IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Четох някъв навремето сандвич за няколко койна изял. В зората.
    Няколко?
    имаше пица за 10 000 биткойна
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • като гледам в койна има явно вливане на суха пара, а продавачите блъскат сухото в алткойни и в резултат става още по-яко надуване на балона на крпитосите ... нещата ще излязат извън контрол в скоро време и ще е интересно какви мерки ще предприемат агентите на матрицата...
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        Напълно е възможно.
        Справка:
        питай тия дето си купиха електроуреди за стотици биткойни
        Четох някъв навремето сандвич за няколко койна изял. В зората.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Ще съжалява след две години що не е запазил койна/!?!?/
          Напълно е възможно.
          Справка:
          питай тия дето си купиха електроуреди за стотици биткойни
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            Както е казал народа: Easy come - Easy go .....
            Все се чудя на българина - Хапартамента, най-голЕмата инвестиция .....
            Ще съжалява след две години що не е запазил койна/!?!?/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

              + 1

              Имах по случайност 6 битойна по 360лв.бр

              Продадох ги съвсем скоро, додадох малко и днес нотариално изповядахме покупката на ново строителсвто двустаен хапартамент в Младост 4.

              Питам се разликата между 78000 лв и 2160, явяваща се печалба за мен, кой ще я поеме?!
              Нали в природата нищо не се губи? Печалбата за едни е загуба за други.

              Аз нищо не съм произвел или не съм добавил...Хм?!
              Умната, защото горещия картоф все ще остане у някого:-)
              +2

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                както писах по-рано , защо биткойна да е новото злато, а лайткойна и сие да гледат отстрани...да не би да са им по-куци алгоритмите или по-бавни разплащанията или по-неизвестни 'откривателите' ... накрая ще има едно голямо мяу, но дотогава ще падне веселба.
                То разликата е като Таймс и Трета възраст. И в единия новини, и в другия. И двата ги печатат в печатница. Ама единия го чете кралицата, другия - Бай Пеше. Аз бих заложил на втория, че по-добър за стойност 00.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                  + 1

                  Имах по случайност 6 битойна по 360лв.бр

                  Продадох ги съвсем скоро, додадох малко и днес нотариално изповядахме покупката на ново строителсвто двустаен хапартамент в Младост 4.

                  Питам се разликата между 78000 лв и 2160, явяваща се печалба за мен, кой ще я поеме?!
                  Нали в природата нищо не се губи? Печалбата за едни е загуба за други.

                  Аз нищо не съм произвел или не съм добавил...Хм?!
                  Умната, защото горещия картоф все ще остане у някого:-)
                  Както е казал народа: Easy come - Easy go .....
                  Все се чудя на българина - Хапартамента, най-голЕмата инвестиция .....
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                    биткойна в абсолютен балон и който е спечелил дотук - спечелил. Слизайте от влака, докато е време, и не се лакомете.
                    + 1

                    Имах по случайност 6 битойна по 360лв.бр

                    Продадох ги съвсем скоро, додадох малко и днес нотариално изповядахме покупката на ново строителсвто двустаен хапартамент в Младост 4.

                    Питам се разликата между 78000 лв и 2160, явяваща се печалба за мен, кой ще я поеме?!
                    Нали в природата нищо не се губи? Печалбата за едни е загуба за други.

                    Аз нищо не съм произвел или не съм добавил...Хм?!
                    Умната, защото горещия картоф все ще остане у някого:-)
                    Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                    Коментар


                    • Биткойнът никакво ново злато не е. Който говори подобни неща е пълен лаик. Златото е стока, освен че е пари, можеш дори да го сдъвчеш. Биткойнът е празен отвсякъде, нищо не стои зад него - нито стоки, нито услуги, нито капитали, нито икономика, само и единствено спекулация. Единственото смислено в биткойна е, че е базиран на блокчейн технологията. Но блокчейн схеми може да има за всяка дейност, което е и бъдещето. Това превръща биткойна в абсолютен балон и който е спечелил дотук - спечелил. Слизайте от влака, докато е време, и не се лакомете. Сигурна криптовалута може да бъде криптодоларът, примерно, или крипторублата, или криптоюанът, ако бъдат въведени, но зад тях стои съответната държава. Биткойнът се опитва от ничие име да циркулира и заблуждава, че може да заобиколи всичко, включително и държавата. Така го и презентират на горещи форуми.

                      Коментар


                      • Всеки алткойн е подобрен Биткойн. Имаме си 1300 злата, сребра и скъпоценни камъни. И ако има шарани - ще се появят още 1300. И така докат има шарани.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Какво направи този лайткойн????
                          полудя!
                          какво е излязло като инфо за него?
                          какво го пушва така?
                          кой стои зад него?
                          както писах по-рано , защо биткойна да е новото злато, а лайткойна и сие да гледат отстрани...да не би да са им по-куци алгоритмите или по-бавни разплащанията или по-неизвестни 'откривателите' ... накрая ще има едно голямо мяу, но дотогава ще падне веселба.
                          Last edited by bertram; 12.12.2017, 16:50.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Какво направи този лайткойн????
                            полудя!
                            какво е излязло като инфо за него?
                            какво го пушва така?
                            кой стои зад него?
                            Китайчугите притежават голяма част от него, могат да си манипулират цената както им дойде.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                              Единственото ми обяснение е, че Bitmain искат да продадат новата партида L3 машини и някак си го бутат, ама това е брутално
                              А лично на мен ми е още по-странно, защото миналата седмица като гръмна наисхаш и тъкмо се ядосвах, че трябва да пускам L3ките да копат лаиткоин, то пък какво стана..... Ако продам сега на тази цена, то добива ми за пет-шест дни ще стигне за тока за машините за цял месец
                              Nice а?
                              Таксата за поддръжка на L3 в hashnest e 4 и малко % от добива!!!
                              За Биткоин и тя падна успоредно с вдигане на цената на Биткоин - сега е от порядъка на 5-6%, когато си купих мощностите преди година, такса поддръжка за S9 беше 20-30%, а S9 беше "писъка на модата" т.е. най-новия АСИК за Биткоин!
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Какво направи този лайткойн????
                                полудя!
                                какво е излязло като инфо за него?
                                какво го пушва така?
                                кой стои зад него?
                                Предполагам някои са решили да хванат нов влак вместо да търчат след някакъв който вече е тръгнал. Въпросите ти са смислени, но нямат нищо общо с цените на криптовалутите в момента

                                Коментар

                                Working...
                                X