IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://github.com/bitcoin/bitcoin/b...ld_10x26_arm.s
    Eдно единствено файлче намерих, за някакви АРМ-ове. Де го видя тоя Асемблер не знам...
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Асемблер зависи от точния процесор, не знам защо се хвана у него. Целта на Асемблер е друга, не се сещам що ти е за Биткойн, дето се очаква да върви на всичко.
      Не знам за биткойн, но аз като бях пъпчив тийнейджър в моя клас двама от моите съученици правеха разни неща на асемблер. Сега и двамата са програмисти. Даже и аз имах бегла представа от регистрите на процесорите и горе долу за какво става дума при асемблер. Въпреки че съм програмирал съвсем любителски на Турбо Паскал на Борланд и не съм имал амбицията да продължавам в тази насока.

      Коментар


      • IvanTerziev - дори точно самия код с функциите е само на асемблер. Може да си писал драйвъри ню мен ме е учил човек на него който за себе си казваше че не му разбира пък ти сигурно му разбираш колкото мен. Това което е пробутано за ядро на програмата дори не работи но настройките на параметрите чрез него работят и криптирането също работи.

        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

          Ма Ти само не си близнил бе човек ,
          само не мога да разбера,как всичко ти е ясно, пък си с пръст в уста
          Какво ще рече това? Ако имаш предвид що не съм се набутал в крипто... ми не съм Ванга, няма как да знам кога ще обърне. По коледа мислех да се нагуша у Койнове и Рипъли, и гледай кво стана!
          Темата е откровено за спекулата. Техническата част я отсвирвате мощно.
          На мен спекулата не ми е сила. Доволен съм че поне не съм на загуба.

          Малцина са сред пъпчивите тийнейджъри.
          Асемблер зависи от точния процесор, не знам защо се хвана у него. Целта на Асемблер е друга, не се сещам що ти е за Биткойн, дето се очаква да върви на всичко.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Малцина са сред пъпчивите тийнейджъри.

            Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Айде пак митове и легенди... В кода на Биткойн не съм виждал Асемблер, може и да съм пропуснал де... Тия дето са наясно с Асемблер не са малко, аз лично съм писал на такова. Това не върши работа за Биткойн.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Айде пак митове и легенди... В кода на Биткойн не съм виждал Асемблер, може и да съм пропуснал де... Тия дето са наясно с Асемблер не са малко, аз лично съм писал на такова. Това не върши работа за Биткойн.
              Ма Ти само не си близнил бе човек ,
              само не мога да разбера,как всичко ти е ясно, пък си с пръст в уста
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                al4en - сигурен съм че е един единствен човек и е един от малцината които са наясно с машинния език на компютрите - асемблер и то много наясно а те не са много тези хора.
                Айде пак митове и легенди... В кода на Биткойн не съм виждал Асемблер, може и да съм пропуснал де... Тия дето са наясно с Асемблер не са малко, аз лично съм писал на такова. Това не върши работа за Биткойн.

                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • al4en - сигурен съм че е един единствен човек и е един от малцината които са наясно с машинния език на компютрите - асемблер и то много наясно а те не са много тези хора. Също не е случайно че го пусна 2008 -ма , това е заради банките. Познавам много хора които доста успешно се справяха на борсите и имаха своите железни стратегии и при честна игра не биха загубили много а ги докараха почти до нула с откази да им затварят позиции от разни банки, в същото време банките затвяряха техните си позиции а соловите играчи буквално биваха разарявани. Предполагам че е някой от тях, а много хора знаят каква пирамида е цялата финансова система, как се манипулира и как се поддържа измамата. Струва ми се че краха на тази игра ще бъде и края на тази пирамида, а дълговете ще се занулят и кой знае може и да минат десетилетия докато се родят такива които искат да вземат заеми. Всички сме в схемата и краха на това понци, явяващо се еманация - последния връх на глупостта и алчността ще рефлектира върху всеки.

                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • [QUOTE=al4en;n3290425][QUOTE=IvanTerziev;n3290371



                    [QUOTE]


                    СТ това имам в предвид

                    Коментар


                    • ЕОS DNT FUN сега си търся още 10на

                      Коментар


                      • al4en - Сатоши пусна малка програмка която очевидно беше правена на и тествана с един вариант на хардуер, защото първия миньор беше бъгав максимално. Няма да се появи никога публично, защото като изгърми понцито биткойн маняците ще искат да го умъртвят по особенно мъчителен и жесток начин.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tukasam Разгледай мнение
                          Момчета кое токенче ще се качи да си взема,знам че никой не знае но предположение
                          Е най-накрая нещо по същество И аз питам същото, давайте идеи
                          Иначе, без да съветвам никой си казвам аз къде съм си постлал - токъните InsurePal и Blockport, въпреки, че на единият му хванах ICOто и влязах ниско, другият го изтървах, но като почна да се търгува си закупих. И монетата HTML, още е евтина, като че виждам бъдеще. Dentacoin също.
                          От сегашните ICOта са ми интересни Wepower, Arcblock, Dether и вероятно Medicalchain.

                          Това са неща, които аз считам за интересни, не ги препорчвам, че риск си има предостатъчно, споделям все пак ако на някой му е интересно.

                          Коментар


                          • Момчета кое токенче ще се качи да си взема,знам че никой не знае но предположение

                            Коментар


                            • Спрете със заяжданията и личните нападки - отнася се за всички.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Продължавай да копаеш там е истината и не слушай никого

                                Коментар

                                Working...
                                X