IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Интересна гледна точка,която никой не е коментирал до сега,и която обяснява доста от нещата,които са необясними за Биткойна.

    https://bultimes.com/%d0%97%d0%bb%d0...1%d1%8a%d0%b7/

    Това е интересна хипотеза, но големият проблем с тази хипотеза, е че човечеството не разполага с толкова напреднал ИИ... иначе щяхме да виждаме проявленията му и в други области. Освен това създаването на такъв ИИ, не може да бъде запазено толкова дълго време в тайна... този ИИ ще трябва да е бил създаден преди повече от 20 години... за да се превърне в Сатоши Накамото през 2008-а... не се връзват нещата.

    Коментар


    • Интересна гледна точка,която никой не е коментирал до сега,и която обяснява доста от нещата,които са необясними за Биткойна.



      https://bultimes.com/%d0%97%d0%bb%d0...1%d1%8a%d0%b7/
      Last edited by hemilio; 23.12.2017, 01:27.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

        Преди... десетилетие това звучеше така (пак в тоя форум
        ...
        Таман тогаз излезе Биткойна.
        Last edited by IvanTerziev; 23.12.2017, 01:19.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tomy2 Разгледай мнение
          Появил се навремето един търговец в едно
          И така приказката за биткойните свършила
          Преди... десетилетие това звучеше така (пак в тоя форум
          Веднаж у темната Индиа в ено село дошел един омраз и казал на селяньете, че ша купува маймуне по десет долара парчето. Селяньете куто виделе, че има бая маймуне..
          Повече не виделе ни менажера, ни омраза, ка са обърнаале - маймуне отсекъде!
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Икономически новини от България и света
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Пичове,работата замирисва на "кой е...,е...,кака се омъжи
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
                Аз имам въпрос? Или може би е реторичен. Гледам в блокчейнфо, че около 93% от транзакциите са на стойност 0.0* биткойна...около 3% са с по 1-1.5 койна и останалите са с повече. Видях няколко с по 10-14-25койна, но със сигурност не повече от 10тина...Наблюдението ми е в рамките на една минута. Това ме кара да се засмисля, дали всички който наскоро са влезли на ниво 20к, с по 1-2к долара(0.0*) сега не са се уплашили и масово да разпродават, защото може да стигне нула? А реално това е начина да се приберат, както някой каза отново печалбите от малките? Мнение?
                А до < 0 може ли да стигне? Не бе, щото имаше един 'инженер' , който твърдеше , че постига косинус фи > 1. И беше сериозен/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
                  Аз например много съм доволен от днешния ден.Поотръска ни корекцията и какво от това?Пазар голям!Имам Рипъли от преди месец.На 24 цента ги взех и сега даже всичко си и ок.Верно ,попродах малко .На две борси имам по няколко К евро и ще търся удобен момент за допълване,щото 20К за Биткойн не ми изглеждаше добре за допълване.И да добавя само за тези дето ще ме нападнат след малко-от скоро купувам и съм единствения дето си призна че е плащал между 5000 и 9000 лв за Биткойн реални пари.Началния капитал вече съм си го прибрал в българска банка .Сега като гледам нямам губещ ход?Идея нямам що толкова хора плюят тази възможност за правене на пари.Гледайте графиките,не четете много новини и анализи.То всичко го има в графиката. А и последно ,не съм криптоманиак ,имам и Епъли от преди година.
                  Това че се правят пари никой не го отрича. Не напразно говорех за рипълите преди3-4 месеца, но ме обвиниха,че съм човек на банките,че това е глупост и изкуствено напомпан койн, а аз съм идиот . Рипъла превъзхожда по всеки показател бай хойна. Не се копа и не хаби ток, мигновени и евтини транзакции. Приет от банките, а не измислен в некой гараж от борещят се срещу банките идеалист утопист Сатоши Накамото. Аз лично никога не бих си купил нещо което е модерно ( бай хойна) но е на светлини години по-назад от конкурентите си . И пак питам кой вярва в биткойна? Само идеалисти за едно светло бъдеще без банки и политици и пълна децентрализация и спекулантите с кинтите дето движат цената и обират балъците.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                    Очевидно е, че темата е свърталище на Биткойн хейтъри, които явно от месеци са чакали два дни като тези, за да си излеят помията.

                    Марин от това, което съм чел от него, е прав! Човекът не влага емоции, както и трябва.

                    Биткойн коригира много силно бичо движение! КОРИГИРА! До доказаване на противното.
                    Остава въпросът дали коригара целият ръст от брейкаута над 1000 до върха или само на мега импуслът от ноември при 6000 до върха. Във втория случай може да се търси подкрепа ок.7500 регионът, а в първия чак до 3500-4000.

                    Така че има много път да се извърви преди да могат обективно да се направят дългосрочни летални брогнози за Биткойн. Дотогава, пак казвам, просто корекция на много силен импулс. Дали ще е блиц, но рязка или ще се протака много дълго време, ще се разясни в течение. Засега определено се залага на първото. И докато подкрепите, споменати в горния параграф държат, Биткойн има още какво да покаже.
                    ХАХАХАХАХАХАХ.........................
                    Ей , гуру неосъществено ................
                    Значи , поста ТИ Е .. против '' биткойн - хейтърите "" , които са такива , защото мислят че биткойна може да се срине до / около ....... 7000 / 4000...
                    След това , ти , като '' добър техничар '' и поддържник на .....'' добрия актив - биткойна '' - ''пророкуваш'' , че цената ще корегира до / около 7000/4000
                    Абе , баце ........... бегай у '' бг.мама '' да пишеш , тутманика със 4 или 6 яйца се прави ...................
                    Шампанско ше ми отваря ....
                    Още малко и .... ДОМ ПЕРИНЬОН хихихи
                    Last edited by БАЦЕ; 22.12.2017, 22:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение

                      Случайно стана ,извинявай!
                      +2

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        И теб те намразих, щом си изкарал някой лев.
                        Случайно стана ,извинявай!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
                          Аз например много съм доволен от днешния ден.Поотръска ни корекцията и какво от това?Пазар голям!Имам Рипъли от преди месец.На 24 цента ги взех и сега даже всичко си и ок.Верно ,попродах малко .На две борси имам по няколко К евро и ще търся удобен момент за допълване,щото 20К за Биткойн не ми изглеждаше добре за допълване.И да добавя само за тези дето ще ме нападнат след малко-от скоро купувам и съм единствения дето си призна че е плащал между 5000 и 9000 лв за Биткойн реални пари.Началния капитал вече съм си го прибрал в българска банка .Сега като гледам нямам губещ ход?Идея нямам що толкова хора плюят тази възможност за правене на пари.Гледайте графиките,не четете много новини и анализи.То всичко го има в графиката. А и последно ,не съм криптоманиак ,имам и Епъли от преди година.
                          И теб те намразих, щом си изкарал някой лев.

                          Коментар


                          • Аз например много съм доволен от днешния ден.Поотръска ни корекцията и какво от това?Пазар голям!Имам Рипъли от преди месец.На 24 цента ги взех и сега даже всичко си и ок.Верно ,попродах малко .На две борси имам по няколко К евро и ще търся удобен момент за допълване,щото 20К за Биткойн не ми изглеждаше добре за допълване.И да добавя само за тези дето ще ме нападнат след малко-от скоро купувам и съм единствения дето си призна че е плащал между 5000 и 9000 лв за Биткойн реални пари.Началния капитал вече съм си го прибрал в българска банка .Сега като гледам нямам губещ ход?Идея нямам що толкова хора плюят тази възможност за правене на пари.Гледайте графиките,не четете много новини и анализи.То всичко го има в графиката. А и последно ,не съм криптоманиак ,имам и Епъли от преди година.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Бай Марине, купувайте койни да напомпите пак балона до 20 000.
                              Бай Марин е от старата школа, той не купува, той продава. За туй му излиза сметката. Целта му е само да зарибява нови балъци които да се набият в понци схемата
                              Last edited by prectical; 22.12.2017, 22:13.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                                Биткойн коригира много силно бичо движение! КОРИГИРА! До доказаване на противното.

                                Може би е корекция, а може би борсичката найсхаш продаде откраднатото на 20 хиляди, кой знае...
                                Last edited by Frosty; 22.12.2017, 22:12.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X