IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може би скоро геймърите ще купуват машинки за без пари. Поне за тях ще има полза от това преразпределение и нефективно инвестиране в безполезен инвентар

    Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

    Някой колега от тук да не си продава машинките? Аз ги погледнах по 10-15 бона..... И щяха да избият за няколко месеца..... Само дето графика каквато показвам Бай Марин няма никаде и няма да има никога. Цена от 100 бона ще видим само когато един хляб в магазина ни струва хилядарка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dox Разгледай мнение
      Съфорумци, по повод на въпроса за криптоманията - отидете в olx.bg и пишете в търсачката "mining rig", за да видите какво чудо е - стотици миньори си продават копачките...А като гледам какви пари тези ентусиасти са вкарали в хардуер, разбирам защо пазарът на имоти у нас последните години е в сериозна стагнация...
      Някой колега от тук да не си продава машинките? Аз ги погледнах по 10-15 бона..... И щяха да избият за няколко месеца..... Само дето графика каквато показвам Бай Марин няма никаде и няма да има никога. Цена от 100 бона ще видим само когато един хляб в магазина ни струва хилядарка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dime Разгледай мнение
        Здравейте, аз съм нов тук ще ви пусна малко информация . Сега големите китове обират всичко и е нормално да притискат пазара, който издържи издържи, https://news.bitcoin.com/first-soros...gram%20Channel
        Всичко е възможно Dime, само да кажа, че новината е стара - моите криптоприятели още на BTC 11-12k през януари казваха как най-големите световни банки и инвеститори (вероятно това са същите големи китове) го свалили от 20к на 11к и изкупуват здраво, питах защо не изчакат да падне още - ами няма как да падне повече. Доста слабо се представят тези китове за ММs. Като гледа човек видеото се вижда, че някой си (с външен вид и изказ на заинтересовано лице) би евентуално инвестирал малко пари в нови проекти т.е. затова вероятно не се е отразило на BTC днес, а може да има корекция утре да видим ;-). Това е като Goldman Sachs когато казаха, че евентуално биха използвали някога технологията, но НИКОЯ ОТ ВЕЧЕ СЪЩЕСТВУВАЩИТЕ. Ентусиастите веднага го постнаха в форумите с посланието "Сакс ще купува Биткойн ... ХОДЛ" - много интересно!

        Коментар


        • Здравейте, аз съм нов тук ще ви пусна малко информация . Сега големите китове обират всичко и е нормално да притискат пазара, който издържи издържи, https://news.bitcoin.com/first-soros...gram%20Channel

          Коментар


          • Съфорумци, по повод на въпроса за криптоманията - отидете в olx.bg и пишете в търсачката "mining rig", за да видите какво чудо е - стотици миньори си продават копачките...А като гледам какви пари тези ентусиасти са вкарали в хардуер, разбирам защо пазарът на имоти у нас последните години е в сериозна стагнация...

            Коментар


            • Интересна статия за технологията блокчеин

              https://medium.com/@kaistinchcombe/d...e-c1ca122efdec

              Оказа се че дори Рипъл не ползват блокчеин.

              Коментар


              • Ако са взели примерно на 14 000 и продадат на 5 000 все нещо взимат. Дори на 3000 взимат нещо.

                Ако чакат докато падне на 1000 тогава наистина могат да държат завинаги, защото вече няма значение.

                Това имам предвид. Все още има смисъл да се продаде и се вземат някакви пари.

                В един момент като са на -90% и надолу вече няма смисъл,

                Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Ще стискаш до второ пришествие. Лайткойнаджиите чакаха 3 години, докато върне от 1,8$ на 48 $.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  А ако падне на 3000?
                  Ще стискаш до второ пришествие. Лайткойнаджиите чакаха 3 години, докато върне от 1,8$ на 48 $.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Money - и 3000 са много пари за нищо, то представлява само свободна технология плюс един компютърен вирус и излиза че вируса струва 3000. Малко скъпичко;

                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • А ако падне на 3000?

                      Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Ако си купувал на 20 000 а сега е 6 500 и ти ще ХОДЛ-ваш и ще се надяваш на чудо по Великден!

                      Коментар


                      • Всички, които HODL-ват, а не HOLD-ват, заслужават да фалират, заради пренебрежителното отношение, което влагат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                          Тия на 100% Вчера говорих с един крипто идиот ... според него цената била много ниска и ще си дава криптосите за лихва.. на тия акъл не им дойде.. викам му продавай .. а той ме гледа като теле...
                          Ако си купувал на 20 000 а сега е 6 500 и ти ще ХОДЛ-ваш и ще се надяваш на чудо по Великден!
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Тия на 100% Вчера говорих с един крипто идиот ... според него цената била много ниска и ще си дава криптосите за лихва.. на тия акъл не им дойде.. викам му продавай .. а той ме гледа като теле...

                            Коментар


                            • https://jesuscoin.network/
                              Тия ли?
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Не си прав след празниците криптовалутите ще възкръснат

                                Коментар

                                Working...
                                X