC, има една приказка - Докато "мъдрите" се намъдруват, лудите се налудуват.
                        Тези нямат гръб, докато Сатошито май има уй-чо владика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Ами от кибуца по-голяма държава няма. На това и Ленин би завидял.
                          Кибуците западнаха. Има неколко витринни като ГДР.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            според мен тези независимите криптоси ги оставят, за да прокарат партината... в един момент ще им дръпнат щепсела и на дневен ред ще дойдат битдолар битюан, битевро... с много по-модерна и мощна мрежа...мечтата на матрицата.. да не се занимава с хартия и да знае всичко и всички ....

                            като се замисля...по-добре да съм от архива с една кесийка наполеони
                            Отдавна не е имало революция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              В държавата е сопата. Никога не забравяй това.
                              Ами от кибуца по-голяма държава няма. На това и Ленин би завидял.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Ми, те затова се спотайват и чакат балъците да се накамарят с гущерчета в ръка. И им пускат по неколко на ден, с което истерията расте, цената се качва, презервативът се надува. Докато....
                                Гледай LTC, има една приказка - Докато "мъдрите" се намъдруват, лудите се налудуват.

                                Коментар

                                Working...
                                X