IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Пу да не му е уроки на Кеш-а Унция злато Такъв пъмп да видим дъмп-а. Някой има ли достъп до форуми за пъмп енд дъмп. Чешите си езиците за глупости и никой на никой не помага. Един шийт ми го дъмпнаха за една нощ с 50% а след това го качиха с 300. В момента помпят кеш-а, но никой няма инфо за таргета.


    Ако големите риби са решили да се местят скоро няма да има дъмп.... но това никой не го знае. За сега най голямото изявление е че bitcoin.com ще започне да продава директно Биткойн Кеш.

    Коментар


    • Абе, хубава работа е това bitcoin-a ама взе да става улава! В началото поне употребата му поддържаше логически някак си цената. Сега реалния стокооборот с биткойни остана делече далече и единствения двигател на цената остана, рекламата и очакванията, че започва нова икономическа ера. На мен тези неща ми говорят много. Освен това за да отскочи от тези цени, трябва два три пъти повече ентусиазъм, новини,семинари и инвеститори! ;-) Мисля да псуна некоя друга монетка на късо съединение....
      С близък стоп...
      Last edited by takiteasy; 11.11.2017, 17:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Пу да не му е уроки на Кеш-а Унция злато Такъв пъмп да видим дъмп-а. Някой има ли достъп до форуми за пъмп енд дъмп. Чешите си езиците за глупости и никой на никой не помага. Един шийт ми го дъмпнаха за една нощ с 50% а след това го качиха с 300. В момента помпят кеш-а, но никой няма инфо за таргета.
        Не може нищо да се каже за нещо без фундамент и връзка с реалността, човек
        Прави ми впечатление обаче, че биткойна и БТК-кеша са отрицателно корелирани в момента, а сумата БТК+БТК-кеш е равна на макса на биткойна до сега...

        P.S. Ама верно изби рибата тоя кеш... за 2 дена - 100% ръст.

        Мнението ми не е препоръка за нищо.
        Last edited by Kildirim_Bei; 11.11.2017, 17:02.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Пу да не му е уроки на Кеш-а Унция злато Такъв пъмп да видим дъмп-а. Някой има ли достъп до форуми за пъмп енд дъмп. Чешите си езиците за глупости и никой на никой не помага. Един шийт ми го дъмпнаха за една нощ с 50% а след това го качиха с 300. В момента помпят кеш-а, но никой няма инфо за таргета.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Има си достатъчно връзка и в тоя момент. Трудно е обръщането на алткойновете в БТК.
            Какво е трудното в обръщането на алткойновете в БТК?
            Да се измери налягането на въздуха в отделните такива ли?

            Иначе, с фиатните пари директна връзка няма, и трябва някой (central counterparty) да се нагърби да я осигури, демек да гарантира за кеширането.
            In XXXcoin we trust...but we have to cash in at some point in time

            Мнението ми не е препоръка за нищо.
            Last edited by Kildirim_Bei; 11.11.2017, 13:18.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              Благодаря за коментара.
              Един въпрос - как точно я има връзката с фиатните пари без central counterparty? Не ми е ясно.
              Има си достатъчно връзка и в тоя момент. Трудно е обръщането на алткойновете в БТК.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                Скоро ще те изравня:
                на :
                https://www.eobot.com/new.aspx?referid=1133609

                Cloud Mining
                10.80889157 GHS 4.0
                на:
                https://freebitco.in/?r=7643777
                • 0.00047977 BTC
                И по кранчетата около 200к без да си давам зор.

                За няма и 2 месеца.
                И няма такова животно.
                Няма няма, ама аз си го паса.......
                На аванта толкова.
                Хахах, безплатно сириньие от сириньето дето не е сирене. Ще ми дойде малко в повече. Сега си знам. Две вечери съм им хвърлил. Цъкам си от пусто в празно с положителен резултат на картинка. Няма да ги вадя докато не станат милион

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Баш това болднатото имах предвид. За момента единственото предимство на Биткойн е поддръжката му. За да платиш с алткойн трябва да си отвориш акаунт в криптоборса, в каквато пак има ограничения. Липсва удобен gateway на алткойновете към Биткойн. Връзката с фиатните вече я има.
                  Благодаря за коментара.
                  Един въпрос - как точно я има връзката с фиатните пари без central counterparty? Не ми е ясно.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    Трудничко ще ти е да реализираш борса, без някой да е отговорен за транзакциите в нея...
                    Айде, трансферите на монетките ще ги реализираш някак (смарт-контракти, едно - друго), ама връзката с фиатните пари ти се губи....

                    Иначе няква борса само за връткане на едни монетки в други повече има шанс за реализация....
                    Баш това болднатото имах предвид. За момента единственото предимство на Биткойн е поддръжката му. За да платиш с алткойн трябва да си отвориш акаунт в криптоборса, в каквато пак има ограничения. Липсва удобен gateway на алткойновете към Биткойн. Връзката с фиатните вече я има.

                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Мда, това беше една от идеите, за които така и не намерих съмишленици да копаме дано я реализираме. Всеки се ушил у заеми и гледа шефа си в очите!
                      Трудничко ще ти е да реализираш борса, без някой да е отговорен за транзакциите в нея...
                      Айде, трансферите на монетките ще ги реализираш някак (смарт-контракти, едно - друго), ама връзката с фиатните пари ти се губи....

                      Иначе няква борса само за връткане на едни монетки в други повече има шанс за реализация....
                      Ама квото и да правиш, все ще трябва да кешираш в един момент... засега тва е положението.
                      Last edited by Kildirim_Bei; 11.11.2017, 12:39.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        ... Сега идеята е да няма криптоборси а само софтуер който всеки който ползва криптоси го запуска на машината си и по този начин се поддържат крипто ту крипто трансферите.
                        Мда, това беше една от идеите, за които така и не намерих съмишленици да копаме дано я реализираме. Всеки се ушил у заеми и гледа шефа си в очите!
                        Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        ...
                        Всъщност, цялата история с БиткоинКеша изглежда доста абсурдна (пари от въздуха и т.н.), но ако приемем че БиткоинКеша е ДИДИДЕНТ за притежателите на Биткоин - всичко си идва на местото!!!
                        П.С. Имаше тема във Форума Дивиденти/Дивиденти (или нещо подобно), никога не съм имал акции и нямам желание да имам!!! Биткоин/БиткоинКеша компесират този ми "пропуск".
                        А да си мислил, че БТК Кеш е инфлация на БТК класик? Ей го вече не мога да се сетя колко форка им пуснаха. Дефакто са алткойни, наедно с хилядата други, които други на всичко отгоре са и по-добри.
                        Last edited by IvanTerziev; 11.11.2017, 12:30.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                          Всъщност, цялата история с БиткоинКеша изглежда доста абсурдна (пари от въздуха и т.н.), но ако приемем че БиткоинКеша е ДИДИДЕНТ за притежателите на Биткоин - всичко си идва на местото!!!
                          Или по-точно казано парите не са дошли от въздуха, както ти се иска, а от баламурниците, които са купили виртуалните ти койни.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Добри Ютро!!!
                            БиткоинКеш - още 2 ордера са ми минали снощи на 0.155 и 0.165 ВСН/ВТС. Вълната още не е приключила, след като приключи ще се насочи към друга Алтернативна монета, незнам коя ще е, но се надявам да имам и от нея!
                            Всъщност, цялата история с БиткоинКеша изглежда доста абсурдна (пари от въздуха и т.н.), но ако приемем че БиткоинКеша е ДИДИДЕНТ за притежателите на Биткоин - всичко си идва на местото!!!
                            П.С. Имаше тема във Форума Дивиденти/Дивиденти (или нещо подобно), никога не съм имал акции и нямам желание да имам!!! Биткоин/БиткоинКеша компесират този ми "пропуск".
                            Браво, бай Марине! Ти направо като ясновидец действаш, човек
                            Със здраве да си харчиш "дивидентите"!
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Добри Ютро!!!
                              БиткоинКеш - още 2 ордера са ми минали снощи на 0.155 и 0.165 ВСН/ВТС. Вълната още не е приключила, след като приключи ще се насочи към друга Алтернативна монета, незнам коя ще е, но се надявам да имам и от нея!
                              Всъщност, цялата история с БиткоинКеша изглежда доста абсурдна (пари от въздуха и т.н.), но ако приемем че БиткоинКеша е ДИДИДЕНТ за притежателите на Биткоин - всичко си идва на местото!!!
                              П.С. Имаше тема във Форума Дивиденти/Дивиденти (или нещо подобно), никога не съм имал акции и нямам желание да имам!!! Биткоин/БиткоинКеша компесират този ми "пропуск".
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                ...
                                Глобалната икономика и локалната трябва да се балансират, трябва да има и локална икономика а политиката на централните банки и правителства силно приоритизира глобалната и буквално ликвидира локалната. Който не е гореща точка на глобалната икономика трябва да си прави харакири - да се хвърля от някой мост щото бизнес за него няма.
                                Много си прав тук, но не виждам оправия в някакво обозримо бъдеще.

                                Глобализацията априори е програмирана да зароби локалните икономики, щото хора, стоки и, особено капитали, се разхождат свободно, ама при неравен старт, на финала победителят е ясен.

                                Ама зарежи я икономиката, парите ѝ обръщат малко внимание, колкото да се движи горе-долу, да има с какво да се занимават хората и да си плащат сметките...

                                Откакто някои хора са се досетили, че парите могат за правят пари без пряка връзка с реалната икономика, тогава е почнала финансовата революция. Финансите, а не индустрията, вече казват къде, какво и как ще се случи. Парите отдавна не са само мярка за стойност, средство за размяна и запазване на стойността. Новите оръжия не са ракети и бомби... а едни цифри в някоя база данни някъде, без значение дали е централизирана или не.
                                Действат бързо, тихо и безотказно, а разходите са пренебрежими. Системата се захранва от само себе си - перпетуум мобиле

                                Мнението ми не е препоръка за нищо.
                                Last edited by Kildirim_Bei; 11.11.2017, 10:06.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X