IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение


    Почвам сериозно да се притеснявам за криптото
    Криптото е по-добре от всякога. Стотици проценти ръстове в рамките на няколко месеца. Едни хора направиха милиарди, а други бяха обрани или предстои да бъдат по доста нелицеприятен начин, но тези т.нар.. пазари не са благотворително дружество.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

      Матеев, не ни слушай нас мрънкачите. Товари вагоните с биткойни. После ако вземе, че се срине до 400-500 долара за парче, поне ще можеш да се хвалиш, че си участвал в най-голямата пирамида в историята...
      Така е, но ако се качи на 400-500к, пак ще се хваля, че съм познал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Въобще не се надявай - пътя до нулата е също толкова безкрайно дълъг колкото и пътя до +безкрайност. Оревахте орталъка за една дребна корекция, а какво остава ако падне под 20к .....

        Утре сутринта като отворят банките, ще имате имате златен шанс да натоварите вагоните....
        Аз обаче си мисля, че вече ще бъде късно, и че ще изпуснете и този влак.
        Матеев, не ни слушай нас мрънкачите. Товари вагоните с биткойни. После ако вземе, че се срине до 400-500 долара за парче, поне ще можеш да се хвалиш, че си участвал в най-голямата пирамида в историята...
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
          Матеев ликува..пълни вагони мощно и няма време за форума
          Дано да пълни мощно вагоните, защото, доколкото разбрах, според индикаторът на Бъфет е възможно да предстои огромна експлозия на финансовите пазари, по-голяма от тази през 2007-2008-ма...
          Click image for larger version

Name:	bubble$ed.jpg
Views:	1
Size:	39.2 КБ
ID:	3725149
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

            Корекцията в момента е почти 40%, поне за етера- от 2040 до 1300 спадът е с близо 800 усд в цената за около седмица. И продължава надолу, а възстановяването от предишните дни не вървеше добре. Възможно е спукването на крипто балона да стане факт следващите дни.
            Въобще не се надявай - пътя до нулата е също толкова безкрайно дълъг колкото и пътя до +безкрайност. Оревахте орталъка за една дребна корекция, а какво остава ако падне под 20к .....

            Утре сутринта като отворят банките, ще имате имате златен шанс да натоварите вагоните....
            Аз обаче си мисля, че вече ще бъде късно, и че ще изпуснете и този влак.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

              Е, подробности, дали е 38 или 45к, няма значка, нали до Коледа ще е х2 ;;
              По принцип си прав , макар че не си наясно с географията. При влизане на порции със стоп. макар и далечен се опитваме хем да влезнем в играта хем да подобрим съотношението риск печалба
              Last edited by Todor Sabev; 28.02.2021, 22:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                Вече може да се пробват дълги като поръчката се раздели на две сега и ако слезе под 40 000 . Все още тренда е възходящ. Стопове дълбоки на нива 24 000 или въобще без тях.
                Е, подробности, дали е 38 или 45к, няма значка, нали до Коледа ще е х2 ;;

                Коментар


                • Матеев ликува..пълни вагони мощно и няма време за форума

                  Коментар


                  • Вече може да се пробват дълги като поръчката се раздели на две сега и ако слезе под 40 000 . Все още тренда е възходящ. Стопове дълбоки на нива 24 000 или въобще без тях.
                    Last edited by Todor Sabev; 28.02.2021, 21:16.

                    Коментар


                    • Ич не се притеснявайте за криптото - миналата година по това време струваше 8300$ сега струва 43000

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

                        Това е направо като от учебник по политикономика. Значи хора като Бъфет и Сорос, всички хедж-фонд мениджъри, са безполезни консуматори на блага? Интересно ми е, ако го нямаше Майк Маркула, дали щеше Епъл да съществува? Ако ги нямаше първите инвеститори в биткойн, дали щяха да съществуват програмисти, които да работят над технологията, едва ли. А мита за замърсяването е отдавна разбит.
                        https://blog.trezor.io/three-myths-a...%20electricity.
                        не си разбрал кво съм написала. Пак го прочети, ама тоя път със здравия си разум, а не с предразсъдъци и клишета.

                        Почвам сериозно да се притеснявам за криптото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                          Само аз ли оставам с впечатление,че Матеев си мени мнението в посока вятъра?
                          Матеев уж се перчеше из форума, че щял да товари вагоните на четирсет и няколко хиляди, ама и останалите койнаджии като видяха, че пробитата им каца без дъно наречена бит кон взе да потъва, нещо им потънаха гемиите, и сега ги е страх да влязат, да не им изгорят парите в тая тъпа критпо-пирамида.
                          Last edited by Frosty; 28.02.2021, 20:48.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                            камъните падат, а?
                            .......
                            ... Падат от небето :

                            Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                            Коментар


                            • Само аз ли оставам с впечатление,че Матеев си мени мнението в посока вятъра?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                толкоз му беше на убиткойна . нови дъна и се насочваме към прецаканата бомба на 39999. а как растеше само . направо отиваше на 180000 ххххххххххххххххххххх

                                а после отиваме към 500
                                Матеев не го бърка на 500.
                                Ще държи до нула, докато чака 1,000003 ръст на ден

                                Коментар

                                Working...
                                X