IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вижте и Ethereum-а - устремил се е към небесата и няма нищо, което да го спре. Така че няма две мнения за посоката на криптовалутите - тя е само нагоре, нагоре и пак нагоре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


      Отвързахме бичетата.... ще има да чакаш 32 отново.... хя хя хя...
      Остави го човека да бърше сълзи и сополи. Интересно ми е колко ще му издържи акаунта, преди да получи Margin Call. Надявам се, че го е сметнал поне до 100 000, защото иначе е в голяма беда.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        УБИТКОЙНЕРИ МНОГО ОТСКОЧИ ВАШИЯТ УБИТКОЙТ РОГАТ САТАНЯРСКИ ОТ 32555. НА ОБЕМА ЛИ СЕ ПОДПИРАТЕ УБИТКОЕЙНЕРИ НЕЛЕПИ ХХХХХХХХХ. КУПУВАЙТЕ КУПУВАЙТЕ . УТРЕ ЩЕ ВИ ВЗЕМА ПАРЧКИТЕ НА 20000. ХХХХХХХХХХ

        Отвързахме бичетата.... ще има да чакаш 32 отново.... хя хя хя...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          УБИТКОЙНЕРИ МНОГО ОТСКОЧИ ВАШИЯТ УБИТКОЙТ РОГАТ САТАНЯРСКИ ОТ 32555. НА ОБЕМА ЛИ СЕ ПОДПИРАТЕ УБИТКОЕЙНЕРИ НЕЛЕПИ ХХХХХХХХХ. КУПУВАЙТЕ КУПУВАЙТЕ . УТРЕ ЩЕ ВИ ВЗЕМА ПАРЧКИТЕ НА 20000. ХХХХХХХХХХ
          Страдай

          Коментар


          • УБИТКОЙНЕРИ МНОГО ОТСКОЧИ ВАШИЯТ УБИТКОЙТ РОГАТ САТАНЯРСКИ ОТ 32555. НА ОБЕМА ЛИ СЕ ПОДПИРАТЕ УБИТКОЕЙНЕРИ НЕЛЕПИ ХХХХХХХХХ. КУПУВАЙТЕ КУПУВАЙТЕ . УТРЕ ЩЕ ВИ ВЗЕМА ПАРЧКИТЕ НА 20000. ХХХХХХХХХХ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

              Що се изглагаш, велики инвеститоре?

              В "price plan" има бутони upgrade и downgrade. Винаги е имало начин да се сменят планове, поне откакто съм им потребител.
              Сега може и да има, но когато се случи моята история нямаше. Така че наистина май си тъпо парче, щом не можеш да съобразиш такива елементарни неща. ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                Що се изглагаш, велики инвеститоре?

                В "price plan" има бутони upgrade и downgrade. Винаги е имало начин да се сменят планове, поне откакто съм им потребител.
                Все пак да не забравяме че инвеститоро е от Габрово.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                  Много добре знаеш, че хората не четет това, което ти си го издирил след един час търсене в сайта. Също така ми показваш сегашния текст, а не този преди 3 години, който или го е нямало, или е бил закопан под 1 тон други простотии.

                  И последно - защо предлагат само Upgrade, а не предлагат Downgrade ?????
                  Що се изглагаш, велики инвеститоре?

                  В "price plan" има бутони upgrade и downgrade. Винаги е имало начин да се сменят планове, поне откакто съм им потребител.

                  Коментар


                  • Прехвърляне на част от капитала от портофейла към ETH за сметка на Биткойн.
                    Last edited by Todor Sabev; 01.02.2021, 14:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                      [ATTACH=CONFIG]n3709709[/ATTACH]
                      Плановете им са годишни, нищо, че плащаш на месец.
                      Няма как да се промени след един месец, ти си дал съгласие за това.
                      Четете и внимавайте, понякога има малки хитринки.
                      Абе на тебе да не ти плащат, за да ги защитаваш?

                      Много добре знаеш, че хората не четет това, което ти си го издирил след един час търсене в сайта. Също така ми показваш сегашния текст, а не този преди 3 години, който или го е нямало, или е бил закопан под 1 тон други простотии.

                      И последно - защо предлагат само Upgrade, а не предлагат Downgrade ?????

                      Въобще те са големи печалбари, търсейки начин "законно" да обират клиентите си. Самият им начин на действие е ясен критерий, че човек трябва да бяга от тях през девет планини в десета. Не че вече ми пука, но ако съм бил полезен на някого с моето мнение, това ще е едно морално удовлетворение.

                      За далече по-малки провинения човек би избягал от една банка и би отишъл в друга, а ти тука си започнал да ги защитаваш и да обвиняваш мене като клиент, който насила ги е нагушил с пари без да получи нищо насреща. Та аз такива такси не съм плащал на банки, в които имам обороти от стотици хиляди левове, а тия наглеци ми прибраха пари НАСИЛА и без да имам никакви транзакции или банкови преводи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Няма значение какво съм избрал. Защо те не ми позволиха да го променя още на следващия месец. Защо теглеха пари от картата ми без моето съгласие? Защо никъде на WEB сайта им или в приложението им нямаше никакъв начин аз някакси да се оплача от това, което се случва?
                        Click image for larger version

Name:	001.JPG
Views:	1
Size:	55.0 КБ
ID:	3709709

                        Плановете им са годишни, нищо, че плащаш на месец.
                        Няма как да се промени след един месец, ти си дал съгласие за това.
                        Четете и внимавайте, понякога има малки хитринки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Няма значение какво съм избрал. Защо те не ми позволиха да го променя още на следващия месец. Защо теглеха пари от картата ми без моето съгласие? Защо никъде на WEB сайта им или в приложението им нямаше никакъв начин аз някакси да се оплача от това, което се случва?

                          Стигна се дори дотам да се оплача в моята банка и да искам да забранят Revolut да теглят пари от сметката ми, но се оказа, че няма как. Посъветваха ме да ми забранят цялата карта и да ми издадат нова.

                          Освен всичко друго аз така и не разбрах кога и как съм се абонирал за най-скъпата им услуга. Явно е било завоалирано някакси в софтуера и са ме подлъгали някъде да натисна YES без да разбера какво точно потвърждавам. Също така ти сам каза, че това са тарифите за 1 месец, но никой не ти казва, че цяла година няма да можеш да ги промениш. Това също според мене е ИЗМАМА.

                          Както и да е - аз вече наказах Revolut, като му бих шута. Наказвам го и в момента, като пиша за тях лоши отзиви. Така поне малко от малко получавам някакво удовлетворение.


                          Матеев адмирации,изкарай им кирливите ризи и на Револют,както на ИнстаФорекс едно време.
                          "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Ако можеше да четеш, щеше да разбереш какви са тарифите им
                            Ясно се казва, че има 3 опции за картите им:
                            • Стандартна: 0,00 евро/месец
                            • Премиум: 7,99 евро/месец
                            • Метал: 13,99 евро/месец
                            Ти като по-тарикат сигурно си избрал Метал
                            Няма значение какво съм избрал. Защо те не ми позволиха да го променя още на следващия месец. Защо теглеха пари от картата ми без моето съгласие? Защо никъде на WEB сайта им или в приложението им нямаше никакъв начин аз някакси да се оплача от това, което се случва?

                            Стигна се дори дотам да се оплача в моята банка и да искам да забранят Revolut да теглят пари от сметката ми, но се оказа, че няма как. Посъветваха ме да ми забранят цялата карта и да ми издадат нова.

                            Освен всичко друго аз така и не разбрах кога и как съм се абонирал за най-скъпата им услуга. Явно е било завоалирано някакси в софтуера и са ме подлъгали някъде да натисна YES без да разбера какво точно потвърждавам. Също така ти сам каза, че това са тарифите за 1 месец, но никой не ти казва, че цяла година няма да можеш да ги промениш. Това също според мене е ИЗМАМА.

                            Както и да е - аз вече наказах Revolut, като му бих шута. Наказвам го и в момента, като пиша за тях лоши отзиви. Така поне малко от малко получавам някакво удовлетворение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Като софтуер и услуги е читав, но като вземане на пари е направо долен и подъл. Не разбрах как съм се абонирал за някаква едногодишна услуга, и те в продължение на 1 година редовно ми теглеха от картата всеки месец, без да ме питат и против моето желание. Първо ми прилапаха парите по сметката (100-200 долара), и след това започнаха най-нагло да теглят от кредитната карта.
                              Ако можеше да четеш, щеше да разбереш какви са тарифите им
                              Ясно се казва, че има 3 опции за картите им:
                              • Стандартна: 0,00 евро/месец
                              • Премиум: 7,99 евро/месец
                              • Метал: 13,99 евро/месец
                              Ти като по-тарикат сигурно си избрал Метал


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                На дневна все още няма ПИН бар. Ще го има само ако следващия ден (утре) бара цял ден се клати около 34500. Дотогава обаче има много време.

                                Има и още нещо - ПИН бара е валиден само ако преди него е имало дълъг и силен тренд в неговата посока, но сега е точно обратното. Така че аз предлагам да си свалиш розовите очила и да погледнеш на графиката РЕАЛНО, а не през призмата на собствените си желания.

                                Най-добре се вижда какво се случва на М30, и то не е в защита на твоята теза ....
                                Да, пробив на 33550 може да я подкрепи, но това ще е много голяма изненада ....
                                Това цяла наука, Я малко извън темата, как виждаш Виза пречупена през тая сложна терминология която използваш

                                Коментар

                                Working...
                                X