IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След като май месец продадох 1/2, вчера затворих остатъка с идеята март / април да вляза пак. Не ми харесва пазара, не ми харесват и акциите, не ми харесва и поведението на SEC, ще преценя наново догодина. Изпуснах върховете, но предвид, че влязох пролетта 2020 не се оплаквам.

    На око има и 30% шанс да се изстреля нагоре, затова си оставих малко солана, ама... дребни пари...

    Коментар


    • Крипто пазара ще потегли от тук дирекно на горе ,

      или след като покачи с малко ще направи ново дъно или близко до него в края на годината, началото на следващата и тогава ще се отвори ралито по посока на горе.
      Last edited by Майстора233; 14.12.2021, 11:02.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
        През последните седмици ентусиазЪмът в тази група замря. БитКОН е с 30% надолу от АТН. 800 милиарда(това са вагони с пари) или почти 28% от капитализацията на т.нар. пазар също се изпариха, но това някакси не е угодно на крипто сектантите и се премълчава. Т.нар. виртуално злато се оказва, че е с доста ръждиви примеси.......
        И какво от това? Виждали сме и 80% корекция

        Коментар


        • През последните седмици ентусиазЪмът в тази група замря. БитКОН е с 30% надолу от АТН. 800 милиарда(това са вагони с пари) или почти 28% от капитализацията на т.нар. пазар също се изпариха, но това някакси не е угодно на крипто сектантите и се премълчава. Т.нар. виртуално злато се оказва, че е с доста ръждиви примеси.......

          Коментар


          • УЖ БЕШЕ СТРАШНО СИГУРЕН ТОЗИ УБИТКОЙН АМА НЕЩО АЙТИ ИЗМАМАТА ПАК ЛЪСНА .

            КАЗАХ ВИ . ЦЕЛИЯТ СВЯТ СЕ ВЪРТИ ОКОЛО САТАНЯРЧЕТО 66666666666

            666 WWW Е ИНТЕРНЕТ И АЙТИ И БИТКОЙТКОЙН ИЗМАМАТА

            ПАК ПОЗНАХ И КЪСИТЕ МИ ОТ 6666666666 ИЗЛЯЗОХА .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

              Това се повтаря за n-ти път, ще се повтаря още. Но след 25, 26 или 34 -тия, ще има да чакате, а движението нагоре няма да се появи никога. И аз да зная, че има още 5-6 серийки с индигото щях да скоча, ама като не се знае кога ще дойде момента... тук в едон момент залогът ще е всичко срещу нищо.
              За някои нищо, за други всичко.
              От няколко седмици, се появиха леки намеци в пресата, че ливъриджите са поели, твърде много риск. Резултата е виден.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                И аз съм втрещен как някои хора още не свикнаха с този факт, който е като под индиго и то през месец - два. Също така съм втрещен как някои хора могат да си представят, че има актив, който може да върви само нагоре. Свалете розовите очилца.
                Това се повтаря за n-ти път, ще се повтаря още. Но след 25, 26 или 34 -тия, ще има да чакате, а движението нагоре няма да се появи никога. И аз да зная, че има още 5-6 серийки с индигото щях да скоча, ама като не се знае кога ще дойде момента... тук в едон момент залогът ще е всичко срещу нищо.

                Коментар



                • .
                  Това скоро няма да го видите пак - вагоните на блокчейна заминават почти празни
                  И курс 46 000 USD/BTC скоро/никога няма да видите пак

                  Коментар


                  • 2.5 млрд ликвидирани левъридж дълги за 10 часа. Баси касапницата. Също - зареждат се нови лев. дълги в момента не знам какъв yolo лайфстайл трябва да имаш да влизаш остро дълго след 20 и кусур % спад. Спот дълъг съм от бая време и боли ме...
                    Макро пазарите хълцат от няколко седмици. Догодина ще е интересно след като изтекат всички фискални стимули, Байдън загуби сената и чичо Фед свие кранчето... Ще събирам кеш до есента и после ще вляза до топките в крипто

                    Коментар


                    • Батко ви пак хФана топ-а.
                      Click image for larger version

Name:	ath.jpg
Views:	2
Size:	22.8 КБ
ID:	3840081

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Плитки или дълбоки корекции винаги си е имало, ще ги има и за в бъдеще. Учудвам се, че някои хора все още не са свикнали с този елементарен факт.

                        Нима си мислите, че в бизнеса също няма плитки или дълбоки корекции? Ами че там е същото ... Просто живота е такъв, и колкото по-бързо се свикне с тази елементарна истина, толкова по-добре.

                        Когато човек се научи да спи спокойно, губейки или печелейки милиони, тогава и само тогава ще заживее в хармония със заобикалящия го жесток свят. Тука обаче значение има и абсолютната стойност на личното богатство. Тя трябва да е такава, щото дори и при корекция от 99% човек да не си нарушава стандарта на живот, с който е свикнал да живее.

                        При мене това е факт, а при вас - не знам ...

                        Хайде чао, че днес ме е ухапала мухата це-це и съм се отдал на шопинг терапия. От сутринта обикалям десетки електронни магазини и си купувам една камара боклуци, които не ми трябват, но самия факт на пазаруването ми доставя огромен кеф.

                        Информирах и жена си какво правя днес, и тя ми каза "върви на майната си". Така постигнахме съгласие и сега съм се отдал на удоволствието вече необезпокояван от никого.
                        Ясно, на дебела загуба си от покупките на върха, жена ти те отсвири и сега си на шопинг терапия
                        Жал ми е за теб.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Плитки или дълбоки корекции винаги си е имало, ще ги има и за в бъдеще. Учудвам се, че някои хора все още не са свикнали с този елементарен факт.

                          Нима си мислите, че в бизнеса също няма плитки или дълбоки корекции? Ами че там е същото ... Просто живота е такъв, и колкото по-бързо се свикне с тази елементарна истина, толкова по-добре.
                          И аз съм втрещен как някои хора още не свикнаха с този факт, който е като под индиго и то през месец - два. Също така съм втрещен как някои хора могат да си представят, че има актив, който може да върви само нагоре. Свалете розовите очилца.
                          Last edited by better; 04.12.2021, 12:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Плитки или дълбоки корекции винаги си е имало, ще ги има и за в бъдеще. Учудвам се, че някои хора все още не са свикнали с този елементарен факт.

                            Нима си мислите, че в бизнеса също няма плитки или дълбоки корекции? Ами че там е същото ... Просто живота е такъв, и колкото по-бързо се свикне с тази елементарна истина, толкова по-добре.

                            Когато човек се научи да спи спокойно, губейки или печелейки милиони, тогава и само тогава ще заживее в хармония със заобикалящия го жесток свят. Тука обаче значение има и абсолютната стойност на личното богатство. Тя трябва да е такава, щото дори и при корекция от 99% човек да не си нарушава стандарта на живот, с който е свикнал да живее.

                            При мене това е факт, а при вас - не знам ...

                            Хайде чао, че днес ме е ухапала мухата це-це и съм се отдал на шопинг терапия. От сутринта обикалям десетки електронни магазини и си купувам една камара боклуци, които не ми трябват, но самия факт на пазаруването ми доставя огромен кеф.

                            Информирах и жена си какво правя днес, и тя ми каза "върви на майната си". Така постигнахме съгласие и сега съм се отдал на удоволствието вече необезпокояван от никого.
                            Машала!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              отидоха ли 25% от виртуалните пари за час?
                              Плитки или дълбоки корекции винаги си е имало, ще ги има и за в бъдеще. Учудвам се, че някои хора все още не са свикнали с този елементарен факт.

                              Нима си мислите, че в бизнеса също няма плитки или дълбоки корекции? Ами че там е същото ... Просто живота е такъв, и колкото по-бързо се свикне с тази елементарна истина, толкова по-добре.

                              Когато човек се научи да спи спокойно, губейки или печелейки милиони, тогава и само тогава ще заживее в хармония със заобикалящия го жесток свят. Тука обаче значение има и абсолютната стойност на личното богатство. Тя трябва да е такава, щото дори и при корекция от 99% човек да не си нарушава стандарта на живот, с който е свикнал да живее.

                              При мене това е факт, а при вас - не знам ...

                              Хайде чао, че днес ме е ухапала мухата це-це и съм се отдал на шопинг терапия. От сутринта обикалям десетки електронни магазини и си купувам една камара боклуци, които не ми трябват, но самия факт на пазаруването ми доставя огромен кеф.

                              Информирах и жена си какво правя днес, и тя ми каза "върви на майната си". Така постигнахме съгласие и сега съм се отдал на удоволствието вече необезпокояван от никого.
                              Last edited by Mateev; 04.12.2021, 12:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Нищо сериозно не се е случило. Просто такава си е логиката на движение на криптовалутите - периодична висока волатилност.
                                Eдин новостартирал $CAM https://maiar.exchange/maintenance леко изгърмя

                                Пошла еврейска измама организирана от румънското еврейче https://twitter.com/beniaminmincu?lang=bg

                                Коментар

                                Working...
                                X