IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Аре пък и тая новобранка взе да ме гони от форума - абе, аланкоолу, сопри се малко де.
    Никой не е казал, че койнът не може да лети - може, може и 5-10К да стане, що да не стане, къв е проблемът - че нямало нищо зад него - ми няма и каквото от това, масовата истерия е нещо много голямо. Прочети си пак за тюлип мания - тук е горе-долу същото. Поздравления за правилния избор - спомням си, че Форекс мастъра го пишеше това за койните при цени от 50-на долара за койн - отличен избор, бих казал и бих го поздравил, ако не си беше сменил за пореден път ника

    Та нека расте, аз лично се кефя - мислех да го шортя, но като гледам волатилността на тази "валута" и се хващам за главата - то в бингото има по-малка вола Та се спрях, а на вас желая успех и за пореден път питам за фундамента, защото искрено искам да се убедя, че не съм прав и в тази "валута" има хляб!
    като си печен трейдър и старо куче сигурно си чувал че се печели и в двете посоки... та намери начин

    аз като новобранка за 14 дена виждам на платформата + 500 еврака с парички от дивидентите за тази година взети в аванс без спрян данък...
    и със стоене правя по 0,5 BTC на година с мижавите си парички, та б0ли ма на къде е цената...

    никой не те кара да се заравяш в биткойни щото видиш ли това щели да са новите пари... аз виждам възможност за печалба.
    В крайа сметка това е нещото към което се стреми всеки тук, и от къде ще се изкара няма значение след като е налице...
    Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Къде е Форекс мастъра липсва ми този пич..Имаще свежи мисли и теории..
      И ти да имаш стотина биткойна, ще блажиш по островите и хич няма да ти е до Инвестора....

      Коментар


      • Къде е Форекс мастъра липсва ми този пич..Имаще свежи мисли и теории..

        Коментар


        • Аре пък и тая новобранка взе да ме гони от форума - абе, аланкоолу, сопри се малко де.
          Никой не е казал, че койнът не може да лети - може, може и 5-10К да стане, що да не стане, къв е проблемът - че нямало нищо зад него - ми няма и каквото от това, масовата истерия е нещо много голямо. Прочети си пак за тюлип мания - тук е горе-долу същото. Поздравления за правилния избор - спомням си, че Форекс мастъра го пишеше това за койните при цени от 50-на долара за койн - отличен избор, бих казал и бих го поздравил, ако не си беше сменил за пореден път ника

          Та нека расте, аз лично се кефя - мислех да го шортя, но като гледам волатилността на тази "валута" и се хващам за главата - то в бингото има по-малка вола Та се спрях, а на вас желая успех и за пореден път питам за фундамента, защото искрено искам да се убедя, че не съм прав и в тази "валута" има хляб!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Нито ще ни убедите да се откажем, нито ние вас да влезете... от там нататакък всякакви тролски исказвания са излишни.
            Знаем колко е волатилен и няма нужда на всяко връщане с 200, 300, 400 долара да си казваме че това е било и от тук нататък пътя е един - "надолу"...

            Темата се казва Биткойн в която се споделя информация и се коментира всичко покрай него!

            Разбрахме тука за 4 - 5 човека които категорично няма да влязат, сега може да напуснете след като се изявихте.

            Благодаря за загрижеността и успех на вас с търговията с материално подплатени активи.
            Last edited by HuKePa; 26.05.2017, 10:16.
            Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
              ... Ако решат, просто ти блокират сметката и край. Както се казва може да се оплачеш само арменския поп. Сега си представете едно общество в което навсякъде се приемат само електронни пари, а всички други форми на разплащане са нелегални.
              Днес може да си милионер и със власт, утре като ти блокират сметката ставаш просяк!
              Пълен контрол!
              Според мен това е целта.
              ...
              Остава сега да обясниш как ще "блокираш" един биткойн адрес да не превежда и да не получава суми.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                Най после намери съпротива на 2700. Май това ще е и новия връх за сега. Дори и да се пробва да пак да пробие нагоре, едва ли ще пробие стабилно над 3000 в близко бъдеще. Вероятността е много малка според мен.

                Все още се чудите какво стои зад биткойн.....? Истината е че никой не знае със сигурност.

                Официалната версия е че зад цялата схема стои международна група от някакви анонимни „добри самаряни“ които видиш ли са се захванали със тежката задача да освободят човечеството от тиранията на банкстерите............... Аз мисля че това са пълни глупости!

                Моята теория е че Биткойн е експериментален проект на международния банков картел начело със ФЕД и службите за сигурност. Има страшно много индикации за това!

                Те (банкстерите) много добре знаят че досегашната система е обречена и рано или късно ще трябва да има някакъв рестарт. Само че рестарт означава хипер инфлация и нова световна криза. А от това ще загубят всички.

                Биткойна е просто една схема за гладко преминаване към 100% електронни валути и началото на една глобална реформа във световната финансова система. Постепенно опипват почвата, тестват технологията и се опитват да спечелят доверието на масите.

                В същото време водят открита война срещу кешовите разплащания. Защото кеша малко или много дава свобода и власт на обикновения човек.
                При електронните пари банките притежават цялата власт. Ако решат, просто ти блокират сметката и край. Както се казва може да се оплачеш само арменския поп. Сега си представете едно общество в което навсякъде се приемат само електронни пари, а всички други форми на разплащане са нелегални.
                Днес може да си милионер и със власт, утре като ти блокират сметката ставаш просяк!
                Пълен контрол!
                Според мен това е целта.
                Електронните пари ще спомогнат за пълното централизиране и установяването на световно правителство.
                Общо взето това е плана на глобалистите(комунистите) които в момента владеят по голямата част от западните държави.
                ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

                Коментар


                • Мога само да ви кажа, че на всички въпроси задавани в момента, има отговори и в тая тема. Само трябва да я върнете 3-4 години назад.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                    Мишо бъркаш хартийките на Тесла с истинсиките пари-ЗЛАТОТО.Зад златото седи 5000 години история и ВЯРА.Зад такива като Тесла дето са на загуба а акците й са с 50% ръст за 6 месеца нищо не седи.То скоро ще си и покаже.
                    Интересно ми е колко вяра ще има зад биткойна. Все пак днес хората трябва да са малко по-рационални отколкото преди 5000 години.

                    А парите, които се създават при Тесла биха били примерно заеми от банки предоставени на Тесла. Банките трябва да правят и рисково кредитиране. Но повечето пари се създават при доста по-нискорискови и дори банални заеми, като ипотеки. Стойността на акциите на Тесла нямат много общо със създаването на парите.

                    Коментар


                    • Абе да оставим настрана въпроса какво и кой стои зад него и какво остойностява. Искам да попитам знаещите, като трудноста на изчисление на тия мистериозни "математически" задачи расте да речем в аритметична прогресия, а доколкото разбирам от описанието на процеса, изчисленията не са свързани само с така наречения добив на биткойни а и "свръх" кодиране на всички извършени транзакции с него, то по най проста логика при получаване на една масовост на използване на това чудо, то само за кодирането на трансакциите, ще се използва цялата налична компютърна мощ на планетата , като дори може да се достигне до момент да се изчаква производство на нови мощности за да се докриптират трансакциите . И моля за по състоятелни обяснения, все пак съм завършил магистър математик с еннайсе години проработени като програмист, т.е. наясно съм и с математическата и с хардуерната обосновка по въпроса. А и между другото, някой може ли да каже колко от въпросния ограничен до 21 000 000 божествен актив е в обращение, като не трябва да забравяме да извадим изкопаните на недостъпни биткойни, т.е. тези които остават безвъзвратно в портфейли с изгубен достъп до тях - популярни истории за затрити флашки, изхвърлени или дали фира компютри и т.н. Та в тоя ред на мисли, след 50 години колко от тая "валута" ще е в обръщение. Да оствим настрана и другите еретични мисли които ме спохождат - сега в момента един блокчейн е в размер на 1 Мб, като чувам, че вече се оказва недостатъчен като размер за текущите задачи и се водят спорове дали да се увеличи - та след време всеки с портфейл ще трябва да поддържа домашен райдмасив . И другия въпрос като има хистори за всички трансакции, как така ми твърдите, че всичко е анонимно и непроследимо - а да всичко е криптирано, но с алгоритъм който "някой" е измислил - ето ви един наистина сложен математически въпрос - измислете математически модел за декриптиране и структорно определяне и локализиране на източниците на трансакциите. Иначе напълно съм съгласен с Груьо, че таз шитня е идеална за спекула, стига да не те засмуче центрофугата в определен момент .

                      Коментар


                      • Най после намери съпротива на 2700. Май това ще е и новия връх за сега. Дори и да се пробва да пак да пробие нагоре, едва ли ще пробие стабилно над 3000 в близко бъдеще. Вероятността е много малка според мен.

                        Все още се чудите какво стои зад биткойн.....? Истината е че никой не знае със сигурност.

                        Официалната версия е че зад цялата схема стои международна група от някакви анонимни „добри самаряни“ които видиш ли са се захванали със тежката задача да освободят човечеството от тиранията на банкстерите............... Аз мисля че това са пълни глупости!

                        Моята теория е че Биткойн е експериментален проект на международния банков картел начело със ФЕД и службите за сигурност. Има страшно много индикации за това!

                        Те (банкстерите) много добре знаят че досегашната система е обречена и рано или късно ще трябва да има някакъв рестарт. Само че рестарт означава хипер инфлация и нова световна криза. А от това ще загубят всички.

                        Биткойна е просто една схема за гладко преминаване към 100% електронни валути и началото на една глобална реформа във световната финансова система. Постепенно опипват почвата, тестват технологията и се опитват да спечелят доверието на масите.

                        В същото време водят открита война срещу кешовите разплащания. Защото кеша малко или много дава свобода и власт на обикновения човек.
                        При електронните пари банките притежават цялата власт. Ако решат, просто ти блокират сметката и край. Както се казва може да се оплачеш само арменския поп. Сега си представете едно общество в което навсякъде се приемат само електронни пари, а всички други форми на разплащане са нелегални.
                        Днес може да си милионер и със власт, утре като ти блокират сметката ставаш просяк!
                        Пълен контрол!
                        Според мен това е целта.
                        Електронните пари ще спомогнат за пълното централизиране и установяването на световно правителство.
                        Общо взето това е плана на глобалистите(комунистите) които в момента владеят по голямата част от западните държави.

                        Коментар


                        • То може да изчезне, всъщност никой не знае какво точно има в него и дали си няма дата на изтичане на годността или нещо като " падеж" и който е осребрил ще спечели а другите ще си ги държат и ще чакат датата на възкръсване.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Това нещо може да избухне като свръх нова,и после да се свие като ледено джудже,даже имам план...
                            Ако се пусне на борсата да се спекулира с него.....
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • #Bitcoin Update: As planned here after touching $2800 were seeing a retrace down to $2000-1930. BG Members knew about this trade 4 days ago.
                              *BG members - разбирате си го - кой както си иска, може да е BG = клиентите от България, може да е Бай Марин Милионера, както се казва THE CHOICE IS YOURS!!!
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Всъщност дали цената ще върви нагоре или надолу няма никакво значение, тъй като това не е реален пазар.
                                Представи си, че в мазето имаш собствена печатница за акции, която работи денонощно. Правиш си една виртуална борса с няколко акаунта, от единият продаваш, а от другият кпуваш обратно собствените си акции, защото никой не може да те проследи. Днес ги продаваш по 1000, утре по 2000, в други ден по 5000 и т.н, а всъщност само си въртиш парите от левия джоб в десния. .

                                При виртуалните бай хойни схемата е същата, тея с печатниците помпят цената им в продължение на месеци, докато достатъчно много балъци се закачат на кукичката и в един неочакван момент за няколко минути сриват рязко цената и шараните дори нямат време да посегнат към клавиатурата.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X