IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Какви са тия глупости 10% по-богати? Нали едните се заменяха за другите.
    Слаб (2)! Прочетете малко преди да пишете тук .......

    Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Ако е така както казваш ти и на всеки притежател на биткойни са му добавили директно и новите.
    Точно така! Отличен (6) ама на мене си пиша, защото го обясних още преди 2-3 месеца по аналогия с хардфорка на Етерум

    Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    ........то края на това ще настъпи съсвсем скоро от службите. Няма да позволят на шепа Шатошовци да си печатат ей така. Утре може и 100% по-богати да ви направят, както и терористите и наркотрафикантите.
    Тука половината не се разбира ..... та да речем, че има някакъв "зародиш" Мисъл. Среден (3)!
    А защо да не станем и 1000% по-богати или 2000% например. А терористите и наркотрафикантите - ами да си ги хващат! 99,9% от Биткоин потребителите нямат нищо общо с тях!

    Като цяло колега сте за поправителен - надявам се да се видим есента, а дотогава ПРОЧЕТЕТЕ малко поне ...
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      Добри Ютро!
      От днес собствениците на Биткоин са с над 10% по-богати отколкото бяха вчера - точно както бях писал че ще стане по аналогия с хард форка на Етерума, който се случи миналата година.
      Фрости, дано прогнозите ти за "още 18 форка до след 1 година" се сбъднат!
      Какви са тия глупости 10% по-богати? Нали едните се заменяха за другите.
      Ако е така както казваш ти и на всеки притежател на биткойни са му добавили директно и новите, то края на това ще настъпи съсвсем скоро от службите. Няма да позволят на шепа Шатошовци да си печатат ей така. Утре може и 100% по-богати да ви направят, както и терористите и наркотрафикантите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

        не бе що да си крадец, ти си зарибявка за глупаците в Булгаристан .... златото си е злато там ЦРУ треа дое лично у вас и да го земе с пичкокойна не е баш така как се види с многобройните им кражби и разпродажби ....
        Бай Марине ако си прост градински маркуч или са ти казали да се прайш на такъв си е твой проблем, но от секъде гърми, че службите са гепили кинтите от BTC борсите ..... кьорав карти не играе .... трак измислен предтекст и аре беше ми приятно парите у джобарата на г-н Помпео мисля е са шефче там ....
        Майкъле,то навремето доброзорно и златото са взели на хорицата,ама нейсе,недей да ревеш на чужд гроб.

        По темата:
        Бъкета ми няма още от новите стотинки....
        Чудя се да набия ли малко в Етери,цените са на 50% от върха?
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
          ........
          Бай Марине ако си прост градински маркуч или са ти казали да се прайш на такъв си е твой проблем, но от секъде гърми, че службите са гепили кинтите от BTC борсите ........
          Мише, мен никой нищо не ми е взел, както и аз не искам на никой нищо да взимам.
          Виж днес ми дадоха няколко хилядарки като BCH - не съм се напъвал да ги взимам, правилата на играта са такива!
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
            Мише, силата ти е Златото!!!
            Стой си там и не идвай тук в темата, защото явно ти идват в повече "пропуснатите ползи" които би имал от Биткоина ако не продължаваш да се запъваш като "магаре на лед".
            Като прочетеш какво става тук и явно изпадаш в амок и раздвоение на личноста:



            Сега не разбрах - аз крадец ли съм или жертва???
            Ама пак казвам - не влизай тук, че получаваш раздвоение на личноста и почваш да си противоречиш!
            не бе що да си крадец, ти си зарибявка за глупаците в Булгаристан .... златото си е злато там ЦРУ треа дое лично у вас и да го земе с пичкокойна не е баш така как се види с многобройните им кражби и разпродажби ....
            Бай Марине ако си прост градински маркуч или са ти казали да се прайш на такъв си е твой проблем, но от секъде гърми, че службите са гепили кинтите от BTC борсите ..... кьорав карти не играе .... трак измислен предтекст и аре беше ми приятно парите у джобарата на г-н Помпео мисля е са шефче там ....
            Last edited by michaelis12; 02.08.2017, 17:01.

            Коментар


            • Бай Марине, мисля, че сега е подходящ момент виртуалните ентусиасти да отидете при бат Бойко и да му обясните детайлно как да построи няколко държавни печатници за виртуални валути с пари от бюджета, и с напечатаните койни да плаща пенсиите на пенсионерите и субсидиите на партиите, вместо да тегли огромни заеми. Още повече, че имаме много соларни паркове, от които можем да използваме електроенергията. Може и в парламента да се сглоби допълнителна печатница за койни и с напечатаното да се плащат разходите и заплатите на депутатите. Хем и ние като данъкоплатци ще си отдъхнем малко. Ако имате топки - действайте...
              Last edited by Frosty; 02.08.2017, 16:25.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Мише, силата ти е Златото!!!
                Стой си там и не идвай тук в темата, защото явно ти идват в повече "пропуснатите ползи" които би имал от Биткоина ако не продължаваш да се запъваш като "магаре на лед".
                Като прочетеш какво става тук и явно изпадаш в амок и раздвоение на личноста:

                Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                ................... че тия кат бай Марин и останалите шушляци са ги турили тука да изпият на ората мангизите ......
                ..................и бай Марин си мисли, че него нема го оберат .....
                Сега не разбрах - аз крадец ли съм или жертва???
                Ама пак казвам - не влизай тук, че получаваш раздвоение на личноста и почваш да си противоречиш!

                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  Службите нещо да не са погнали борсичките?Бай Марине, какво става бре?
                  Въпрос на време е да дръпнат шалтера на тези крипто-пирамиди и перачници на пари.
                  нишо кво да става нали го писахме тва за службите 68 хил.пъти, тука набарах неккъв нашенец даже аматьорски канал си напрайл да поства конспирации и монспирации ..... Помпат я тая тъпотия, тука другарите лобират че ше хои на 100 коприльона и балъците купуат, после службите им ги прибират Аз иам чувството че тия кат бай Марин и останалите шушляци са ги турили тука да изпият на ората мангизите ...... Разрибам революцията на криптоглупостите, но човека у видеото го казва, че компаниите евентуално сами могат да си издават такива, т.е. ако ти треа нещо от Ауди ше ти треат аудикойн за такова нещо, от там следва въпроса ок а ресурсите на Ауди от де идват и кой им е собственик ..... ше стане мазало, дълга тема. Нооооо тия с орлите и звездите по снимките нема ги допуснат тези раоти така как си въобразява раята ....

                  #234. BTC-e | ОБИРЪТ НА ГОДИНАТА!!


                  P.S. напрайх си труда да погледна и тоя Гари Уеб от клипа дет доказал, че ЦРУ са най-големите трафиканти на дрога и водене на войни зарад дрога след тва го намерили самоубил се с 2 куршума в глава и това го пише у Википедията, че се е самоубил с 2 патрона в главата ?!? Същите служби обрали парите от BTC на хората и бай Марин си мисли, че него нема го оберат ..... ако треа ше свитнат собственика на борсата и па ше вземат всичко ....

                  Gary Webb
                  https://de.wikipedia.org/wiki/Gary_Webb_(Journalist)

                  Gary Stephen Webb (* 31. August 1955 in Corona, Kalifornien; † 10. Dezember 2004 in Sacramento, Kalifornien) war ein US-amerikanischer Investigativjournalist und ein Gewinner des Pulitzer-Preises. Webb wurde vor allem durch seine Artikelserie Dark Alliance bekannt, in der er 1996 Verbindungen des US-amerikanischen Auslandsgeheimdiensts CIA zum organisierten Drogenhandel beschrieb. Infolge der scharfen Kritik großer US-Zeitungen an der umfangreich dokumentierten Artikelserie verlor er seinen Job und konnte beruflich nie wieder Fuß fassen. 2004 beging er mit 2 Kopfschüssen Suizid.
                  Last edited by michaelis12; 02.08.2017, 14:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                    ......... 10% печалба, така ли? Е как стават тия печалби ей така от въздуха и как става това печатане на още нови и нови виртуални измислени пари от въздуха?
                    Фрости, да ти кажа честно - въобще нито се замислям, нито ме интересува откъде идват печалбите, докато мога да ги похарча за това:
                    http://2018newcar.com/wp-content/upl...w-I8-Price.jpg
                    или пък за това:
                    https://www.moro.si/morobitcoin/shop/

                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                      Добри Ютро!
                      От днес собствениците на Биткоин са с над 10% по-богати отколкото бяха вчера - точно както бях писал че ще стане по аналогия с хард форка на Етерума, който се случи миналата година.
                      Фрости, дано прогнозите ти за "още 18 форка до след 1 година" се сбъднат!
                      Добро утро. Значи ако някой беше изтеглил кредит за 100 000 лева и ги беше вложил в биткойни, преди да се случат тея щуротии, сега щеше да е с 10% печалба, така ли? Е как стават тия печалби ей така от въздуха и как става това печатане на още нови и нови виртуални измислени пари от въздуха?
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • разсъждения на Дамодаран за криптовалутите
                        https://youtu.be/Fd0TqkW7qHg
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • Добри Ютро!
                          От днес собствениците на Биткоин са с над 10% по-богати отколкото бяха вчера - точно както бях писал че ще стане по аналогия с хард форка на Етерума, който се случи миналата година.
                          Фрости, дано прогнозите ти за "още 18 форка до след 1 година" се сбъднат!
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Кобинирания Биткойн BTC + BCH (BitcoinCash) надмина $3000 този момент ще остане в историята. Макар BCH (BCC) в началото да тръгна трудно в момента върви добре и е около $370. Честито на всички които имат и от двете монети.

                            Можете да си проверите баланса тук: https://blockchair.com

                            *Вече и официално в Coinmarketcap на 4-то място: https://coinmarketcap.com/

                            П.С. Никой повече неможе да се оплаче, че не са му дали втора възможност да си купи евтини Биткойни.
                            Last edited by Xman1; 02.08.2017, 02:22.

                            Коментар


                            • Не знам за новата стотинка,ама Етера днес сцепи мрака. 15% up.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Май се "изкопа" първия блок:
                                https://blockchair.com/bitcoin-cash/blocks
                                https://blockchair.com/bitcoin-cash/block/478559
                                да ни е Честита Новата Монетка - много профит и на миньори и на спекуланти!!!
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X