IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    А ако падне на 3000?
    Ще стискаш до второ пришествие. Лайткойнаджиите чакаха 3 години, докато върне от 1,8$ на 48 $.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Money - и 3000 са много пари за нищо, то представлява само свободна технология плюс един компютърен вирус и излиза че вируса струва 3000. Малко скъпичко;

      D.Y.F-091066

      Коментар


      • А ако падне на 3000?

        Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Ако си купувал на 20 000 а сега е 6 500 и ти ще ХОДЛ-ваш и ще се надяваш на чудо по Великден!

        Коментар


        • Всички, които HODL-ват, а не HOLD-ват, заслужават да фалират, заради пренебрежителното отношение, което влагат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Тия на 100% Вчера говорих с един крипто идиот ... според него цената била много ниска и ще си дава криптосите за лихва.. на тия акъл не им дойде.. викам му продавай .. а той ме гледа като теле...
            Ако си купувал на 20 000 а сега е 6 500 и ти ще ХОДЛ-ваш и ще се надяваш на чудо по Великден!
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Тия на 100% Вчера говорих с един крипто идиот ... според него цената била много ниска и ще си дава криптосите за лихва.. на тия акъл не им дойде.. викам му продавай .. а той ме гледа като теле...

              Коментар


              • https://jesuscoin.network/
                Тия ли?
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Не си прав след празниците криптовалутите ще възкръснат

                  Коментар


                  • Рипълчето 8,1 ПЪТИ по-евтин, само за 4 месеца.
                    Айде хубаво, не бил валута, ама Етерът щял да прави нова икономика.
                    3,85 пъти по-евтин днес. Най-лошото е зад нас, 75% поевтиняха, остават само още 25
                    Тука големите гурута, извънземни техногии, монопола дори псуваше само щото предвидих кво ще стане.
                    АААЙДЕ на кеските, парят парят, не се барат,
                    неска има - утре няма!

                    А, да, Маринецът ще скокне как купувал на 200$ Биткойн. Ми като има говеда има и касапи! Ако беше до мен нямаше да струват нещо, а чалга и футбол щяха да са никому непознати думички.
                    Цифрички в база данни кво да струват?
                    Last edited by IvanTerziev; 06.04.2018, 12:03.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      6700 е сравнително доста високо ниво и дава надежда. А и периодът на падане до сега беше кратък.

                      Загубата на надежда ще се случи на доста по-ниски нива и след по-продължителен тренд надолу.




                      Някъде там, даже още по нататък.
                      Където индекса на срама прескочи 50

                      Коментар


                      • 6700 е сравнително доста високо ниво и дава надежда. А и периодът на падане до сега беше кратък.

                        Загубата на надежда ще се случи на доста по-ниски нива и след по-продължителен тренд надолу.



                        Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                        Имат имат.. всички дето познавам стискат всичко все още..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          Ще разпродават, ако има какво. Вече не може и да се копае, а 95% от криптосите са централизирани в няколко хиляди души, придобити на безценица.
                          Масовката копачи и спекуланти държат някакви мизерни количества, които не могат да повлияят на цената.
                          Имат имат.. всички дето познавам стискат всичко все още..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            не може да е това края. аз очаквах по-класически сценарий, примерно едно добро надуване докъм 25-30к и после потапяне.
                            ми дай ги тия линкове, че тук не мога да се ориентирам в обстановката.
                            императорът е форумен лъв и житейски мишок.
                            а защо точно до 25-30к?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              не може да е това края. аз очаквах по-класически сценарий, примерно едно добро надуване докъм 25-30к
                              Откъде би дошло това надуване? Броят на балъците е наистина неограничен, но просто повече нямат пари - каквото са имали го ходълват в момента

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Ми не е интересно вече, мирно и кротко си върви към нулата, пък шараните ближат рани. Мога и линкчета да пусна кво е по другите форуми. Тюхкане и вой.
                                Тукашните пишман инвестори си кротуват, както беше и предния път като цената изгуби 70%.

                                Нищо му няма на импа, само малко несериозен като дойде време да се върши работа. Реве реве против тоз и оня, ама на протест не можеш го изкара!
                                не може да е това края. аз очаквах по-класически сценарий, примерно едно добро надуване докъм 25-30к и после потапяне.
                                ми дай ги тия линкове, че тук не мога да се ориентирам в обстановката.
                                императорът е форумен лъв и житейски мишок.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X