IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 6700 е сравнително доста високо ниво и дава надежда. А и периодът на падане до сега беше кратък.

    Загубата на надежда ще се случи на доста по-ниски нива и след по-продължителен тренд надолу.



    Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

    Имат имат.. всички дето познавам стискат всичко все още..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

      Ще разпродават, ако има какво. Вече не може и да се копае, а 95% от криптосите са централизирани в няколко хиляди души, придобити на безценица.
      Масовката копачи и спекуланти държат някакви мизерни количества, които не могат да повлияят на цената.
      Имат имат.. всички дето познавам стискат всичко все още..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        не може да е това края. аз очаквах по-класически сценарий, примерно едно добро надуване докъм 25-30к и после потапяне.
        ми дай ги тия линкове, че тук не мога да се ориентирам в обстановката.
        императорът е форумен лъв и житейски мишок.
        а защо точно до 25-30к?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          не може да е това края. аз очаквах по-класически сценарий, примерно едно добро надуване докъм 25-30к
          Откъде би дошло това надуване? Броят на балъците е наистина неограничен, но просто повече нямат пари - каквото са имали го ходълват в момента

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Ми не е интересно вече, мирно и кротко си върви към нулата, пък шараните ближат рани. Мога и линкчета да пусна кво е по другите форуми. Тюхкане и вой.
            Тукашните пишман инвестори си кротуват, както беше и предния път като цената изгуби 70%.

            Нищо му няма на импа, само малко несериозен като дойде време да се върши работа. Реве реве против тоз и оня, ама на протест не можеш го изкара!
            не може да е това края. аз очаквах по-класически сценарий, примерно едно добро надуване докъм 25-30к и после потапяне.
            ми дай ги тия линкове, че тук не мога да се ориентирам в обстановката.
            императорът е форумен лъв и житейски мишок.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Според мене все още ходълват. Но сериозно са се разколебали. Под 5000 ще започнат да разпродават.
              Ще разпродават, ако има какво. Вече не може и да се копае, а 95% от криптосите са централизирани в няколко хиляди души, придобити на безценица.
              Масовката копачи и спекуланти държат някакви мизерни количества, които не могат да повлияят на цената.
              Last edited by Frosty; 05.04.2018, 00:49.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Според мене все още ходълват. Но сериозно са се разколебали. Под 5000 ще започнат да разпродават.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  пичове, холдвате ли?
                  гледам императорЪТ налазил и тая тема и народа се пръснал, като пилци из търнаци.
                  Ми не е интересно вече, мирно и кротко си върви към нулата, пък шараните ближат рани. Мога и линкчета да пусна кво е по другите форуми. Тюхкане и вой.
                  Тукашните пишман инвестори си кротуват, както беше и предния път като цената изгуби 70%.

                  Нищо му няма на импа, само малко несериозен като дойде време да се върши работа. Реве реве против тоз и оня, ама на протест не можеш го изкара!
                  Last edited by IvanTerziev; 04.04.2018, 20:39.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • пичове, холдвате ли?
                    гледам императорЪТ налазил и тая тема и народа се пръснал, като пилци из търнаци.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • https://www.kaldata.com/it-новини/съ...79699.html/amp

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                        не виждам пейпал
                        Хм - има го само за получаване на парички. Сега забелязах това - като ми каза ти.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                          Хора - вижте едно сайтченце - обменник на криптовалути и прости пари - работи с Пейпалчето, Перфектните парички, Пайърчето, Ексмо-то, с няколко руски бамки (и Сбербамк), работи с истински Биткойн, Биткойн кеш, истинското Етерче, класическото Етерче, Лайткойнченце, Дашче, Зетче, Рипълче, Монеро... плюс е, че обменя и малки суми - аз го пробвах с едно доларче - да си купя лайткойнски стотинки и - за една минута: готово - пъкнаха в портфейлът ми. Добро е

                          https://i-obmen.biz/?rid=102099
                          не виждам пейпал
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Златцето не се губи, но само си сменя състоянието и собственикът. Колко ще се изтрие, а и то няма да е чисто, но с примеси - за да е по-твърдо. Иначе си прав за ного работи - но сам и ти казваш - малко количество е.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Императорът - златото не става за пари, представяш ли си един златен цент колко злато ще е. А как ще се губи механично от "изтриване" както казват, добави че трябва да го проверяваш дали вътре е злато а не само по повърхността и сега има технологии да се направят съвсем точни кухини и да се напълнят с друг метал. И за липсата на достатъчно количество не си прав, количеството винаги е достатъчно а схемите са банално известни - един ще го внесе в банка да му го пазят, те ще го дадат на друг на заем а той ще купи с него нещо а продавача ще го внесе в банката и тя пак ще го даде в заем докато завъртят с една златна пара заеми за 90 златни пари с лихви още 90 златни пари. Тогава някой "умен" ще каже че златото го няма и всички ще хукнат да си го вземат в къщи, умния ще е някой който е продал каквото е имал и парите ще ги е сложил в някоя пещера. Най интересното е накрая, и той да стигне най много до 90 или до 95 да стигне и най много да го сложат после да пази златото в пещерата. Парите са да опосредствят размяната на стоки, но винаги се намират тарикати които да им объркват функционалността.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                marin1 - искаш ли да бъде въведен златен стандарт, импето му е голям фен.
                                Това с колеги сме го коментирали още преди доста отдавна - 12-13 години и стигнахме до изводът, че няма достатъчно златце на света за реално обръщение - а "златният стандарт" го знаем колко чини - ще ни лъжат как в трезорите на БНБ (напримерно) има 138 тона златце - а то има 138 кила. Тия опити за мошшшшшеничества със златното покритие ги има откак има книжни пари "обезпечени" със златце.

                                Хора - вижте едно сайтченце - обменник на криптовалути и прости пари - работи с Пейпалчето, Перфектните парички, Пайърчето, Ексмо-то, с няколко руски бамки (и Сбербамк), работи с истински Биткойн, Биткойн кеш, истинското Етерче, класическото Етерче, Лайткойнченце, Дашче, Зетче, Рипълче, Монеро... плюс е, че обменя и малки суми - аз го пробвах с едно доларче - да си купя лайткойнски стотинки и - за една минута: готово - пъкнаха в портфейлът ми. Добро е

                                https://i-obmen.biz/?rid=102099
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X