IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
    Нови реалности.... нали това е мотото на 21-ви век - нищо вече не е това, което беше.....
    Всичко отива към виртуална реалност, защото реалният свят не може вече да осигури процентите растеж, които са необходими за поддържането в движение на икономиките, такива, каквито са днес (огромни публични и частни задължения, които математически погледнато, са невъзможни за обслужване).

    Бях писал вече преди време, че криптосите тестват поносимостта на хората към нови нива на пазарна волатилност (няма друг актив с такава волатилност). Целта е привикване към резки движения в двете посоки. Като се свикне, са възможни нови сценарии по пазарите.
    А кой може да оцени колко струва виртуалното?
    Може да струва на кой колкото му се иска - не се изискват учебници и особени аналитични познания.
    Изключително удобно е. Никой няма да пита за нищо, защото диспут е невъзможен.

    Мнението е лично и не е препоръка за нищо.
    Волатилността на крипто инструментите е точно такава каквато е волатилността на при галопираща инфлация или хиперинфлация. Дали не предричат такова в не далечно бъдеще. Просто сценарий. Мисля че това би се случило след дефлационен срив.
    Май прекалих с кометарите в темата.
    Last edited by Todor Sabev; 23.02.2018, 16:49.

    Коментар


    • Нови реалности.... нали това е мотото на 21-ви век - нищо вече не е това, което беше.....
      Всичко отива към виртуална реалност, защото реалният свят не може вече да осигури процентите растеж, които са необходими за поддържането в движение на икономиките, такива, каквито са днес (огромни публични и частни задължения, които математически погледнато, са невъзможни за обслужване).

      Бях писал вече преди време, че криптосите тестват поносимостта на хората към нови нива на пазарна волатилност (няма друг актив с такава волатилност). Целта е привикване към резки движения в двете посоки. Като се свикне, са възможни нови сценарии по пазарите.
      А кой може да оцени колко струва виртуалното?
      Може да струва на кой колкото му се иска - не се изискват учебници и особени аналитични познания.
      Изключително удобно е. Никой няма да пита за нищо, защото диспут е невъзможен.

      Мнението е лично и не е препоръка за нищо.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Todor Sabev - Лемън Брадърс, 300 години им се рути понцито. Имам 750 броя от един приятел, като срутиха ми ги подари да не ги гледа и сега имат стойност обаче от какво е стойностат им - от въздуха който са изпуснали.


        Писах вече ,, Не говорим за естествения цикъл на акциите или облигациите които може да продължи десетилетия или столетия и накрая изчезват.,,
        Както знеш след спукването на балона при ипотеките изпускането пак става бързо през лятото и есента на 2008 година. ДА ,,надуването,, Лемън Брадърс продължава 300 години но спускането е бързо. Действително на много акции след реализиране на връх им трябват десетилетия за да изчезнат но те не са били понци схема .При понци схема всички осъзнават истината паникиосват се и разпродават всичко бързо независимо на каква цена.Мисля че , възникването на крипто инструментите е много лош сигнал за световната финансова система. Едновременно са функция на излишната ликвидност и реакция на свръх дълга в системата.

        Коментар


        • Todor Sabev - Лемън Брадърс, 300 години им се рути понцито. Имам 750 броя от един приятел, като срутиха ми ги подари да не ги гледа и сега имат стойност обаче от какво е стойностат им - от въздуха който са изпуснали.



          D.Y.F-091066

          Коментар


          • [QUOTE=mathematician;n3303105]Venezuela To Go Full Crypto; All Coins To Be Accepted For Payments

            https://www.btcnn.com/venezuela-go-f...pted-payments/


            Само не знам това за коя тема е - колебая се между Политика, Биткойн и Бисери и Вицове. На последната най ще ходи.


            А вица близо 500 процента частен и държавен дълг на Япония как ти звучи.

            Коментар


            • Venezuela To Go Full Crypto; All Coins To Be Accepted For Payments

              https://www.btcnn.com/venezuela-go-f...pted-payments/


              Само не знам това за коя тема е - колебая се между Политика, Биткойн и Бисери и Вицове. На последната най ще ходи.


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                Целия проблем в момента е, че 80% от хората смятат, че това нещо изобщо няма да го бъде или ще се занули в близко бъдеще
                Мисля че 99.98% от хората не са чували за това нещо или не ги интересува. И после трябва да кажеш - от тези 0.02% дето са чували и ги интересува - 80% смятат че ....


                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Айди. Подминахме таман таз сутрин $10000 в посока нагоре, пак ти изпукаха стоповете
                  Преди да тръгне в правилната посока трябва отново да тества последната съпротива... правилната е към 0лата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Айди. Подминахме таман таз сутрин $10000 в посока нагоре, пак ти изпукаха стоповете
                    Що се закачаш с БАЦЕ , нали знаеш че е кибритлия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                      Ей сега ще ти докладвам за всеки един мой Трейд......
                      Да та е..... у смелчалгата
                      Айди. Подминахме таман таз сутрин $10000 в посока нагоре, пак ти изпукаха стоповете

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                        не , не ме разбра
                        Рефренчето ''Този път ще различно'' е присъщо именно за Вuble - тата
                        И съм съгласен че свършва зле .
                        Аз имах предвид , че всеко нещо има исторически ''първи път''
                        и го написах по повод поста ти към supertrader-a - може ли балон да се пука бавно .
                        Идеята ми е че исторически пример може и да няма ДОСЕГА
                        Но може пък да го наблюдаваме за първи път ...
                        В интерес на истината , обаче , смятам че ще имаме още един връх преди
                        TOTAL CRASH
                        Разбрах те напълно. ''Този път ще различно'' е присъщо именно за Вuble - тата . Така е. Имам предвид ''Този път ще различно'' общо за пазарите. Според мен пазарите и историческите процеси се повтарят във времето по подобен начин, и няма изключения. Изключението изпускане на балон плавно при понци схема вероятно няма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


                          ,,Този път ще различно,, обикновено свършва зле.
                          не , не ме разбра
                          Рефренчето ''Този път ще различно'' е присъщо именно за Вuble - тата
                          И съм съгласен че свършва зле .
                          Аз имах предвид , че всеко нещо има исторически ''първи път''
                          и го написах по повод поста ти към supertrader-a - може ли балон да се пука бавно .
                          Идеята ми е че исторически пример може и да няма ДОСЕГА
                          Но може пък да го наблюдаваме за първи път ...
                          В интерес на истината , обаче , смятам че ще имаме още един връх преди
                          TOTAL CRASH

                          Коментар


                          • Може да се погледне и от друга гледна точка.

                            От криптото за сега няма друга реална полза освен спекулацията. Ако това продължи - митът, че бъдещето е в крипто ще се пропука.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                              Не е задължително да имаме исторически пример ..
                              Всеко нещо , все някога е имало ПЪРВИ ПЪТ ..


                              Да но времето работи за криптовалутите, а не против тях... т.е. ако тяхното падение се проточи твърде дълго, хората ще осъзнаят, че са били излъгани от "официалните власти". Целия проблем в момента е, че 80% от хората смятат, че това нещо изобщо няма да го бъде или ще се занули в близко бъдеще... и когато това не се случи, ще имаме нов скок. Колото е и да е антилогично, повечето хора всъщност вярват в медийния ФУД против крипто... част от този ФУД е заплатен от банките и държавите.

                              Реално погледнато, няма никаква причина криптовалутите да изчезнат или да станат със стойност 0. В момента може и да са надценени или подценени, но това няма значение. Важното е че стойноста им не е 0. А основната теза на ФУД-стерите, е че стойноста на криптовалутите е именно 0.
                              Last edited by Xman1; 23.02.2018, 11:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                                Не е задължително да имаме исторически пример ..
                                Всеко нещо , все някога е имало ПЪРВИ ПЪТ ..

                                ,,Този път ще различно,, обикновено свършва зле.

                                Коментар

                                Working...
                                X