IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    направо е нелепо че има още хора в темата които да не са се усетили че това е пред гърмеж.
    "ТОВА" не знам, ама ТЕМАТА я РАЗСТРЕЛЯХТЕ отдавна и гръмна.
    И на никой от знаещите не му пука за вас.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от HY Spread

      mnogo mislete. short ako imsh topki
      съгласен, че дава добри възможности за шорт
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • bertram - слабо падна като за това което му се случи, те ако не го баннат може големия шум който ще се вдигне когато понцито рухне да им се отрази и на тях защото имат участие в понцито макар и косвенно като го подпомогнаха. Естественната им реакция е да се усетят да бягат, а направо е нелепо че има още хора в темата които да не са се усетили че това е пред гърмеж.

        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
          Long Ethereum at 455. leverage 25
          close 473

          weekends for trading crypto are the best

          Коментар


          • Още една причина да считам, че биткойн и останалите криптоси в момента са една модерна техно-пирамида ... но поне има опция за бърз изход, което е добре в сравнение с класическите пирамиди - излизат Гугъл и Фейс и казва от юни месец няма да пускаме реклами за разни крипто чудеса - бам 15% спад за часове....това бие на кухо та дрънка.

            Все едно да излезе гугъл / фейс и да каже - думата злато няма да я ползваме и бам златото да падне с 20%.... а дано ама надали.

            технологията е ок, но тези цени са си чиста схема и накрая много канарчета ще ближат рани... кой дал 50К за койни и тн, кой дал 100К за копачки и видеокарти ... в един момент ще има отрезвяване и студен душ.

            иначе ЦБ можеха да я спрат схемата за часове достатъчно е всички големи банки да резнат преводите от и към борсите за криптовалути, но нарочно не го правят... чукват леко от тук от там...но искат цялото това чудо да си изиграе лебедовата песен... тогава един конкурент в бъдеще по-малко...или... ще се появят криптовалути зад които ще седят ЦБ... тогава вече ще е интересно.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
              Бъдещата седмица се очертава много тежка за койните, някои може да изчезнат как е тръгнало
              Погледни го от положителната страна - 2-3 нови коина могат да се появят през новата седмица.

              Коментар


              • Е не можем всички да градим новото бъдеше, купувайки на 20 К и после HODL - ване до 5 К. Кой бере жица, кой стартъпва, кой се моли да си избие разходите от копачката... Ако изобщо дойде от дива Индия.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Социалът е начин да си върна част от данъците. Не е задължително да е беднотор и мизерия.
                  И бай мангау така смята, като си бере
                  Нищо че не плаща данъци и без това, и на него са му длъжни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Със социала ти твърдо не съм наясно, не ми се е случвало да получавам хахахаха!
                    Ти обаче си твърдо в час
                    Социалът е начин да си върна част от данъците. Не е задължително да е беднотор и мизерия.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Long Ethereum at 455. leverage 25

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Оти? И ти не знаеш, даже не знаеш че Полонекс я купиха едни момчета бая далеч от гаражния бизнес ...
                        Те за друго са я купили.. кажи му койнаджия и не го обиждай .. хаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                          Бъдещата седмица се очертава много тежка за койните, някои може да изчезнат как е тръгнало
                          Оти? И ти не знаеш, даже не знаеш че Полонекс я купиха едни момчета бая далеч от гаражния бизнес ...

                          Коментар


                          • Бъдещата седмица се очертава много тежка за койните, някои може да изчезнат как е тръгнало

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Твърдо показва колко не си наясно с живота.
                              Със социала ти твърдо не съм наясно, не ми се е случвало да получавам хахахаха!
                              Ти обаче си твърдо в час

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                Не рискуваш ли прекалено много като държиш толкова пари в Кракен? Сигурен съм, че Големият брат ги държи под око и в даден момент може да ги изклати - тероризъм, заплаха за националната сигурност и тн простотии. За тегленията не можеш ли да минеш през жълтици някъде и доставка.
                                Нямам вяра на тия 'борси' (не знам дали борса е точната дума)

                                Поздрави
                                Като започнат яко да теглят да се молят някоя гаражна борса да не гръмне / доста вероятен сценарий/, че на 2800 няма да спре а на 0ла.

                                Коментар

                                Working...
                                X