IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    Дали обаче ще издържиш на тази голяма волатилност, която я предизвикват нарочно...
    Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    Всъщност дали цената ще върви нагоре или надолу няма никакво значение...
    ти чуваш ли се или просто правиш мнения за ранг във форума
    Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

      Тая смотана технология няма бъдеще.
      Е щом ти го казваш It's done, I'm out!
      Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

      Коментар


      • ++
        Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        +1 Добре казано.
        Дали обаче ще издържиш на тази голяма волатилност, която я предизвикват нарочно? В тая тема много спекуланти тръгнаха с голямата кошница за тоя виртуален бай хойн и в последно време никакви вести вече няма от тях.
        Нали видяхте първоначално как обраха стотинките на копачите. Много хора бяха понатрупали доста бройки от копане и акулите изведнъж сринаха курса, изкупиха ги на безценица и след това цената хвръкна рязко нагоре.
        Голямата грешка на повечето търгуващи е прекаленото търгуване.А за дейтрийдинга нямам думи-безумие.
        Last edited by Hermes73; 26.05.2017, 17:22.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

          Човек не знае.Една добавка към протфейла ще е от полза-3-4%.Правенето на пари е като риболова.От рибаря се иска да има въдица и стръв.И търпение.Останалото е късмет.
          +1 Добре казано.
          Дали обаче ще издържиш на тази голяма волатилност, която я предизвикват нарочно? В тая тема много спекуланти тръгнаха с голямата кошница за тоя виртуален бай хойн и в последно време никакви вести вече няма от тях.
          Нали видяхте първоначално как обраха стотинките на копачите. Много хора бяха понатрупали доста бройки от копане и акулите изведнъж сринаха курса, изкупиха ги на безценица и след това цената хвръкна рязко нагоре.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

            Тая смотана технология няма бъдеще.
            Човек не знае.Една добавка към протфейла ще е от полза-3-4%.Правенето на пари е като риболова.От рибаря се иска да има въдица и стръв.И търпение.Останалото е късмет.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

              Начи секи месец ще даваш по над 6000 долар за цифри у виртуалното пространство у нета
              Еми като не си купих на 270-300 и се чудих сега ще го купя 10 пъти по-скъпо.Форекс Мастера+ още преди 4-5 години видя големия потенциал за разтеж.+

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                Независимо дали е балон или не всеки месец ще си купувам по няколко биткойна..............Фен съм на благородните метали но бъдещето е на информационните технологии.........................
                Тая смотана технология няма бъдеще.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                  Независимо дали е балон или не всеки месец ще си купувам по няколко биткойна..............Фен съм на благородните метали но бъдещето е на информационните технологии.........................
                  Начи секи месец ще даваш по над 6000 долар за цифри у виртуалното пространство у нета
                  Вся Власть Советам

                  Коментар


                  • http://www.varchevbrokers.com/цената...а-gold-и-и/

                    е тука пише тепърва почвал ръста при виртуалните цифри
                    Вся Власть Советам

                    Коментар


                    • Независимо дали е балон или не всеки месец ще си купувам по няколко биткойна..............Фен съм на благородните метали но бъдещето е на информационните технологии.........................

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        И ти да имаш стотина биткойна, ще блажиш по островите и хич няма да ти е до Инвестора....
                        Последния път, когато бяхме успели да му отворим сметката, преди години, имаше само някакви стотинки вътре. Нула цяло и нещо...
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                          Може и от лотарията или от Еврофутфол тогава. Това е опасен начин на мислене.
                          а нешо свежо от Адаша .... аз познавам и пациенти с Еврофутболите ....
                          Там обаче споровете са други, от типа еди кой си отбор дали е препил миналия ден и с кви резерви е, кви класации, шампионати и т.н......
                          Last edited by michaelis12; 26.05.2017, 11:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение
                            никой не те кара да се заравяш в биткойни щото видиш ли това щели да са новите пари... аз виждам възможност за печалба.
                            В крайа сметка това е нещото към което се стреми всеки тук, и от къде ще се изкара няма значение след като е налице...
                            Може и от лотарията или от Еврофутфол тогава. Това е опасен начин на мислене.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ами успех желая - има еди лаф във финансовите среди, който май важи за всички:
                              There are old traders around and there are bold traders around, but there are no old, bold traders around”
                              Aз явно съм дърт. Още веднъж - успех!
                              Искрено благодаря, и още по-искрено също пожелавам успех и на теб!

                              Нищо лично към никой.
                              Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

                                като си печен трейдър и старо куче сигурно си чувал че се печели и в двете посоки... та намери начин

                                аз като новобранка за 14 дена виждам на платформата + 500 еврака с парички от дивидентите за тази година взети в аванс без спрян данък...
                                и със стоене правя по 0,5 BTC на година с мижавите си парички, та б0ли ма на къде е цената...

                                никой не те кара да се заравяш в биткойни щото видиш ли това щели да са новите пари... аз виждам възможност за печалба.
                                В крайа сметка това е нещото към което се стреми всеки тук, и от къде ще се изкара няма значение след като е налице...
                                Ами успех желая - има еди лаф във финансовите среди, който май важи за всички:
                                There are old traders around and there are bold traders around, but there are no old, bold traders around”
                                Aз явно съм дърт. Още веднъж - успех!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X