IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    Ми не е интересно вече, мирно и кротко си върви към нулата, пък шараните ближат рани. Мога и линкчета да пусна кво е по другите форуми. Тюхкане и вой.
    Тукашните пишман инвестори си кротуват, както беше и предния път като цената изгуби 70%.

    Нищо му няма на импа, само малко несериозен като дойде време да се върши работа. Реве реве против тоз и оня, ама на протест не можеш го изкара!
    не може да е това края. аз очаквах по-класически сценарий, примерно едно добро надуване докъм 25-30к и после потапяне.
    ми дай ги тия линкове, че тук не мога да се ориентирам в обстановката.
    императорът е форумен лъв и житейски мишок.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Според мене все още ходълват. Но сериозно са се разколебали. Под 5000 ще започнат да разпродават.
      Ще разпродават, ако има какво. Вече не може и да се копае, а 95% от криптосите са централизирани в няколко хиляди души, придобити на безценица.
      Масовката копачи и спекуланти държат някакви мизерни количества, които не могат да повлияят на цената.
      Last edited by Frosty; 05.04.2018, 00:49.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Според мене все още ходълват. Но сериозно са се разколебали. Под 5000 ще започнат да разпродават.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          пичове, холдвате ли?
          гледам императорЪТ налазил и тая тема и народа се пръснал, като пилци из търнаци.
          Ми не е интересно вече, мирно и кротко си върви към нулата, пък шараните ближат рани. Мога и линкчета да пусна кво е по другите форуми. Тюхкане и вой.
          Тукашните пишман инвестори си кротуват, както беше и предния път като цената изгуби 70%.

          Нищо му няма на импа, само малко несериозен като дойде време да се върши работа. Реве реве против тоз и оня, ама на протест не можеш го изкара!
          Last edited by IvanTerziev; 04.04.2018, 20:39.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • пичове, холдвате ли?
            гледам императорЪТ налазил и тая тема и народа се пръснал, като пилци из търнаци.
            препоръка е

            Коментар


            • https://www.kaldata.com/it-новини/съ...79699.html/amp

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                не виждам пейпал
                Хм - има го само за получаване на парички. Сега забелязах това - като ми каза ти.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                  Хора - вижте едно сайтченце - обменник на криптовалути и прости пари - работи с Пейпалчето, Перфектните парички, Пайърчето, Ексмо-то, с няколко руски бамки (и Сбербамк), работи с истински Биткойн, Биткойн кеш, истинското Етерче, класическото Етерче, Лайткойнченце, Дашче, Зетче, Рипълче, Монеро... плюс е, че обменя и малки суми - аз го пробвах с едно доларче - да си купя лайткойнски стотинки и - за една минута: готово - пъкнаха в портфейлът ми. Добро е

                  https://i-obmen.biz/?rid=102099
                  не виждам пейпал
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Златцето не се губи, но само си сменя състоянието и собственикът. Колко ще се изтрие, а и то няма да е чисто, но с примеси - за да е по-твърдо. Иначе си прав за ного работи - но сам и ти казваш - малко количество е.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Императорът - златото не става за пари, представяш ли си един златен цент колко злато ще е. А как ще се губи механично от "изтриване" както казват, добави че трябва да го проверяваш дали вътре е злато а не само по повърхността и сега има технологии да се направят съвсем точни кухини и да се напълнят с друг метал. И за липсата на достатъчно количество не си прав, количеството винаги е достатъчно а схемите са банално известни - един ще го внесе в банка да му го пазят, те ще го дадат на друг на заем а той ще купи с него нещо а продавача ще го внесе в банката и тя пак ще го даде в заем докато завъртят с една златна пара заеми за 90 златни пари с лихви още 90 златни пари. Тогава някой "умен" ще каже че златото го няма и всички ще хукнат да си го вземат в къщи, умния ще е някой който е продал каквото е имал и парите ще ги е сложил в някоя пещера. Най интересното е накрая, и той да стигне най много до 90 или до 95 да стигне и най много да го сложат после да пази златото в пещерата. Парите са да опосредствят размяната на стоки, но винаги се намират тарикати които да им объркват функционалността.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        marin1 - искаш ли да бъде въведен златен стандарт, импето му е голям фен.
                        Това с колеги сме го коментирали още преди доста отдавна - 12-13 години и стигнахме до изводът, че няма достатъчно златце на света за реално обръщение - а "златният стандарт" го знаем колко чини - ще ни лъжат как в трезорите на БНБ (напримерно) има 138 тона златце - а то има 138 кила. Тия опити за мошшшшшеничества със златното покритие ги има откак има книжни пари "обезпечени" със златце.

                        Хора - вижте едно сайтченце - обменник на криптовалути и прости пари - работи с Пейпалчето, Перфектните парички, Пайърчето, Ексмо-то, с няколко руски бамки (и Сбербамк), работи с истински Биткойн, Биткойн кеш, истинското Етерче, класическото Етерче, Лайткойнченце, Дашче, Зетче, Рипълче, Монеро... плюс е, че обменя и малки суми - аз го пробвах с едно доларче - да си купя лайткойнски стотинки и - за една минута: готово - пъкнаха в портфейлът ми. Добро е

                        https://i-obmen.biz/?rid=102099
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Money - ще се напълнят с фалшиви златни пари, в момента в бижутерията е пълно с бижута от чисто злато които не са само от чисто злато и може и търсенето на олово чак да скочи.

                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Keep going ...

                            Коментар


                            • Нека Китай да го направят като в 19 век, всеки да може да носи хартия и да получава срещу нея ценният “ресурс” злато. Така най-добре ще стане ясно за какво иде реч и какъв цирк е златният стандарт.

                              Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              marin1 - въвеждането на златен стандарт става чрез изкупуване на златото на хората от държавата, тя насилственно им го купува за да повярват те че хартиените пари са обезпечени със злато. Така се прави - една ниска цена в хартиени пари и нямаш право да имаш злато и който не се оттърве навреме от него - затвор. На мен ми го е разказвал човек който си е "продал" златото когато е въвеждан златния стандарт в САШ, странно в учебниците това е спестено..забравили са да го напишат.

                              Коментар


                              • На Импето няма да му хареса това защото то направо убива детското в него обаче човека беше много сериозен и паметлив и никак не си фантазираше реалността. Имаше бизнеси за четвърт милиад долара честно спечелени пари без да е приватизирал нищо за 5 стотинки и нито една сграда не беше построил за която общината да го освободи от данъци.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X