IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    от това, което съм чел (признавам си не съм задълбавал) ми стана ясно, че биткойна няма как да замести парите в този им вид, защото мрежата (предполагам и алгоритъма) не може да издържи много и различни по обем трансакции.. като казвам много имам предвид хиляди пъти повече отколкото са сега..ако не и милион пъти. Като чета колеги за колко време койн минава от портфейл А в портфейл Б и колко енергия и изсчислителна мощ трябва....това за мене е кауза пердута. Остава койна като инвестиционен инструмен и съхранител на стойност....ама пусто това рипа като бясно магаре на мегдан...супер волатилно..... и остава едно последно предназначение - спекула, НО интересното е , че всички 'инвеститори' много се дразнят като им се каже , че койна е спекулативен инструмент...

    блокчейна е много хубава и перспективна технология ако :

    - има достатъчно читави нодове при това разпределени във пространството, които да не са под контрола на определена банда
    - има добър алгоритъм, който позволява при нормална работа на нод мрежата - трансакциите да стават за секунда.
    - независим орган, който да е един вид гарант на цялата преносна система и тн компоненти.

    да ме извиняват койнаджиите, но при всички криптоси в момента има едни индивиди, които трудно може да се нарекат почтени...ако, че затварят банковата система час по час...те разчитат изцяло на фиатния кеш на кандидат мелеонерите и харчат бетер филма вълкът от уол стрийт ... само дето продават на хората някакви измислени мечти за едно ново бъдеще без ФЕД,ЕЦБ и тн и тн... това си е практика при всяка понзи схема даже си мисля, че нашите пирамиди в началото на прехода бяха по честни като модел

    за мен блокчейна е част от бъдещето, но още не се е появила структурата, която ще направи нещата читави на планетарно ниво и достатъчно прозрачни, бързи(!) и надеждни, за да може да спре да се използва като супер-дупер спекулантски инструмент койните, а да станат преносна среда за капитал и стойност на ниска цена и достатъчно защитена.

    в момента да ме извиняват промоутърите но на входа и изхода от това блокчейн пространство дебнат едни пълни измекяри - като почнеш от локалните койн борсички до големите акули, които си правят по една хакерска атака и довиждане...не е единичен случай вече.

    има време докато койните станат пари... сега са мечти за едни и инструмент за лъжене на канарчета за други.

    поздрави и успех

    ПП това горното не значи, че не се кефя на бай Марин , който изкопа доста жълтици с тия пусти видео карти ..
    Койна се рути под натиска на цената за тока за транзакциите
    При високите цени на койна токохабячите (и хардуер и капитал хабячите) можеха да си го позволят, но при падналия койн, не знам до какво ниво, нито една транзакция няма да минава и гейм овър
    отива на нулата

    Пирамидата се разпада

    Балъците плащащи баницата свършват

    Коментар


    • абе плямпачи по битивиту на 8 декември казаха да купуваме за 25000 . вие купихте ли . хяхяхяяхяхяхях

      ей мамун държиш ли за 25000 нали щеше да оди там . нали си велик трейдър бе . хяяхяхяхяххяяхяхх

      а еврейчетата на 16450 продадоха бе . абе вие един обем не можете да видите на трейдърчета ми се правите . хяхяхяхяхяхяхяхя

      Коментар


      • Абе хора какво е това пропадане ... ДАНС да не са излезли на пазара ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tukasam Разгледай мнение
          Сега е момента за купуване преди да се изтреля като ракета вие сте момчета УСПЕХ
          До 100 000 или до 1 000 000 го виждаш?

          Коментар


          • Сега е момента за купуване преди да се изтреля като ракета вие сте момчета УСПЕХ

            Коментар


            • monopola - ще спре на абсолютната нула

              D.Y.F-091066

              Коментар


              • new_investor - тези с лагери на магнитна левитация не са нискообортни, има и силни..същия стандарт са като другите и може да се използват ако производителитее на този хардуер се прежалят да сложат няколко пъти по скъпи вентилатори. Тази година ще пускат чипове на 7 нано с които консумираната енергия пада 4 пъти и пак ще има смяна на хардуера и така тяхното производство няма нахранване с пари и то реални, а бълва койни които за нищо поне за сега не стават. Ето това е проблема - липсата на здрав смисъл да се харчи енергия и да се бълват поредните еднодневки недодялани в Китай и целия свят трябва да им плаща за тази им дейност видиш ли. Ако фабрката за боклуци спре или бъде принудена да спре да произвежда скраб целия свят ще си отдъхне. Койните са още едно перце за входиране на пари към боклукчийницата, не им купувайте поредния боклук и за половин цент защото той толкова не струва.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Яко сеч И имам нужда от съвет - моят план си беше с кеширане и реално съм си взел всички пари дадени за крипто, остават ми печалбите. Криптото пада, но пък аз продължавам да виждам потенциала, тоест вярвам, че има бъдеще. И въпроса - кога да купувам бре На всяка хилядарка спад купувам малко, ама нещо почнах да пропускам спада с хилядарки, че много бързо се случва Къде ще спре, някой техничар няма ли да даде мнение?

                  Коментар


                  • от това, което съм чел (признавам си не съм задълбавал) ми стана ясно, че биткойна няма как да замести парите в този им вид, защото мрежата (предполагам и алгоритъма) не може да издържи много и различни по обем трансакции.. като казвам много имам предвид хиляди пъти повече отколкото са сега..ако не и милион пъти. Като чета колеги за колко време койн минава от портфейл А в портфейл Б и колко енергия и изсчислителна мощ трябва....това за мене е кауза пердута. Остава койна като инвестиционен инструмен и съхранител на стойност....ама пусто това рипа като бясно магаре на мегдан...супер волатилно..... и остава едно последно предназначение - спекула, НО интересното е , че всички 'инвеститори' много се дразнят като им се каже , че койна е спекулативен инструмент...

                    блокчейна е много хубава и перспективна технология ако :

                    - има достатъчно читави нодове при това разпределени във пространството, които да не са под контрола на определена банда
                    - има добър алгоритъм, който позволява при нормална работа на нод мрежата - трансакциите да стават за секунда.
                    - независим орган, който да е един вид гарант на цялата преносна система и тн компоненти.

                    да ме извиняват койнаджиите, но при всички криптоси в момента има едни индивиди, които трудно може да се нарекат почтени...ако, че затварят банковата система час по час...те разчитат изцяло на фиатния кеш на кандидат мелеонерите и харчат бетер филма вълкът от уол стрийт ... само дето продават на хората някакви измислени мечти за едно ново бъдеще без ФЕД,ЕЦБ и тн и тн... това си е практика при всяка понзи схема даже си мисля, че нашите пирамиди в началото на прехода бяха по честни като модел

                    за мен блокчейна е част от бъдещето, но още не се е появила структурата, която ще направи нещата читави на планетарно ниво и достатъчно прозрачни, бързи(!) и надеждни, за да може да спре да се използва като супер-дупер спекулантски инструмент койните, а да станат преносна среда за капитал и стойност на ниска цена и достатъчно защитена.

                    в момента да ме извиняват промоутърите но на входа и изхода от това блокчейн пространство дебнат едни пълни измекяри - като почнеш от локалните койн борсички до големите акули, които си правят по една хакерска атака и довиждане...не е единичен случай вече.

                    има време докато койните станат пари... сега са мечти за едни и инструмент за лъжене на канарчета за други.

                    поздрави и успех

                    ПП това горното не значи, че не се кефя на бай Марин , който изкопа доста жълтици с тия пусти видео карти ..
                    Last edited by bertram; 22.12.2017, 10:41.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                      В очакване на армията от тролове... https://tenor.com/view/jon-snow-game...ow-gif-5595741
                      Малко вероятно е пропадането да спре на 10 000. Много малко вероятно.

                      Ако бях визионер щях да чакам поне да падне под 4 000 за да се “запася” с още койни. За твое добро го казвам.

                      Коментар


                      • БАЦЕ,
                        Ралито очевидно не се състоя, а ти много обичаш да злорадстваш, но не виждам и на 1150 да сме отишли.
                        За сметка на това Паладия ти нарисува прекрасно какъв беше потенциалът пред златото тази година - просто той си изпълни сетъпа, докато златото отложи, а платината пък направи съвсем друго. Знаеш, всяка графика за себе си, но в крайна сметка потенциалът пред комплекса е един и същ.

                        Биткойн, ръст? Неведоми са начините, по които четеш и си тълкуваш написаното, а още повече "успехите" ти - хубаво ти е да си прав като чакаш 1150, а този, който е очаквал рали от началото на годината не е прав, защото ръста е "само" 12%, вместо очакваните до 30-35%. За сметка на това за същата тази "случайна" година братовчеда му /паладия/ направи едни прилични 70%.

                        Продължаваме да чакаме златото на 1150 - само да не стане после "нищо, стопче", защото на няколко пъти това е лаконичният отговор, което малко не върви на всичкото това перене и злорадстване.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                          В очакване на армията от тролове... https://tenor.com/view/jon-snow-game...ow-gif-5595741

                          а така троловете очакват теб.
                          https://tenor.com/view/thrones-game-gif-5394568
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Xman1 има maglev вентилатори които са много тихи, странно защо на убийственно скъпите копачки не са такива или нормата на печалбата на прозводителите е висока.Те парите които влизат в пирамидата са предимно от копачките, това е главния вход за реални пари и голяма печалба.
                            Асиците консумират по над киловат. Не можеш го охлади това с бавни перки. Трябва голям дебит на въздуха.

                            Коментар


                            • Xman1 има maglev вентилатори които са много тихи, странно защо на убийственно скъпите копачки не са такива или нормата на печалбата на прозводителите е висока.Те парите които влизат в пирамидата са предимно от копачките, това е главния вход за реални пари и голяма печалба.

                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X