IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Момчета кое токенче ще се качи да си взема,знам че никой не знае но предположение

    Коментар


    • Спрете със заяжданията и личните нападки - отнася се за всички.
      रादोस्त

      Коментар


      • Продължавай да копаеш там е истината и не слушай никого

        Коментар


        • аз копая бре, не е като да не съм обяснявал тук. В момента просто печеля по-малко отколкото при 18-19к цена. Ако падне под 5000 ще го мисля дали да изключа машините или да субсидирам дейността. А ти си никой и нищо. Работи си по мега проекта, че света чака с нетърпение

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
            Да слушате Кеската ей! Ще се кара вече
            Абе мислите ли, че тоя заслужава човек да си го псува всеки ден на лично, пък и в темата да го храни или идва малко прекалено на аудиторията? На мен и е злокобно противен и не е като да не му го показвам, ама темерутска работа - продължава си. Та какво мислите заслужава Кескерляка - още хейт или безразличие?
            Moжеш ли поне на "аудиторията" да обясниш що точно злобееш? На 20 000 ли се уши, че сега ти е крив светът? Загуби ли претърпя? Какъв ти е проблемът, че пиша факти? Ако не бяха верни - да си оревал трижди повече!
            Та, що ревеш, поне за себе си имаш ли обяснение?



            Колко загуба искаш да натрупам, че да спра да съм ти противен?

            Първоначално изпратено от money
            А какво мислиш за квантовите компютри? Една истински революционна технология. Ще станат ли реалност до 5 години? Майкрософт и Гугъл ли са наистина най-вероятните кандидати за царе на кванта?
            Аз не съм баба Ванга. Обърни се към Xman1, той прогнозира стратегически важни суровини с 95% вероятност. По гледане на пъп ъъъ... грешка... по гледане на блокчейн.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Да слушате Кеската ей! Ще се кара вече
              Абе мислите ли, че тоя заслужава човек да си го псува всеки ден на лично, пък и в темата да го храни или идва малко прекалено на аудиторията? На мен и е злокобно противен и не е като да не му го показвам, ама темерутска работа - продължава си. Та какво мислите заслужава Кескерляка - още хейт или безразличие?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Която е? Изглежда не разбираш написаното (дериват). Но пък става ясно че се боиш да заемеш позиция - т.е. си обикновен
                По твойта логика , ако нямаш позиция в нещата в които аз имам , значи си най обикновен бозаджия , кифладжия и т.н .
                И защо , да имам позиция в неща , които ще станат 0 , бе онзи ...
                9000 € , вика , и са тупа по гърдите ..................хахахахахахахаххах.............. боже,боже ........
                Last edited by X_Y; 29.01.2018, 17:27.

                Коментар


                • Какво ти казвам, Иване. ПР-а и рекламата са най-важното.

                  А какво мислиш за квантовите компютри? Една истински революционна технология. Ще станат ли реалност до 5 години? Майкрософт и Гугъл ли са наистина най-вероятните кандидати за царе на кванта?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                    Защо не се радвате, че Сатоши се появи а се правите на не разбрали..
                    Начи, чалга певачките замислял ли си се защо си измислят псевдоними с една думичка. За да ги запомни чалго-консумиращата популация! 2 думички им идват много!
                    Че и с тоя Сатоши Матоши. Нито е измислил той тия неща, нито пуска първата криптовалута.
                    Уникалното е, че успява да я децентрализира. Туйто! И то пак успяха да монополизират копането.
                    Ама нали 2 имена лесно се помнят, хеле пък на японски придават мистика и оригиналност. Тука дето се барат за по-напреднали почнаха да си фантазират за ДНК, предсказване на цени и дори изкуствен интелект в тъпия сорс на Биткойн. Сложен е колкото проект на средно ниво. Една 3Д игра е много по-сложен продукт.
                    Иначе Liberty Reserve бяха на истинско злато като покритие, криптовалута. Мисля доста преди Биткойн се появяват. Ама почти никой не ги помни.
                    Радвам се на Сатоши единствено, че направи огромен сеир. Основател на най-колосалния и безсмислен балон в историята!
                    Не съм чул и един да ползва крипто по предназначение. Само приказки и митове!
                    Last edited by IvanTerziev; 29.01.2018, 17:04.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Защо не се радвате, че Сатоши се появи а се правите на не разбрали..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Както има и 1000 валутки, котиращи се към американския долар - така и тия. Голям праз! Няма никакво значение колко форка има и ще има, за риплите пък да не говорим каква смешка са - те са анти-крипто всъщност, троянския кон на банките - да не изтърват контрола. Кой луд би си сложил обратно главата в торбата с валута, която може да му заключи собствения портфейл?!
                        абе, ти да не си набил парата от бунгалото у тая пирамида, койня?
                        осъзнай, се. не си толко пиян.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Дотук добре! С другите 1300 живи и 700 мъртви койна кво правим? И те ли са дефлационни? Гласят 50 форка на Биткойн, освен всичко това.
                          За всеки жител на планетата има напечатани по 100 койна, това само в топ 100 валути. А Рипълите се канят да печатат на поразия, че да си надуват маркет капа!

                          И за капак на всичко никой не ползва тия криптота за разплащане. Изключая за нови копачки и за спекула, което не се брои за реално приложение. Верно правят нова икономика, ама за някоя друга планета. На тая няма връзка с реалността.
                          Както има и 1000 валутки, котиращи се към американския долар - така и тия. Голям праз! Няма никакво значение колко форка има и ще има, за риплите пък да не говорим каква смешка са - те са анти-крипто всъщност, троянския кон на банките - да не изтърват контрола. Кой луд би си сложил обратно главата в торбата с валута, която може да му заключи собствения портфейл?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                            Не играя с аз , с такива шиитове
                            Нямам нито къси , нито дълги , но това не пречи да кажа ,че отиваме към ноемврийската ти цена .
                            Която е? Изглежда не разбираш написаното (дериват). Но пък става ясно че се боиш да заемеш позиция - т.е. си обикновен
                            Last edited by X_Y; 29.01.2018, 17:28.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Аз съм на дълги от Ноември насам, през дериват - не директно
                              Какво точно да мерим, не видях късите ти? Постарай се да са в размер около 9000. Евро.
                              Не играя с аз , с такива шиитове
                              Нямам нито къси , нито дълги , но това не пречи да кажа ,че отиваме към ноемврийската ти цена .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Биткойнът има една приятна особеност - фиксирано количество е. Затова и процесът е дефлационен, докато има доверие в самата валутка де. А доверие ще има, докато има доверие в криптосите като цяло - понеже биткойна се очерта в ролята на цифров долар в момента.
                                Това, което си представил като цени е възможно, просто защото светът наоколо залага на инфлационни процеси за да стимулира икономиката. Което от своя страна е работело добре, но вече е заплаха за световните ресурси и е нужен нов (икономически и поведенчески?) модел.
                                Дотук добре! С другите 1300 живи и 700 мъртви койна кво правим? И те ли са дефлационни? Гласят 50 форка на Биткойн, освен всичко това.
                                За всеки жител на планетата има напечатани по 100 койна, това само в топ 100 валути. А Рипълите се канят да печатат на поразия, че да си надуват маркет капа!

                                И за капак на всичко никой не ползва тия криптота за разплащане. Изключая за нови копачки и за спекула, което не се брои за реално приложение. Верно правят нова икономика, ама за някоя друга планета. На тая няма връзка с реалността.
                                Last edited by IvanTerziev; 29.01.2018, 13:53.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X