IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Един много тъп въпрос..Каква роля играе циркулация?Гледам Ripple +22% . IOTA без коментар..преди няколко месеца 0.17$

    Коментар


    • Някаква идея за ралито в паладия?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
        Оставете го златото... вижте платината как пада. Мисля че това ще е първият метал, който ще отпадне като "съхранител на стойност".
        Биткойн е много добър в това и ще срути всички останали "съхранители на стойност".
        Да кажем само няколко предмиства... на практика вечен, тежи 0 грама, не се износва, не може да се унищожи, транспортира се бързо. Я се опитайте да пренесете всичкото злато и други метали на света да видите какъв "зор" ще видите. Биткоин може цялото количество да се премести за минути, да речем ако избухне война... или при друга опасност за мястото на което е "складиран". Може да се запази "резервно копие", нещо невъзможно с физическите носители на "стойност"... има и други предимства, но сега не ми се занимава да ги пиша.
        Xman - недей така .... имам 1 Унция Платина ......
        By the way и аз съм си го мислил това, че Платината е "въздух под налягане" ....
        само преди 200 години Платината е струвала 3 пъти по-евтино от Златото!!! В наши дни, се използва основно в катализаторите (промишлени и за автомобилите) ако това приложение отпадне, а те нещата натам вървят с електромобилите, цената отива пак там!!!
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
          Оставете го златото... вижте платината как пада. Мисля че това ще е първият метал, който ще отпадне като "съхранител на стойност".

          Биткойн е много добър в това и ще срути всички останали "съхранители на стойност".


          Да кажем само няколко предмиства... на практика вечен, тежи 0 грама, не се износва, не може да се унищожи, транспортира се бързо. Я се опитайте да пренесете всичкото злато и други метали на света да видите какъв "зор" ще видите. Биткоин може цялото количество да се премести за минути, да речем ако избухне война... или при друга опасност за мястото на което е "складиран". Може да се запази "резервно копие", нещо невъзможно с физическите носители на "стойност"... има и други предимства, но сега не ми се занимава да ги пиша.
          Лайтчето си намали цената 36 пъти, Биткойн само 4 и нещо пъти. Биткойн реално е една база данни, а портфейлът ти е акаунт към него. Надпреварвате се да купувате цифрички от тая база. Няколко файлчета неголеми ти е портфейлът - прибара ли ти ги някой бацил - сбогом големи приказки, здравей студена вода! За разлика от банките дори няма сторниране.
          Платината участва в катализаторите за колите. Златото е безполезен фетиш, ама хилядолетен. Друго си е да го видиш и пипнеш. Ако избухне война все за хляб ще може да го обмениш. Койна ни се чуе ни види, без интернет не работи! Ще имаш виртуални милиони, пък ще умреш от глад.
          Толкоз ако имам да пренасям милионите - ами купувам по текуща цена валута по избор, и пренасям квото имам. Самото притежание на койнче не дава предимство, ами само служи за спекула.
          Last edited by IvanTerziev; 12.12.2017, 22:06.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник
            Перфектния въздух под налягане
            (y)++
            Last edited by precakanoto; 14.12.2017, 22:17.
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Императорът обича да си ближе златото, а тая булева единица какво ще я прави?
              ще ближе монитора... само по стъклото обаче, че от USB-то бие лошо ТОК
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kokatasam Разгледай мнение
                Какво мислите за Рипълът?!
                Wallet Disabled - performing routine maintenance

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                  Да кажем само няколко предмиства... на практика вечен, тежи 0 грама, не се износва, не може да се унищожи, транспортира се бързо. Я се опитайте да пренесете всичкото злато и други метали на света да видите какъв "зор" ще видите. Биткоин може цялото количество да се премести за минути, да речем ако избухне война... или при друга опасност за мястото на което е "складиран". Може да се запази "резервно копие", нещо невъзможно с физическите носители на "стойност"... има и други предимства, но сега не ми се занимава да ги пиша.
                  Императорът обича да си ближе златото, а тая булева единица какво ще я прави?

                  Коментар


                  • Какво мислите за Рипълът?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                      Да кажем само няколко предмиства... на практика вечен, тежи 0 грама, не се износва, не може да се унищожи, транспортира се бързо. Я се опитайте да пренесете всичкото злато и други метали на света да видите какъв "зор" ще видите. Биткоин може цялото количество да се премести за минути, да речем ако избухне война... или при друга опасност за мястото на което е "складиран". Може да се запази "резервно копие", нещо невъзможно с физическите носители на "стойност"... има и други предимства, но сега не ми се занимава да ги пиша.
                      Перфектния въздух под налягане

                      Коментар


                      • Оставете го златото... вижте платината как пада. Мисля че това ще е първият метал, който ще отпадне като "съхранител на стойност".

                        Биткойн е много добър в това и ще срути всички останали "съхранители на стойност".


                        Да кажем само няколко предмиства... на практика вечен, тежи 0 грама, не се износва, не може да се унищожи, транспортира се бързо. Я се опитайте да пренесете всичкото злато и други метали на света да видите какъв "зор" ще видите. Биткоин може цялото количество да се премести за минути, да речем ако избухне война... или при друга опасност за мястото на което е "складиран". Може да се запази "резервно копие", нещо невъзможно с физическите носители на "стойност"... има и други предимства, но сега не ми се занимава да ги пиша.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          bertram - така изглежда отстрани, всичките тези спящи портфейли са с огледални образи портфейли с истински пари взети в заем обаче неспящи - от тях са харчени реални пари. И тази пирамида е със заклещване.
                          Ти нали беше ОБЕЩАЛ да не пишеш повече тук и да ръсиш "бисери" и "мозък"!!!???
                          Заклещило ти се е нещо в гъ.а да не казвам какво .....
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • bertram - така изглежда отстрани, всичките тези спящи портфейли са с огледални образи портфейли с истински пари взети в заем обаче неспящи - от тях са харчени реални пари. И тази пирамида е със заклещване.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • На прошлой неделе курс биткоина вновь установил рекорд, преодолев отметку в 18 тысяч долларов. За год эта криптовалюта выросла более чем в 16 раз.
                              Рекордный рост биткоина обеспечивает активность инвесторов-одиночек из Азии, считают аналитики.










                              По мнению главного рыночного стратега трейдинговой платформы IG Group Криса Уэстона, основной спрос на криптовалюты создают азиаты, активно использующие их для онлайн-покупок.


                              РИА Новости
                              https://ria.ru/economy/20171212/1510766624.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Що да вземат мерки?

                                Нека естествения подбор си каже думата.

                                По вероятно политиците да го ударят.

                                Коментар

                                Working...
                                X