IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron



    Като си помисля, че похарчих повече от 150 биткойна 2013 - 2015 (= $500 000 днес)
    става ми едно такова весело ...
    Ле-леее 150*3000 = 450 000 долара х1,65 ~ 742 000 лева. Почти щеше да бъдеш милионерче и направо да се пенсионираш.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Биткойнаджиите, вместо да се мъчите поединично да правите нещо там с разни смотани карти, защо не си обедините бюджетите да си построите обща печатница за биткойни, поемате солидарно разходите за ток и поддръжка и после да си делите напечатаното според дела на самоучастието?
      Фрости, това което предлагаш се прави много отдавна, включително и в България. Явно си почнал все по-сериозно да се замисляш - Браво имаш напредък!
      Това се прави основно за големи мощности и най-голямото предимство е че разходите за СОТ и Охрана са доста по-ниски след като се разделят. Аз например не бих участвал в такава "кооперация". Може да е по-удобно и по-печелившо, но си предпочитам сам.
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Биткойнаджиите, вместо да се мъчите поединично да правите нещо там с разни смотани карти, защо не си обедините бюджетите да си построите обща печатница за биткойни, поемате солидарно разходите за ток и поддръжка и после да си делите напечатаното според дела на самоучастието?
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Последните 10 години се "навъртам" тук. Да сме Живи и Здрави, не виждам защо след 5 месеца да ме няма!
          П.С. Малка продажба на 5.100+ лв/Биткоин. Не можах да устоя!
          Между другото - тази седмица покрай Форка с новата монета прехвърлях едни количества Биткойн напред-назад из мрежата. Бързината е много по-добра от преди 1 седмица и таксите са много по-ниски! Сегашната продажба стана за 2-3 минути и таксата ми е около 0,04% от преведената сума! т.е. Deviation Team си изпълни задачата, което обяснява и покачването в цената!
          Last edited by marin1; 05.08.2017, 11:18.
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
            400$ скок за последните 24 часа!
            https://media.giphy.com/media/10vfyRDXEr24RW/giphy.gif
            През 2007 в началото на лятото гледах едно интервю на някакъв мениджър от Уникредит. Той казваше че е продал всички акции и че пазара се намира извън нормалните нива. Тогава аз си казах леле този колко е тъп.

            След това през октомври продадох дялове в един фонд. Служителката ме гледаше с недоумение (предполагам си казваше леле този колко е тъп).

            След 5-6 месеца аз си казвах - леле този от Уникредит явно е бил умен тип.
            А пък дяловете, които продадох по-рано се оказаха една от най-печелившите ми стъпки.

            Та всичко е правилно от определена гледна точка. И ти пожелавам да се навърташ в този форум и след 5 месеца

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Айде Груйо е на ход
              Според мен ако отиде на 9 ~ 10 000 долара за биткойн тогава е ходът на Груйо.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Айде Груйо е на ход
                Quos Deus vult perdere prius dementat

                П.С. Това ми е от Латинския в Медицинска Академия.
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Айде Груйо е на ход
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • 400$ скок за последните 24 часа!
                    https://media.giphy.com/media/10vfyRDXEr24RW/giphy.gif
                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                      ...............

                      Хора с незавършен 3-ти клас усещат по-добре накъде отиват нещата и правят по-добрия избор!!!
                      П.С. Само за сведение, имам издържани изпити в Софийски Университет - Информациония Факултет, Физическия, Химическия, Биологическия, Философския и Математическия + МЕИ, ХТИ и Медицинска Академия, но дипломата ми е само от едно от изброените места!
                      Лека Нощ!
                      пхахахахах хахахах мда виждам ама май само си минавал от там, всеки в Булгаристан разбира от всичко, да си опрай колата, да е лекар, да опрай бойлера, разбира от ИТ, от борси от пичкокойни, да опрай си хладилника, да пече ракия у задния двор, шофьори, сводници, крадци, разбирачи тарикати и винаги всеки е по по най, "Аз съм човек на тоя на оня ако звъннем до 5 мин, не си на работа" пхахахаха деебба и глупаците .... За тва държавата е кочина ама пълна изоставена кочина с 600 леа средна заплата !!! ....А ако случайно ги имаш всички тия дипломи изпити значи държава е съвсем деградирала и стигнала дъното щот не е останал читав кадър и всичкото нормален човек се е изнесъл вече от там ....

                      P.S. забрайх най-важното, че всеки е магистър с по 5 дипломи по икономика, информатика, медицина, индженер, архитект, PR Маркетинг Реклами и модели и т.н. дори и овчарите имат вишо за мениджмънт на стадото в планината ...
                      Last edited by michaelis12; 05.08.2017, 08:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron
                        Като си помисля, че похарчих повече от 150 биткойна 2013 - 2015 (= $500 000 днес)
                        става ми едно такова весело ...
                        Няма да се Косиш Барби! Където е текло - пак ще тече!!!
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Добри Ютро!
                          Опс....... над 3.100$, над 20.000 Юана и над 2.500 Евро .....
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Днес бе добър ден за КриптоВалутите!
                            +5,5% за Биткоина и в момента е 2880$ - на има няма 4% от заветната за мнозина тук цена от 3.000$
                            А общата пазарна капитализация на всички криптовалути е вече над $100,000,000,000 !!!
                            На горния фон - май

                            Хора с незавършен 3-ти клас усещат по-добре накъде отиват нещата и правят по-добрия избор!!!
                            П.С. Само за сведение, имам издържани изпити в Софийски Университет - Информациония Факултет, Физическия, Химическия, Биологическия, Философския и Математическия + МЕИ, ХТИ и Медицинска Академия, но дипломата ми е само от едно от изброените места!
                            Лека Нощ!
                            Умен Марин
                            Дай инфо от де е дипломата,и аз имам една от изброените от теб,ама е инженерна,може да сме колеги
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Днес бе добър ден за КриптоВалутите!
                              +5,5% за Биткоина и в момента е 2880$ - на има няма 4% от заветната за мнозина тук цена от 3.000$
                              А общата пазарна капитализация на всички криптовалути е вече над $100,000,000,000 !!!
                              На горния фон - май
                              Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              ........... но явно хора кат Бай Марин и оня Xman1 имат трети клас до обед ......
                              [/URL]
                              Хора с незавършен 3-ти клас усещат по-добре накъде отиват нещата и правят по-добрия избор!!!
                              П.С. Само за сведение, имам издържани изпити в Софийски Университет - Информациония Факултет, Физическия, Химическия, Биологическия, Философския и Математическия + МЕИ, ХТИ и Медицинска Академия, но дипломата ми е само от едно от изброените места!
                              Лека Нощ!
                              Last edited by marin1; 04.08.2017, 21:14.
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                Някой може ли да ми обясни откъде дойдоха тези 6 милиарда капитализация в bitcoin cash ..на прост език.. следя ги с половин око тия разцепления в койна но не ми стана ясно... всеки койн се раздели на койн + койн кеш ли (или размножи по скоро)
                                може, от тия дет помпат балона после да вземат на балъците парите ....

                                #234. BTC-e | ОБИРЪТ НА ГОДИНАТА!!


                                и уж беше лимитирано, но сега го разделят на "лимитирана" +безкрайност .... аз го бех поствал тва тука веднъж за врижните безкрайни дроби, то и аз иам тройки по математика, но явно хора кат Бай Марин и оня Xman1 имат трети клас до обед ......

                                Continued fraction
                                https://en.wikipedia.org/wiki/Continued_fraction
                                Last edited by michaelis12; 04.08.2017, 09:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X