IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз не съм фен на всички мнение на Матеев, но защо във форумите винаги трябва да се стига до заяждане, обиди и т.н. Ето аз сега като лаик, страничен наблюдател как да разбера кой крив, кой прав, като вместо аргументи се подхърлят заяждания?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Арбитрира се високата взаимна корелация ....

      Тоест арбитрират се зависимисти, с много надхвърлящи 50%.
      има едни 'герои' направиха милиони от комбинацията между 'арбитриращ робот' и МЛМ

      схемата им е , че се арбитрира между много различни борси голям набор крипто - пълна лудница и понеже един човек и да си купи (продават го) робота не може да има сметки в много борси и да ги захранва с наличности го играят банка антинари - даваш си парите в кибуца и робота ги умножава...е пичовете играчори се размазват по сен тропе с яхти и ферарита, но това са подробности докато всичко, което лети се яде

      интересно им е какво се случва, когато в нажижени моменти като настоящия почнат да блокират отделни значими с обемите си крипто борси или бавят сделките , че да стане обратния ефект...
      Last edited by bertram; 23.02.2021, 13:55.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Арбитрира се високата взаимна корелация ....

        Тоест арбитрират се зависимисти, с много надхвърлящи 50%.
        Ти наистина ли си математик?! Основател на посредник?! Нямаш никаква идея какво говориш! Прочетох последните 2 страници от темата и съм меко казано изненадан от разсъжденията ти. Инженер, милионер, акционер, инвеститор и не знам още какво... Що за глупости пишеш?! Гледай си пчелите и не се занимавай с неща, от които хал-хабер си нямаш!!!
        Last edited by Lupus; 23.02.2021, 13:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          А колко ще е печалбата, когато цените се върнат на старите нива и дори ги пробият в посока нагоре?

          Умните хора мислят 5-10 хода напред, а глупавите не виждат по-далеко от носа си. Партията шах не е за всеки, особенно ако собствената му камбанарийка все още е с височина, ненадхвърляща локвата с кал, в която е построена.
          Матейкин , какво стана с .....дневния бар ,.......седмичния бар ..... И най много ме интересува какво стана с вълната В , на върха на която ще се заформи триъгълник .....
          Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          чак на върха на вълна B, когато се образува триъгълник.


          Пробихме и седмичния ......
          Какво пра'им сега ..... Натовари ли ''един вагон '' .................... . И запомни ....ЧЕ ПЕЧАЛБА ИМАШ САМО КОГАТО СИ КЕШИРАЛ ......
          Това съм го споменавал на бъговете в златната темичка и на калкулаторджиите в имотната темичка .............
          А разбира се , Печалба ЩЕ ИМАТ минимален брой хора ...... заради специфичноста на човешката психика ................. при определени събития ................
          Мисля че ти няма да си от тях , като те чета ................

          пп Искаш ли да метнем едно шахче ..... Да ти остава царчето на Н8 по бели гащи ..............

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ov4ar4eto_KaliTko Разгледай мнение

            Добре де, какво има да се арбитрира между Биткойн и етер например или който и да е друг койн?
            Арбитрира се високата взаимна корелация ....

            Тоест арбитрират се зависимисти, с много надхвърлящи 50%.
            Last edited by Mateev; 23.02.2021, 13:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              Аз че съм си малко тъпичък е вярно.
              Но поне печеля пари на борсата, а не ги губя като "големите разбирачи", които се нахендриха на потъващия кораб, на върха.
              Както казах, дано имат топки да удържат спад до 1500 долара, защото бикойна е една куха спекулативна схема, и съвсем няма фундамент, за разлика от акциите, с които просто си купуваш част от печеливш бизнес...
              Биткойна все някога ще загине, и ще бъде заменен от нещо по-добро. Това обаче няма да се случи в този цикъл, защото все още няма достойни кандидати.

              Та в периода до неговата смърт (на Биткойна). която може да се отложи с още 10-20 години, нищо ще ни пречи да заработим някоя друга пачка, стига разбира се човек да се досети как да го направи.

              Ето например пазара в момента е обзет от паника, и стадото продава, но нали се досещате, че някой изкупува всичко, което се продаде ....

              Този някой все още няма интерес да върне цените на старите им нива, преди да е отръскал напълно дървото с прогнилите круши ....
              Last edited by Mateev; 23.02.2021, 13:31.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Арбитриращи роботи ....
                Добре де, какво има да се арбитрира между Биткойн и етер например или който и да е друг койн?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ov4ar4eto_KaliTko Разгледай мнение
                  И сериозен въпрос - някой може ли да ми обясни как толкова успоредно се движат койните? Ама чак до секунди са успоредни.
                  Арбитриращи роботи ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    А колко ще е печалбата, когато цените се върнат на старите нива и дори ги пробият в посока нагоре?

                    Че в цялата тази схема има тъпунгери е повече от ясно, но май ги търсиш на грешното място. Що не пробваш да ги потърсиш в огледалото?
                    Аз че съм си малко тъпичък е вярно.
                    Но поне печеля пари на борсата, а не ги губя като "големите разбирачи", които се нахендриха на потъващия кораб, на върха.
                    Както казах, дано имат топки да удържат спад до 1500 долара, защото биткойна е една куха спекулативна схема, и съвсем няма фундамент, за разлика от акциите, с които просто си купуваш част от печеливш бизнес...
                    Last edited by Frosty; 23.02.2021, 19:20.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ov4ar4eto_KaliTko Разгледай мнение

                      това е защото биткойнът е по-сигурна инвестиция като струва над 50к, ако е по-евтин и си институционален инвест0р не си заслужава да се влиза, понеже не е толкова сигурно.
                      Биткойна има едно основно свойство, с което малко пазари могат да се похвалят. Това е неговата способност да се възражда от пепелта, да възстановява старата си стойност, и да бележи нови и нови върхове. Правил го е това поне 7-8 пъти до момента, ще го направи и този път.

                      Това институционалните инвеститори го знаят, защото именно те са инициатори на този процес. Не го знаят само овцете, чиято предопределена роля е да бъдат стригани пак, и пак, и пак.
                      Last edited by Mateev; 23.02.2021, 13:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                        Любимото ми.

                        Следва от 600 нов спад на 300, та после и до 200 и седи там 3 години. Само пример, инспириран от бфб 2009-2012, та и до ден днешен.
                        Дъно няма тук. Винаги може повече, дали на горе или надолу, чист хазарт си е.

                        Коментар


                        • И сериозен въпрос - някой може ли да ми обясни как толкова успоредно се движат койните? Ама чак до секунди са успоредни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Обаче институционалните "инвестори" се оказаха б@си тъпунгерите.
                            Нахендриха се в тоя бит(куц)кон на 58 000, сега парите им се топят с всяка изминала минута. Дано имат топки да издържат дългосрочен спад до 1500 долара.
                            Примерно 10 милиона долара, вкарани от някой институционален балък на 58 000 са около 172,4 биткойна, които сега струват по-малко от 8,2 милки, което прави само около 2 милиона долара загуба за няколко дни.
                            Не е лесно да си тъп и да си нехендриш кинтите в потъващ кораб.
                            това е защото биткойнът е по-сигурна инвестиция като струва над 50к, ако е по-евтин и си институционален инвест0р не си заслужава да се влиза, понеже не е толкова сигурно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Обаче институционалните "инвестори" се оказаха б@си тъпунгерите.
                              Нахендриха се в тоя бит(куц)кон на 58 000, сега парите им се топят с всяка изминала минута. Дано имат топки да издържат дългосрочен спад до 1500 долара.
                              Примерно 10 милиона долара, вкарани от някой институционален балък на 58 000 са около 172,4 биткойна, които сега струват по-малко от 8,2 милки, което прави само около 2 милиона долара загуба за няколко дни.
                              Не е лесно да си тъп и да си нехендриш кинтите в потъващ кораб.
                              А колко ще е печалбата, когато цените се върнат на старите нива и дори ги пробият в посока нагоре?

                              Че в цялата тази схема има тъпунгери е повече от ясно, но май ги търсиш на грешното място. Що не пробваш да ги потърсиш в огледалото?

                              Умните хора мислят 5-10 хода напред, а глупавите не виждат по-далеко от носа си. Партията шах не е за всеки, особенно ако собствената му камбанарийка все още е с височина, ненадхвърляща локвата с кал, в която е построена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                                Схемата е проста, но не е за прости хора. Дал си 3 К за лаптоп, който копа. ЕТН пада на 600 д., , купуваш 3 ЕТН и общото ти вложение се удвоява. След време, когато цената пак е над 1000 д., продаваш всички ЕТН и в най-лошия случай ти остава едни лаптоп печалба
                                Любимото ми.

                                Следва от 600 нов спад на 300, та после и до 200 и седи там 3 години. Само пример, инспириран от бфб 2009-2012, та и до ден днешен.

                                Коментар

                                Working...
                                X