IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    няма да 'плуем' ще пазарим ... но други неща.
    при пирамиди и балони най-характерното е, че най-голям вой се надига точно когато стане това, което реалистите ви казваме от месеци.
    Бертраме - с цялото ми Уважение, не виждам тука някой да вие!
    Ние, които печелим и сме изкарали по някой лев от Биткоина си гледаме филма и няма драми. Ако погледнеш последната страница с постовете - всички са на "сривлювци" които се радват, на какво аз не мога да разбера, ама мисля че и те не знаят .....
    Поздрави, Успехи и Весели Празници, много Биткоини и на кой кавото му сърце желае!!!
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Money - друг е смисъла на това което съм написал, при реалните пари няма нужда от трета страна при сключване на сделки с тях, като си купиш нещо от някой търговец с пари в брой никой не потвръждава транзакцията . При новата технология се пита блокчайн за да прехвърли новите пари, това прави технологията ниско ефективна и как ще стане да е бъдещето.
      и блокчейна ти казва - сори ама сега сме включили 2 милиона калорифери/копачи, за да изкопаме следващия блок и е супер важно, защото цената на критото е в космоса... твоята покупка на нещо с това крипто или трябва да чака или трябва да си платиш 100 долара равностойност за удоволствието...ама пак не е съвсем точно ясно кога ще мине верификацията на трасакцията, защото сме много ама много заети с копане.

      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Money - друг е смисъла на това което съм написал, при реалните пари няма нужда от трета страна при сключване на сделки с тях, като си купиш нещо от някой търговец с пари в брой никой не потвръждава транзакцията . При новата технология се пита блокчайн за да прехвърли новите пари, това прави технологията ниско ефективна и как ще стане да е бъдещето.

        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tukasam Разгледай мнение
          Не се притеснявайте който испусна момента да не си купи сега няма да има този шанс скоро и стига плуене криптото е бъдещето ама не можете да го видите ощееее
          няма да 'плуем' ще пазарим ... но други неща.
          при пирамиди и балони най-характерното е, че най-голям вой се надига точно когато стане това, което реалистите ви казваме от месеци.

          крипто - супер, блокчейн - супер, но цена на 100 000 при положение, че може всеки да вдигне нова валута е смехотворно. Имало милиони машини супер яка мощ и тн слушам един разбирач в тубата... само дето тази железария основно харчи токи и прави безсмислени (поне за мен) изчисления, че да добие следващия койн.

          не може някакви неграмонти да си купят по 1-2-10 биткойна и да станат трайно милионери...временно абсолютно е възможно, но трайно и устойчиво няма да е стане.

          поздрави
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Kin $119,891,366 $0.000159 $294,814 756,097,560,976 KIN * 17.60%
            756 милиарда бе хора, чак ме заяде кво са измислили па тия!
            В песъчинки това прави голям хотел.
            п.с. откъм най-големите на тая планета.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Вчера мярнах, един от ''брокерите'' ползвани в САЩ, казал човекът ''Чакай малко'' и изчезнал. Някакви нещастници реват, че наели 18 адвокати да го издирвали и ''ако можел някой да им помогне''. Снощи пък се прибирам, една от ''борсите'' спряла да предлага търговия с някои от ''валутните'' двойки, но щели били да ги пускат пак......... януари, може би.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Какви стълби бе г-н Терзиев? Те се изстреляха с бънджи.
                Лошото е, че при движението надолу, ластикът са го откачили.

                Коментар


                • На 98-ма позиция остана едно зеленичко, наречено Kin.
                  Kaчваха се по стълбите, слизат с асансьора!
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Кое ви е толкова странно на всички ... В момента е ясно че китовете на пазара продават койни като невидели за да осребрят печалбите и да приберат парите на слабите ръце които панически продават. След това същите тези китове, със същите чужди пари, ще започнат да купуват същите койни евтино и ще подкарат цената отново нагоре и нови хора ще се хванат на хорото. Аз лично не бих се учудил ако видим пробив на 20к до края на годината..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение

                      До края на годината като мине 20к искам да се маанеш от форума
                      Най официално обещавам ако на края на годината мине 20 К $ да се маана от форума, и дори ще се извиня на бай Марин. Въпреки, че той не помня да е залагал на такива диви суми за Биткойн, всъщност точно обратното говореше. И аз му се кефя. Измрънка по моето държание, и му го дължа.
                      За останалите не обещавам.
                      Мне , работят си нормално. Как е сърцето, прелива ли от щастие?
                      Не, разумът победи!
                      Мечтая си един ден да спрете да горите мизерии за да правите безсмислени сметки. С много тъга на сърцето бих предпочел преизкопаните песъчинки пред досегашното безумие.
                      Last edited by IvanTerziev; 22.12.2017, 14:53.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Всичко на червено!
                        В топ 20 виждаме дневен срив от 20 до 30% на дневна база, всъщност не знам може и на почасова да я смятат.
                        В топ 100 на https://coinmarketcap.com/ само 2 шита все още са зелени.
                        Как са борсичките, пак ли mainteinance?
                        Мне , работят си нормално. Как е сърцето, прелива ли от щастие?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Всичко на червено!
                          В топ 20 виждаме дневен срив от 20 до 30% на дневна база, всъщност не знам може и на почасова да я смятат.
                          В топ 100 на https://coinmarketcap.com/ само 2 шита все още са зелени.
                          Как са борсичките, пак ли mainteinance?
                          До края на годината като мине 20к искам да се маанеш от форума

                          Коментар


                          • https://www.tokia.io/?gclid=EAIaIQob...SAAEgJdx_D_BwE

                            Голям sale. -47%

                            Коментар


                            • Всичко на червено!
                              В топ 20 виждаме дневен срив от 20 до 30% на дневна база, всъщност не знам може и на почасова да я смятат.
                              В топ 100 на https://coinmarketcap.com/ само 2 шита все още са зелени.
                              Как са борсичките, пак ли mainteinance?
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Abnell - банките им направиха черен лист на всички койн работи, защото ги засякоха с преводи към тъмни субекти и ги предупредиха за глоби регулаторите.
                                Това което най-много ме издразни в становището на местните exchanges към местните банки беше, че май не осъзнават, че ако следват така наречените си принципи, значи са най-много временно явление. Криптовалутите са p2p, децентрализирани, без омразни посредници, но изведнъж се нареждат поредните мидълмени, с бизнес план който е в пряк разрез с идеалите на биткойна, и имат наглостта да се тръшкат и обвиняват банките, че се опитвали да попречат на каузата им и на бъдещето. Изобщо голям смях е, че биткойн просъществува защото на хората им омръзна финансовата система и още в първия момент когато започна да набира сила тези същите хора съвсем доброволно и естествено си направиха биткойн банки, борса, посредници и т.н.
                                Last edited by Abnell; 22.12.2017, 14:18.

                                Коментар

                                Working...
                                X