IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • някой копа ли chia?

    Коментар


    • barbaron:
      Cloud1: На 18/3/2021 всичко беше на 0, но оттогава се качва всеки ден 12/5/2021:
      • BTC: Running Hashrate 510 TH/S Yesterday’s Earnings +$182,32 Cumulative Earnings +$4727,59
      • ETH: Running Hashrate 100 MH/S Yesterday’s Earnings +$29,32 Cumulative Earnings +$368,31
      • Внесени: 5859,28 евро
      Който иска да ме последва, да ползва
      Invitation code RSFHHN : https://www.bitfufu.com/list
      Препоръчвам 30 J/T, 90 Days
      Ето ги правилата на играта

      Event Rules:
      • During the event,Invite friends to register successfully, award 1USDT, up to 10 friend(s).
      • Event Period: 20210511 - 20210531。
      • Invited friends, after completing the registration and purchasing more than $100, You can contact customer service to get free and half price gift bags.
      Invitee (който е новорегистриран):
      • Register to claim free hashrate plan: 10T * 1 day
      • Place the first order to enjoy hashrate plan with 50% off: 10T*5 days
      Яд ме е, че днес докато купя и преведа USDT, изпуснах там супер-оферта
      A10pro 200 MH/s 90 Days ETH miner $1606.20
      Last edited by barbaron; 12.05.2021, 13:53.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

        Няма да стане тази работа.... "червените очички" са обединени и са прокрипто, ще ги крепят. Преброиха се, зедно са... ха ха... (бунтът на машините...)

        Знам че коментарът ми звучи като някаква налудничава приказка, но който знае за какво пиша може да се посмее от сърце...





        Зуки си е кръстил козела... Биткойн... маркет манипулация или...?!?!
        Затова вчера предуредих да не си продават коините евтино, кой разбрал разбрал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение
          И така на тази табличка сметни само в първата страничка на топ 100 колко броя биткойна има разпределени в тези 100 адреса? Да предположим,че една част са на разни крипто борси, може би по-голямата част. Обаче от останалите един ако реши да изсипе всичко на пазара, какво става?
          Няма да стане тази работа.... "червените очички" са обединени и са прокрипто, ще ги крепят. Преброиха се, зедно са... ха ха... (бунтът на машините...)

          Знам че коментарът ми звучи като някаква налудничава приказка, но който знае за какво пиша може да се посмее от сърце...


          Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
          Едно питам, съвсем друго ми се говори. Пределно наясно съм че за криптото тия сривове са нормални. Попитах простичко и ясно дали някой разбра каква беше причината за конкретно тоя срив. Явно никой от тукашните спецове не е разбрал. Като не знаете кажете че не знаете или си мълчете, а не да ми обяснявате неща за 1 клас и да спамите безсмислено

          Зуки си е кръстил козела... Биткойн... маркет манипулация или...?!?!
          Last edited by Xman1; 12.05.2021, 05:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
            На къде е тръгнал този свят Това малко ми прилича на очи пълни,ръце празни
            Пък и сравнението с парният локомотив направо кърти,но да не забравяме,че влаковете движени от парни локомотиви са били лесна плячка на индианците,особено,когато са изкачвали височини
            Това с индианците много ме изкефи. Много добра метафора. Евала за което.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

              И така на тази табличка сметни само в първата страничка на топ 100 колко броя биткойна има разпределени в тези 100 адреса? Да предположим,че една част са на разни крипто борси, може би по-голямата част. Обаче от останалите един ако реши да изсипе всичко на пазара, какво става?
              Ако, ако...Ами ако някой реши да изсипе огромно количество злато? Ами ако Биден натисне червеното копче?
              Last edited by better; 11.05.2021, 23:41.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Малко хора викаш а? Яда видим
                https://bitinfocharts.com/top-100-ri...addresses.html
                И така на тази табличка сметни само в първата страничка на топ 100 колко броя биткойна има разпределени в тези 100 адреса? Да предположим,че една част са на разни крипто борси, може би по-голямата част. Обаче от останалите един ако реши да изсипе всичко на пазара, какво става?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                  Разбирам масовия ентусиазъм и успеха на мнозина да направят пари, но не забравяйте нещо много съществено- голяма част от добитите биткойни се държат от много малко хора, същото се отнася и за етера, както и за повечето алтове. Не казвам, че непременно ще се случи, но ако да речем един кит притежаващ 10, 20 или 30 к биткойна реши да ги изсипе на пазара наведнъж (причини бол- дали с цел да направи още пари като бутне цената или просто да катурне всичко щото му е писнало) какво се случва с тогава? Дребните риби ще се опитат да изкупят промоцията, но няма да им стигнат силите. Паниката, която до момента отсъства ще се появи по-надолу- да речем след определен процент на корекция, при което всичко приключва поне за няколко години.
                  Същия ефект би имало и ако се намери някой забравен портфейл с подобно количество монети, не е нещо невъзможно или невероятно.
                  Пак ще наблегна, не е задължително да се случи, но е напълно възможно. Така че все пак не е лошо човек да бъде малко реалист, а не да гледа единствено през розовите очила.
                  Малко хора викаш а? Яда видим
                  https://bitinfocharts.com/top-100-ri...addresses.html
                  Last edited by better; 11.05.2021, 23:22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Изобщо не се надай на тези нива повече. Банките ПРЕЛИВАТ от мангизи, всеки гледа как да разкара фиата - я към критпо я към бетон (само в уж бедна Бг 30% ръст на новите разрешителни за строежи), всичко се вдига, само цената на желязото е 80% нагоре...а иначе говорят за 2% инфлация.
                    Разбирам масовия ентусиазъм и успеха на мнозина да направят пари, но не забравяйте нещо много съществено- голяма част от добитите биткойни се държат от много малко хора, същото се отнася и за етера, както и за повечето алтове. Не казвам, че непременно ще се случи, но ако да речем един кит притежаващ 10, 20 или 30 к биткойна реши да ги изсипе на пазара наведнъж (причини бол- дали с цел да направи още пари като бутне цената или просто да катурне всичко щото му е писнало) какво се случва с тогава? Дребните риби ще се опитат да изкупят промоцията, но няма да им стигнат силите. Паниката, която до момента отсъства ще се появи по-надолу- да речем след определен процент на корекция, при което всичко приключва поне за няколко години.
                    Същия ефект би имало и ако се намери някой забравен портфейл с подобно количество монети, не е нещо невъзможно или невероятно.
                    Пак ще наблегна, не е задължително да се случи, но е напълно възможно. Така че все пак не е лошо човек да бъде малко реалист, а не да гледа единствено през розовите очила.
                    Last edited by r22; 11.05.2021, 22:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                      Едва ли ще има 4-ти път, много става, хората след 3-тия път обикновено се научават. Няма да се случи, защото всички са му се "наточили" на този очакван "срив", което означава, че няма да го бъде. Мисля че предишната "примоция" беше последна, последен шанс, за който разбрал, разбрал.

                      Вече на всички е ясно че криптосите не могат да отидат до 0, и реално погледнато всеки по-голям спад си е нещо като "промоция" и сигнал за купуване.

                      Между другото макар и да не е директно свързано, наближаваме 200 години от първият пътнически и комерсиално успешен парен локомотив. Какъв напредък само за 200 години.... 1829-а първият пътнически парен локомотив.... 2029-а (предстои да видим).... ?!??... хммм в очакване сме, ще е интересно съвпадение, ако тогава започне да случва масовото токенизиране (дигитализиране) на всички материални активи във виртуални такива. Също е интересно коя криптовлаута ще бъде "парният локомотив" на 21-ви век. Но опредлено изглежда, че е време за нов голям скок, след който светът няма бъде същият.

                      1829-а... парните локомотиви превозват хора и товари, за да се превърнат в основен двигател на индустриалната революция... 2029, криптовалутите "превозват", "хора" и "товари" за да се превърнат в основен двигател на дигиталната революция (предстои да видим).

                      Другата интересна аналогия е... от парните локомотиви пръвоначално също никой не е бил особено впечатлен. Не са били надеждни, не са можели да изкачват наклон, не са можели да се движат извън релсите... и още много "проблеми". Но средата на 19-ти век се превръщат в абсолютен двигател на прогреса и до края на века правят света "непознаваем" (сравнен с предишните векове и хилядолетия), светът към края на 19ти век придобива до голяма степен днешният си облик (макар и по-примитивен).
                      На къде е тръгнал този свят Това малко ми прилича на очи пълни,ръце празни
                      Пък и сравнението с парният локомотив направо кърти,но да не забравяме,че влаковете движени от парни локомотиви са били лесна плячка на индианците,особено,когато са изкачвали височини

                      "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                      Коментар


                      • Само минавам да оставя това. Това е онзи, дето се жалваше преди месец, че Китай превръщат Биткойн в оръжие

                        Както споменах тогава, страшен покерджия.

                        https://www.reuters.com/article/cryp...-idUSL4N2MY3MZ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                          По-скоро бих заложил между 15 и 30 к. Няма кой да го остави толкова да падне. Иначе спукването на криптобалона ще е събитието на десетилетието, нещо като дотком балона от началото на 2000-те.

                          Сега забелязах, добива на етер нещо се е напомпал пак. Днес ми дава месечен добив от 1200 усд. Дори и да падне цената или добива от есента насам ми вади между 400 и 700 усд на месец, без рискове, без нерви от трейдинга, стои и си копа машина със 6 карти на 3 години. Яд ме е, че не взех поне още една кога се продаваха на килограм от пред година, ама пълно щастие няма.
                          Изобщо не се надай на тези нива повече. Банките ПРЕЛИВАТ от мангизи, всеки гледа как да разкара фиата - я към критпо я към бетон (само в уж бедна Бг 30% ръст на новите разрешителни за строежи), всичко се вдига, само цената на желязото е 80% нагоре...а иначе говорят за 2% инфлация.
                          Last edited by better; 11.05.2021, 17:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                            По-скоро бих заложил между 15 и 30 к. Няма кой да го остави толкова да падне. Иначе спукването на криптобалона ще е събитието на десетилетието, нещо като дотком балона от началото на 2000-те.

                            Сега забелязах, добива на етер нещо се е напомпал пак. Днес ми дава месечен добив от 1200 усд. Дори и да падне цената или добива от есента насам ми вади между 400 и 700 усд на месец, без рискове, без нерви от трейдинга, стои и си копа машина със 6 карти на 3 години. Яд ме е, че не взех поне още една кога се продаваха на килограм от пред година, ама пълно щастие няма.

                            Едва ли ще има 4-ти път, много става, хората след 3-тия път обикновено се научават. Няма да се случи, защото всички са му се "наточили" на този очакван "срив", което означава, че няма да го бъде. Мисля че предишната "примоция" беше последна, последен шанс, за който разбрал, разбрал.

                            Вече на всички е ясно че криптосите не могат да отидат до 0, и реално погледнато всеки по-голям спад си е нещо като "промоция" и сигнал за купуване.

                            Между другото макар и да не е директно свързано, наближаваме 200 години от първият пътнически и комерсиално успешен парен локомотив. Какъв напредък само за 200 години.... 1829-а първият пътнически парен локомотив.... 2029-а (предстои да видим).... ?!??... хммм в очакване сме, ще е интересно съвпадение, ако тогава започне да случва масовото токенизиране (дигитализиране) на всички материални активи във виртуални такива. Също е интересно коя криптовлаута ще бъде "парният локомотив" на 21-ви век. Но опредлено изглежда, че е време за нов голям скок, след който светът няма бъде същият.

                            1829-а... парните локомотиви превозват хора и товари, за да се превърнат в основен двигател на индустриалната революция... 2029, криптовалутите "превозват", "хора" и "товари" за да се превърнат в основен двигател на дигиталната революция (предстои да видим).

                            Другата интересна аналогия е... от парните локомотиви пръвоначално също никой не е бил особено впечатлен. Не са били надеждни, не са можели да изкачват наклон, не са можели да се движат извън релсите... и още много "проблеми". Но средата на 19-ти век се превръщат в абсолютен двигател на прогреса и до края на века правят света "непознаваем" (сравнен с предишните векове и хилядолетия), светът към края на 19ти век придобива до голяма степен днешният си облик (макар и по-примитивен).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение



                              Барби ме кефи най-много обаче, като фрасне поредния дъмп и бития иде на 3хил, ще се скрие пак за няколко години
                              По-скоро бих заложил между 15 и 30 к. Няма кой да го остави толкова да падне. Иначе спукването на криптобалона ще е събитието на десетилетието, нещо като дотком балона от началото на 2000-те.

                              Сега забелязах, добива на етер нещо се е напомпал пак. Днес ми дава месечен добив от 1200 усд. Дори и да падне цената или добива от есента насам ми вади между 400 и 700 усд на месец, без рискове, без нерви от трейдинга, стои и си копа машина със 6 карти на 3 години. Яд ме е, че не взех поне още една кога се продаваха на килограм от пред година, ама пълно щастие няма.
                              Last edited by r22; 11.05.2021, 16:11.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Не си продавайте евтино коините....
                                Ок, ела да ти ги продам скъпо

                                Коментар

                                Working...
                                X