IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

    С BGN всеки мое. Със сатошита искам.
    Такова... жиУтно не приемам..., блокове..., чейни..., пасуЪрди..., после... флашки..., борси... а бе стана като това: "Пчели - мед - прашец - въздух - койни....прах - въздух ..."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      https://www.facebook.com/thehoneypro...12551305911585

      Пичуе, искам мед, ама много скъп ще ми дойде!
      Горките Колеги - Пчелари + Биткоин Фенове, нямат нито една продажба с Биткоин, ако се съди по адреса който са посочили .....
      То и аз съм любител Пчелар + Биткоин Фен - ама Меда не го продавам за разлика от Биткоините!!! И като се замисля - тази година бе добра и откъм Биткоин и откъм добив на Мед!!! Замислих се - защото идва края на годината, време за РАВНОСМЕТКИ ....
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Здравейте,нов съм във форума
        неразбирам от койни,но една мисъл
        ме накара да се замисля.
        Първо не му обръщат внимание,
        след това му се смеят,
        после се борят срещу него,
        и накрая то побеждава.

        П.п.май ше влизам скоро ама идея
        си нямам как.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Обръщам глава... и леко в лЕво от мен стоят 3 - 4 буркана по 800 гр. Някои са отворени. Последно ми донесоха миналия месец. Ако искаш... след нова година пращам...! На л.с. контакти и са при теб.

          п.п. Със сатошита нЕма се разберем... BGN и услуга. Комисион нЕма... фрий!
          Ти от мазето ли пишеш, бре ?

          пп Още един от храма на обречените ...

          пп Хитрец ми се виждаш...
          "и услуга" ...М чи тя услугата може и колкото за тенекия да е....( НАИВНИК, внимавай !!! )

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Обръщам глава... и леко в лЕво от мен стоят 3 - 4 буркана по 800 гр. Някои са отворени. Последно ми донесоха миналия месец. Ако искаш... след нова година пращам...! На л.с. контакти и са при теб.

            п.п. Със сатошита нЕма се разберем... BGN и услуга. Комисион нЕма... фрий!
            С BGN всеки мое. Със сатошита искам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

              Изобщо не е спам. Мед искам. Готов съм да дам 60К сатошита за 3 бурканя. Обаче като ми вземат още толкоз за транзакцията, почва да ми горчи.
              Обръщам глава... и леко в лЕво от мен стоят 3 - 4 буркана по 800 гр. Някои са отворени. Последно ми донесоха миналия месец. Ако искаш... след нова година пращам...! На л.с. контакти и са при теб.

              п.п. Със сатошита нЕма се разберем... BGN и услуга. Комисион нЕма... фрий!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                Ся... на тенеке... говорим за едро... цената, по спомен е друга...

                п.п. Да се местим у друга тема с тоя медец, че ше ни трият вече... Оспамихме темата на лалетата.
                Изобщо не е спам. Мед искам. Готов съм да дам 60К сатошита за 3 бурканя. Обаче като ми вземат още толкоз за транзакцията, почва да ми горчи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Що бре ?

                  Аз като героят Швейк, мога да докажа, че пишем по темата.....

                  Накратко, че ще досадя на модито...

                  Пчели - мед - прашец - въздух - койни....прах - въздух ...
                  Ааааа, това трЕбЕ да се запечата!!! ))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Ся... на тенеке... говорим за едро... цената, по спомен е друга...

                    п.п. Да се местим у друга тема с тоя медец, че ше ни трият вече... Оспамихме темата на лалетата.
                    Що бре ?

                    Аз като героят Швейк, мога да докажа, че пишем по темата.....

                    Накратко, че ще досадя на модито...

                    Пчели - мед - прашец - въздух - койни....прах - въздух ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от forexboy

                      Чиче, много е за душманите и "тарикатите" като тебе! Единствения начин да уважавате чуждия труд е да ви се набият по стотина жила в рунтавите пърдялници! Само като те види човек как си си написал псевдонима и му става ясно що за субект си! Със здраве!
                      Уважавам го бе, как да не го уважавам...Използвам го всеки ден !

                      Присъщо е на ниските духом и умствено късите да раздават оценки ....

                      пп Имаше едно пиле ( соколов )и то, горкото, за подписа ми се хвана.....

                      Не харесвам нечистоплътните, иначе бих ти писал за какво ти да се хванеш.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Аз си купих една тенекия и мога да ти подбия цената , щот 10 лв е много...

                        Знае ли човек, може пък в твоя кошер да е имало много търтеи и затова да се е вдигнала себестойността.....
                        Ся... на тенеке... говорим за едро... цената, по спомен е друга...

                        п.п. Да се местим у друга тема с тоя медец, че ше ни трият вече... Оспамихме темата на лалетата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Щи дам на 10 леФа килото... тоа мноо скъп...
                          Аз си купих една тенекия и мога да ти подбия цената , щот 10 лв е много...

                          Знае ли човек, може пък в твоя кошер да е имало много търтеи и затова да се е вдигнала себестойността.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                            Като станат по 2 000 сатошита парчето, да не запееш друга песен? :P
                            +++
                            При последния Пъмп бяха стигнали 200 и нагоре сатошита!!! Прис следващия нищо не пречи да отидат на 1000 а защо не и на 2000!!!
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение


                              Само Кученцата са сякаш малко по-равномерно разпределени, ама Кученцата са смотани.
                              Като станат по 2 000 сатошита парчето, да не запееш друга песен? :P

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                                Е 3 бурканчета бре И урок по пчеларство.

                                Много кинти ще ми земат за транзакцията.
                                На нова година отивам да взема. Имам и ланшен... Ама..., за уроците..., знам ли...! Пчелите обаче са важни!

                                Коментар

                                Working...
                                X