IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Бай Марине когато биткойна падаше и вървеше към 8000 и беше някаде около 11 или 12 хилки ти твърдеше,че ще товариш самосвала. Въпроса ми е натовари ли го. Какви са сега тези 400 където последно си купувал. Нещо твойте приказки и действия май се разминават и доказваш,че си манипулатор. Може би си шеф на некоя бг криптоборса и си търсиш балъци

    Интересно ми е къде се покри Хман1 и какво стана с веригата. Искам да може да ми предвижда форекса само купувам продавам с 95% точност и за 2-3 месеца ще съм милиярдер ехххх мечти мечти
    Бай Марин, както всички криптоманиаци е хитър манипулатор и не може да му се има доверие. Помня миналата година пролетта, април месец, при масовата еуфория, когато койните скочиха рязко от 800 до 2000 и всички предполагаха връх, как разправяше тогава, че успял да разтовари койните си на върха при 2 хиляди. След известно време биткойна се изстреля от 2 на 15 хиляди, но копачите вече си бяха изгърмели патроните на 2 хиляди и нямаха количества за продаване.
    Хиксмена да не се крие от онези, които са послушали съветите му да си набият парите в криптоси миналата година?
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Уважаеми членове,
      Ще отложим тази вечер помпата.
      Bitcoin може да отиде във всяка посока точно сега, което причинява огромни продажби на стени на altcoins. Не искаме да попаднем в продаващите стени по време на помпата. Съжаляваме, но също така искахме да имаме страхотна помпа Binance тази вечер.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Спорите яростно дали биткойнченцето е балон или небалон - а в същото време един несъмнен и истински балоняк се пука и скоро ще изгърми със страшна скорост - дано да не сте част от него.


        Това са Тесличките - от които мъск краде милиарди, а за акционерите му остава вечно един гол банан... ама нещо се разсмърдяват нещата.
        HY бърка, като те нарича олигофрен. Така те освобождава от отговорност.
        Необразован, некултурен, невъзпитан, но агресивен човекоподобен, който компрометира идеята за свободата на словото, всеки път като влезе в мрежата. Импе, макар и бавно, убиваш ни по този начин и нас.

        Коментар


        • Спорите яростно дали биткойнченцето е балон или небалон - а в същото време един несъмнен и истински балоняк се пука и скоро ще изгърми със страшна скорост - дано да не сте част от него.


          Това са Тесличките - от които мъск краде милиарди, а за акционерите му остава вечно един гол банан... ама нещо се разсмърдяват нещата.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Бай Марине когато биткойна падаше и вървеше към 8000 и беше някаде около 11 или 12 хилки ти твърдеше,че ще товариш самосвала. Въпроса ми е натовари ли го. Какви са сега тези 400 където последно си купувал. Нещо твойте приказки и действия май се разминават и доказваш,че си манипулатор. Може би си шеф на некоя бг криптоборса и си търсиш балъци

            Интересно ми е къде се покри Хман1 и какво стана с веригата. Искам да може да ми предвижда форекса само купувам продавам с 95% точност и за 2-3 месеца ще съм милиярдер ехххх мечти мечти

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

              Ха добри Ютро!!!
              Гледам в мое отсъствие сте се развихлили да ме хвалите/плюете - няма лошо.
              Поради невъзможност (пък и нежелание) да отговоря на всички ще се оптитам по-долу да синтезирам това което е най-важното от моята камбанария
              1-во - унциите не са само 2 ами са ДВУЦИФРЕНО число.
              2-ро Не само вярвам ами съм и УБЕДЕН че цената на Биткоин ще се движи по графиката която съм поствал десетки пъти тук, а именно:
              https://www.oftwominds.com/photos2017/BTC-projected.png
              3-то Имам и винаги ще имам Биткоини, един така да се каже "санитарен минимум" под който никога няма да падам. Въпреки че Биткоин го очакват тежки месеци, може и години, досега се е доказал че е доста непредвидим, особено по пътя си нагоре, и не се знае дали утре няма да отиде там където доесега не сме го виждали - т.е. над 20.000$.
              4-то Последната ми покупка на Биткоин бе на цена около 400$ - след това само съм продавал, както писах вчера, бавно и полека по пътя му до 20.000. Сега смятам, ако падне под 5.000$ (4.100 Евро) пак да започна бавно и полека да купувам.
              5-то Последно и най-важно за мен - всичко което съм инвестирал в Крипто са около 15.000 лв. за хардуер. Изплатил ми се НАД 10 ПЪТИ И ПРОДЪЛЖАВА ДА МИ НОСИ ДОБРИ ПРИХОДИ!!!
              Браво , ако така си подредил нещата....................
              Само графиката от това блогче , е малко .....подвеждаща .....
              Блогърчето затова е скрило абцисата и ординатата за да не се виждат време / цена ........
              Това е в някакъв логаритмичен вид ..................и е заблуждаваща
              Каквото и да си говорим , реалния вид е ТОЗИ ......и е видно че няма плавни възходи и падения на нормален актив ..........



              Та ако има начин , му напиши на ''създателя'' на таз графичка :
              Не на нас тия , баце

              Коментар


              • Не съм в темата ви , но че бай ви Марин и др оптимисти се отказват е много добър показател че сме в нива на покупки . Очаквам от нива 4.800 -5000 да поеме в посока до 12000 . Даже мисля че на 4 часова графика ще индикира хващане за дълги . Успех!
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                  Колко е изкарал за две унции злато, дали ще му оправят живота, никой не е играл със всичките си авоари, а с мн малък процент. И това ли е най големия печеливш ами всички други които са загубили. Той и сега губи ако има още биткойни чакал на 4000 да станат ще си купи с 10 те хиляди които е изкарал и после ще ги загуби, голяма игра голямо нещо.
                  Ха добри Ютро!!!
                  Гледам в мое отсъствие сте се развихлили да ме хвалите/плюете - няма лошо.
                  Поради невъзможност (пък и нежелание) да отговоря на всички ще се оптитам по-долу да синтезирам това което е най-важното от моята камбанария
                  1-во - унциите не са само 2 ами са ДВУЦИФРЕНО число.
                  2-ро Не само вярвам ами съм и УБЕДЕН че цената на Биткоин ще се движи по графиката която съм поствал десетки пъти тук, а именно:
                  https://www.oftwominds.com/photos2017/BTC-projected.png
                  3-то Имам и винаги ще имам Биткоини, един така да се каже "санитарен минимум" под който никога няма да падам. Въпреки че Биткоин го очакват тежки месеци, може и години, досега се е доказал че е доста непредвидим, особено по пътя си нагоре, и не се знае дали утре няма да отиде там където доесега не сме го виждали - т.е. над 20.000$.
                  4-то Последната ми покупка на Биткоин бе на цена около 400$ - след това само съм продавал, както писах вчера, бавно и полека по пътя му до 20.000. Сега смятам, ако падне под 5.000$ (4.100 Евро) пак да започна бавно и полека да купувам.
                  5-то Последно и най-важно за мен - всичко което съм инвестирал в Крипто са около 15.000 лв. за хардуер. Изплатил ми се НАД 10 ПЪТИ И ПРОДЪЛЖАВА ДА МИ НОСИ ДОБРИ ПРИХОДИ!!!
                  Last edited by marin1; 31.03.2018, 16:00.
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Всеки балон , е характерен с това , че след светкавичното си покачване по цена и време , обикновенно се срива до нива предхождащи началото на светкавичното покачване............................
                    Ще спестя тук всичките графики на ''балони'' през последните 200 години , всеки може да ги види в нета.......
                    Финиша на всички е ...............едно/едно
                    Някой започват нов цикъл ..........други -не ........
                    И тук няма да е по различно ...
                    Може да не е другата седмица или месец ...........но нивото където ще се ходи е ясно ...... Исторически !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Bert, как го виждаш койна, с каква скорост на приводняване го очакваш, аз мисля, например че е безобразно надут все още А иначе Браво за бай-Марин, както му казваш. Всеки играч извел реални пари от тая бутафория е достоен за похвала, не плюем и не заяждаме а пожелаваме повече такива майстори на бързата спекулация да имаме и тук във форума. Опита е полезен
                      Колко е изкарал за две унции злато, дали ще му оправят живота, никой не е играл със всичките си авоари, а с мн малък процент. И това ли е най големия печеливш ами всички други които са загубили. Той и сега губи ако има още биткойни чакал на 4000 да станат ще си купи с 10 те хиляди които е изкарал и после ще ги загуби, голяма игра голямо нещо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        пич,

                        тези помпи са 'далавера' главно за организаторите им... правят се на света вода ненапита, но точно една такава 'помпа' е перфектния сетъп някой с по-сериозен пакет да си го пласира на помпаджиите, а после ... после мяу.

                        от това даже и да изкараш някой лев после ще го върнеш , че и ще си вътре в даден момент.

                        така и не разбраха койнаджиите, че УЕСНО НЕМА и всякакви схеми от сорта на вкарах 1000 кинта сега имам 50 000 ...голем съм бра'ат ... са ден до пладне.

                        точно такива схеми и тъпотии ще изядат главата на криптовалутите , а всъщност ЦБ и цялата банкова система точно това иска и затова не им подрязаха крилцата координирано, а само ги пошляпват чат-пат, но им оставят въздух , за да се увлекат канарчетата... социален експеримент + развиване на технология безплатно (сорс кода за повечето е опън)

                        умната!

                        такива като бай-марин, които имаха пипе да използват момента и да кешират от койни в злато са един на хиляда, останалите купуват по спадове и слушат разни 'анализи' за 100 000+
                        Bert, как го виждаш койна, с каква скорост на приводняване го очакваш, аз мисля, например че е безобразно надут все още А иначе Браво за бай-Марин, както му казваш. Всеки играч извел реални пари от тая бутафория е достоен за похвала, не плюем и не заяждаме а пожелаваме повече такива майстори на бързата спекулация да имаме и тук във форума. Опита е полезен
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tukasam Разгледай мнение
                          A quick tip for the coming pumps: Be sure to watch the video's of the last pumps, analyse them and learn what signs there are to hold and when not to hold. Never panic sell!

                          https://www.youtube.com/watch?v=qAZSFLpgY_Y
                          https://www.youtube.com/watch?v=ZEOS8M4v82Y

                          These video's are not made by us, but are a great tool to see what goes on during the pumps!
                          пич,

                          тези помпи са 'далавера' главно за организаторите им... правят се на света вода ненапита, но точно една такава 'помпа' е перфектния сетъп някой с по-сериозен пакет да си го пласира на помпаджиите, а после ... после мяу.

                          от това даже и да изкараш някой лев после ще го върнеш , че и ще си вътре в даден момент.

                          така и не разбраха койнаджиите, че УЕСНО НЕМА и всякакви схеми от сорта на вкарах 1000 кинта сега имам 50 000 ...голем съм бра'ат ... са ден до пладне.

                          точно такива схеми и тъпотии ще изядат главата на криптовалутите , а всъщност ЦБ и цялата банкова система точно това иска и затова не им подрязаха крилцата координирано, а само ги пошляпват чат-пат, но им оставят въздух , за да се увлекат канарчетата... социален експеримент + развиване на технология безплатно (сорс кода за повечето е опън)

                          умната!

                          такива като бай-марин, които имаха пипе да използват момента и да кешират от койни в злато са един на хиляда, останалите купуват по спадове и слушат разни 'анализи' за 100 000+

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                            REMEMBER!!!
                            https://www.oftwominds.com/photos2017/BTC-projected.png
                            Предишния спад бе от 1.100$ до около 200
                            После скок до 20.000$
                            Ако сега спада е до 2.000$ - смятайте колко ще е следващия скок ....
                            И после пак ще има сърдити, че не са се качили на влака - ВИЕ БЯХТЕ ПРДУПРЕДЕНИ!!!
                            баце , нещо бъркаш ..........
                            Тук никой не говори що ще стане след спад до 2000 (и под ?) ..........
                            Тук темата е какво стана със тези , които се пръчеха , че са купили супер копачки .....та даже и биткойне ....на цена 17К...18К.....19К
                            Проследи по време темата и ше видиш , че кретеня , монопола , форексбоя ..............баш на връ'о си купиха ''супер копачки''
                            За тва говорим................
                            Иначе .............под 2К и аз може да си купа некОлко битхойнки..............ебааа'го ........даже и да изчезне от лицето на земята ..........тия кинти ги давам на тримесечие на тупанджиите по механите
                            И ше чакаме ...........100К .......
                            Last edited by БАЦЕ; 31.03.2018, 10:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Бай Марине, стига си предупреждавал, ами почвай да купуваш на 8000. Нали веднъж ми се кара, че не съм ти го смъкнал на тая сума, както обещах? Или като ББ не помниш какво си говорил сутринта? Да ти припомня - чакаше 8000 да товариш самосвала, пък нещо се стресна!
                              Той Е купил ......... ама си мълчи !
                              И сега понижава цената , но със закани че на 2 К ще влезе с двата крака у битхойна..........
                              И ше е ''осреднил'' на 6000
                              А , ако иде на 600................
                              Last edited by БАЦЕ; 31.03.2018, 09:55.

                              Коментар


                              • Модата на крипто-боклуците вече премина. Повече не може и да се копае. Вече има осезаем отлив на реални пари. Може би през следващите 12 месеца криптосите ще спадат непрекъснато и постепенно. Според мен краят им е близо.
                                Щом най-големите криптоманияци като бай Марин, Хиксмена и Емилио вече не се вясват в темата, работата е ясна.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X