IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Благодаря

    То пък - ако свалям портфейлът в кантората - ще трябва да зарежда цялата история на Лайткойнченцето наново - и всички блокове досега за сума си години назад, което е тегаво - а и там компът служебен е кекав.

    Нищо, при преинсталацията ще се справя някак - впрочем ти ми обясни достатъчно - как се кръщава файлът и де се туря в папката на портфейлът, благодаря още веднъж
    Ти с преинсталацията може и да се справиш, но с ъпгрейта как ще се справиш , като мръснософт вече не го поддържат и интернета го пиши бегал и пробит като швейцарски сирене....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Шансът биткойн да задържи над 9 000 е нищожно малък. Ако не пробие и 8 000 другата седмица, пак добре.
      Прав си !!!! Ама много
      Общаците може да ''покопат'' и на 8К , а и на 6К е възможно . В близак план ...

      В по далечен и на 3К ще бъдат ''навити''


      Last edited by БАЦЕ; 26.02.2018, 07:55.

      Коментар


      • В случей че не вярваш на клиента тук е сорс кода https://github.com/pooler/electrum-ltc
        http://www.proflashgame.com

        Коментар


        • Няма нужда да сваляш блокчейна на litecoina. Има един клиент който ползва отдалечен блокчейн и от теб се иска само да си въведеш private key. Ето го клиента https://electrum-ltc.org/
          http://www.proflashgame.com

          Коментар


          • Благодаря

            То пък - ако свалям портфейлът в кантората - ще трябва да зарежда цялата история на Лайткойнченцето наново - и всички блокове досега за сума си години назад, което е тегаво - а и там компът служебен е кекав.

            Нищо, при преинсталацията ще се справя някак - впрочем ти ми обясни достатъчно - как се кръщава файлът и де се туря в папката на портфейлът, благодаря още веднъж
            Last edited by Императорът; 25.02.2018, 23:54. Причина: Благадаря, драги приятелю :)
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

              Благодаря ти ного за съветите - ного любезно - дано съм се справил Мога да го тествам само в кантората май - нали няма проблем, че турям моят портфейл на друг IP адрес? Сигурно задавам тъпи въпроси, ама е тъй когато човек се учи на нещо ново

              Ето какво стана - какъв - както се нарича: dat файл, такъв трябва да бъде - нали тъй - не е ного малък ли? Странно е, че не се озаглави никак сам, но трябваше аз да му измислям име.

              https://imgur.com/a/tJg4J
              Няма проблем да е от друг IP адрес.
              Когато го слагаш в директорията на порфейла трябва да го преименоваш на wallet.dat
              Успехи
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                Благодаря ти ного за съветите - ного любезно - дано съм се справил Мога да го тествам само в кантората май - нали няма проблем, че турям моят портфейл на друг IP адрес? Сигурно задавам тъпи въпроси, ама е тъй когато човек се учи на нещо ново

                Ето какво стана - какъв - както се нарича: dat файл, такъв трябва да бъде - нали тъй - не е ного малък ли? Странно е, че не се озаглави никак сам, но трябваше аз да му измислям име.

                https://imgur.com/a/tJg4J
                Браво! Направил си го на филмче!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                  ....Просто съхрани си wallet.dat файла и го преинсталирай на новия компютър. Може да го направиш 1-2 пъти тестово да видиш дали работи и дали си се справил.
                  ...
                  Благодаря ти ного за съветите - ного любезно - дано съм се справил Мога да го тествам само в кантората май - нали няма проблем, че турям моят портфейл на друг IP адрес? Сигурно задавам тъпи въпроси, ама е тъй когато човек се учи на нещо ново

                  Ето какво стана - какъв - както се нарича: dat файл, такъв трябва да бъде - нали тъй - не е ного малък ли? Странно е, че не се озаглави никак сам, но трябваше аз да му измислям име.

                  https://imgur.com/a/tJg4J
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение



                    Ние сме като някакви динозавъри, дето още не осъзнават, че онуй бляскаво нещо, дето е просвистяло през небосводът и е казало: "Дофта-а-а-а-а-а-а !!!!!" отвъд хоризонтът - им е подписало присъдата вече - и продължават да рупат прамарули и доволно да изпускат метанови газове изпод дебелите си куйруци.
                    Въобще не е било толкова отдавна, изтърпете клипа поне до първата минута и после никой не може да ви спре да го изгледате до края.

                    https://www.youtube.com/watch?v=S7YHTjwn1A0

                    enjoy.

                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                      Играл съм го с други неща през годините.. акции.. тук нещата са ясни към 0-ла.. другото са подробности...
                      Алчний... не усещаш абсурдът на ситуацията ли? Изчисляваме стойността на РЕАЛНИ активи в някакви хартишки без стойност !!! Криптовалутите отговарят ного повече на представата за истински пари, акциите имат зад себе си истински неща като производство или имоти, златцето и сребърцето - да не ги коментираме - служили са за пари през 99% от финансовата история на света... а ние пресмятаме колко струват те в някакви хартийки, дето централните бамки си ги печатат в каквото си поискат количество !!!


                      Ние сме като някакви динозавъри, дето още не осъзнават, че онуй бляскаво нещо, дето е просвистяло през небосводът и е казало: "Дофта-а-а-а-а-а-а !!!!!" отвъд хоризонтът - им е подписало присъдата вече - и продължават да рупат прамарули и доволно да изпускат метанови газове изпод дебелите си куйруци.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Шансът биткойн да задържи над 9 000 е нищожно малък. Ако не пробие и 8 000 другата седмица, пак добре.
                        Аз мисля: надали нещо може да спре възходът на криптопаричките. Самата им същност е такава - неизбежно води тя до два резултата:

                        - Хората ще ги предпочитат, защото са нефалшифицируеми и нефабрикуеми в неограничен мащаб - тоест - ИСТИНСКИ пари по дефиниция.
                        - Държавите никога няма да ги приемат доброволно - и то точно по същите причини.

                        Вярвам (разбира се - ако не се озъбим скоро), че ще бъдем свидетели на събития - уникални във финансовата история на света.

                        Ако се сринат - както казваш ти - толкова по-добре за всеки който е разумен, защото ще има възможност да се понагувичи с.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Шансът биткойн да задържи над 9 000 е нищожно малък. Ако не пробие и 8 000 другата седмица, пак добре.
                          Колко си готов да сложиш в къса позиция за 1 седмица?

                          Коментар


                          • Шансът биткойн да задържи над 9 000 е нищожно малък. Ако не пробие и 8 000 другата седмица, пак добре.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Играл съм го с други неща през годините.. акции.. тук нещата са ясни към 0-ла.. другото са подробности...
                              ЕЖК

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                                Играл съм го с други неща през годините.. акции.. тук нещата са ясни към 0-ла.. другото са подробности...

                                Казваш го в минало време... явно не си бил много добър и си се занулил... ако са ти такива разсъжденията, не се учудвам.


                                Умния човек инвестира разумно, вади си изводи от грешките и продължава напред, глупака взЕма заем, слага всичко на едно нещо и после като изгуби се отказва... потънал в дългове. След това плюе по форумите колко е лош живота и как пазара аха ще се спихне. Но пазара си продължава напред и бележи нови върхове. Разбира се това не се отнася за всички пазари и всички компании.

                                Коментар

                                Working...
                                X