IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Айди. Подминахме таман таз сутрин $10000 в посока нагоре, пак ти изпукаха стоповете
    Що се закачаш с БАЦЕ , нали знаеш че е кибритлия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

      Ей сега ще ти докладвам за всеки един мой Трейд......
      Да та е..... у смелчалгата
      Айди. Подминахме таман таз сутрин $10000 в посока нагоре, пак ти изпукаха стоповете

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

        не , не ме разбра
        Рефренчето ''Този път ще различно'' е присъщо именно за Вuble - тата
        И съм съгласен че свършва зле .
        Аз имах предвид , че всеко нещо има исторически ''първи път''
        и го написах по повод поста ти към supertrader-a - може ли балон да се пука бавно .
        Идеята ми е че исторически пример може и да няма ДОСЕГА
        Но може пък да го наблюдаваме за първи път ...
        В интерес на истината , обаче , смятам че ще имаме още един връх преди
        TOTAL CRASH
        Разбрах те напълно. ''Този път ще различно'' е присъщо именно за Вuble - тата . Така е. Имам предвид ''Този път ще различно'' общо за пазарите. Според мен пазарите и историческите процеси се повтарят във времето по подобен начин, и няма изключения. Изключението изпускане на балон плавно при понци схема вероятно няма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


          ,,Този път ще различно,, обикновено свършва зле.
          не , не ме разбра
          Рефренчето ''Този път ще различно'' е присъщо именно за Вuble - тата
          И съм съгласен че свършва зле .
          Аз имах предвид , че всеко нещо има исторически ''първи път''
          и го написах по повод поста ти към supertrader-a - може ли балон да се пука бавно .
          Идеята ми е че исторически пример може и да няма ДОСЕГА
          Но може пък да го наблюдаваме за първи път ...
          В интерес на истината , обаче , смятам че ще имаме още един връх преди
          TOTAL CRASH

          Коментар


          • Може да се погледне и от друга гледна точка.

            От криптото за сега няма друга реална полза освен спекулацията. Ако това продължи - митът, че бъдещето е в крипто ще се пропука.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
              Не е задължително да имаме исторически пример ..
              Всеко нещо , все някога е имало ПЪРВИ ПЪТ ..


              Да но времето работи за криптовалутите, а не против тях... т.е. ако тяхното падение се проточи твърде дълго, хората ще осъзнаят, че са били излъгани от "официалните власти". Целия проблем в момента е, че 80% от хората смятат, че това нещо изобщо няма да го бъде или ще се занули в близко бъдеще... и когато това не се случи, ще имаме нов скок. Колото е и да е антилогично, повечето хора всъщност вярват в медийния ФУД против крипто... част от този ФУД е заплатен от банките и държавите.

              Реално погледнато, няма никаква причина криптовалутите да изчезнат или да станат със стойност 0. В момента може и да са надценени или подценени, но това няма значение. Важното е че стойноста им не е 0. А основната теза на ФУД-стерите, е че стойноста на криптовалутите е именно 0.
              Last edited by Xman1; 23.02.2018, 11:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                Не е задължително да имаме исторически пример ..
                Всеко нещо , все някога е имало ПЪРВИ ПЪТ ..

                ,,Този път ще различно,, обикновено свършва зле.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Дай ми исторически пример,след формиране на връх и спукване на балона при измамна схема понци, пирамида, при което зануляването продължава 10 години. Не говорим за естествения цикъл на акциите или облигациите които може да продължи десетилетия или столетия и накрая изчезват.
                  Не е задължително да имаме исторически пример ..
                  Всеко нещо , все някога е имало ПЪРВИ ПЪТ ..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    БАЦЕ - типично понци, един цент който получава някой от излизащите няма който да не е от някой влязал - платил с този цент за кух койн.
                    Нямах предвид това . Иначе , философски погледнато- да !
                    Понци схемите имат пирамидална структура и изплащането на дивидент става Регулярно и Точно определено .
                    При Биткойна , няма такова нещо .
                    Мога да излеза , ама мога и да не излеза и да чакам и още и още .....
                    Затова при понци схемите , спечелилите са процентно повече , съпоставени с участниците в ''балон''.........

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Todor Sabev - няма такива правила, зануляването може да продължи 10 години. Възможно е и рязко да лъсне истината и за часове да пропадне. Тези нищота нямат никаква вътрешна стойност, никой няма да ги купи за да си затиска туршията примерно с тях и тока изгорен от процесорите да ги смятат е безвъзвратно загубен - не е акумулиран. Представи си че направят койн с много транзакции, когато те не се случват всеки ще проумее истината че нямат стойност. Като гледам как се запънаха да го рационализират и наистина си въобръзяват че може да има глобална дигитална валута нищо чудно да ги закопаят. Специално за биткойна фютчърсите бавно ще му изпомпят волатилността и понеже цената му е само ирационално отклонение - волатилност, ще го занулят че ще пуши.
                      Дай ми исторически пример,след формиране на връх и спукване на балона при измамна схема понци, пирамида, при което зануляването продължава 10 години. Не говорим за естествения цикъл на акциите или облигациите които може да продължи десетилетия или столетия и накрая изчезват.

                      Коментар


                      • БАЦЕ - типично понци, един цент който получава някой от излизащите няма който да не е от някой влязал - платил с този цент за кух койн.

                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Todor Sabev - няма такива правила, зануляването може да продължи 10 години. Възможно е и рязко да лъсне истината и за часове да пропадне. Тези нищота нямат никаква вътрешна стойност, никой няма да ги купи за да си затиска туршията примерно с тях и тока изгорен от процесорите да ги смятат е безвъзвратно загубен - не е акумулиран. Представи си че направят койн с много транзакции, когато те не се случват всеки ще проумее истината че нямат стойност. Като гледам как се запънаха да го рационализират и наистина си въобръзяват че може да има глобална дигитална валута нищо чудно да ги закопаят. Специално за биткойна фютчърсите бавно ще му изпомпят волатилността и понеже цената му е само ирационално отклонение - волатилност, ще го занулят че ще пуши.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Изразих се като теб крайно,, нищо не значи,, имах предвид за ,,сега,, И наистина канала винаги описва някаква фигура. Дали е завършен канала при биткойна или ще продължи на долу нямам представа. Не следя пазара отблизо. Вероятно ще видим много по ниски цени ка крипто инструментите. Спорет мен тренда на долу и настрани ще продължи години. Относно изчезването на целия крипто пазар съм скептичен. При класическа измамна понци схема след спукване на балона движението е вертикално на долу всичко се случва много бързо, за няколко седмици или масеца целия пазар се занулява или се търгува на символична цена. Ако до края на годината не се случи това, не очаквай да се случи след това. Поздрави
                            Жив и здрав и ти
                            Това ти мнение е правилно -за мен- и съм съгласен с него.
                            С микро забележката, че "понци схема "и "балон" са различни неща..
                            При понци схема имаме изплащане на дивиденти на по-старите участници от парите на новопостъпилите...
                            Такова нещо при биткойна няма.
                            Той е типичен пример за балон...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Браво, разчертал си канала,това нищо не значи за сега,златото прави подобен канал 2013 и след това се движи настрани вече пета година. Избягвай крайни обобщения за пазарите, независимо дали са крипто.
                              Този виц след време може да се включи в някое черно комедийно шоу.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                                Тошко , разбира се че '' не значи '' на 100 % , нищо .
                                Но , чак пък '' нищо да не значи ''
                                Обърни внимание , на червеното , което ти си написал и го наложи на биткойна . Мисла , че това е била идеята ти със сравнението
                                Последното изречение , малко ултимативно звучи , та да кажа :
                                Пиша си каквото искам и каквото мисля за редно .
                                Ако са ти ''крайни'' мненията ми - прескачай постовете ми .
                                Изразих се като теб крайно,, нищо не значи,, имах предвид за ,,сега,, И наистина канала винаги описва някаква фигура. Дали е завършен канала при биткойна или ще продължи на долу нямам представа. Не следя пазара отблизо. Вероятно ще видим много по ниски цени ка крипто инструментите. Спорет мен тренда на долу и настрани ще продължи години. Относно изчезването на целия крипто пазар съм скептичен. При класическа измамна понци схема след спукване на балона движението е вертикално на долу всичко се случва много бързо, за няколко седмици или масеца целия пазар се занулява или се търгува на символична цена. Ако до края на годината не се случи това, не очаквай да се случи след това. Поздрави
                                Last edited by Todor Sabev; 23.02.2018, 10:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X