IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    Стига с това копане че ще ни изтровите! Не ни стигаха циганите, 20 годишните коли ами сега и тая щуротия.
    много интересен коментар! Аз лично направих 40 хил. долара за 3 месеца и не бих нарекал това "щуротия"?
    IM d best

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lord_buho Разгледай мнение

      П.п.май ше влизам скоро ама идея
      си нямам как.
      С бутонките...

      Коментар


      • Стига с това копане че ще ни изтровите! Не ни стигаха циганите, 20 годишните коли ами сега и тая щуротия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

          С BGN всеки мое. Със сатошита искам.
          Такова... жиУтно не приемам..., блокове..., чейни..., пасуЪрди..., после... флашки..., борси... а бе стана като това: "Пчели - мед - прашец - въздух - койни....прах - въздух ..."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            https://www.facebook.com/thehoneypro...12551305911585

            Пичуе, искам мед, ама много скъп ще ми дойде!
            Горките Колеги - Пчелари + Биткоин Фенове, нямат нито една продажба с Биткоин, ако се съди по адреса който са посочили .....
            То и аз съм любител Пчелар + Биткоин Фен - ама Меда не го продавам за разлика от Биткоините!!! И като се замисля - тази година бе добра и откъм Биткоин и откъм добив на Мед!!! Замислих се - защото идва края на годината, време за РАВНОСМЕТКИ ....
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Здравейте,нов съм във форума
              неразбирам от койни,но една мисъл
              ме накара да се замисля.
              Първо не му обръщат внимание,
              след това му се смеят,
              после се борят срещу него,
              и накрая то побеждава.

              П.п.май ше влизам скоро ама идея
              си нямам как.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                Обръщам глава... и леко в лЕво от мен стоят 3 - 4 буркана по 800 гр. Някои са отворени. Последно ми донесоха миналия месец. Ако искаш... след нова година пращам...! На л.с. контакти и са при теб.

                п.п. Със сатошита нЕма се разберем... BGN и услуга. Комисион нЕма... фрий!
                Ти от мазето ли пишеш, бре ?

                пп Още един от храма на обречените ...

                пп Хитрец ми се виждаш...
                "и услуга" ...М чи тя услугата може и колкото за тенекия да е....( НАИВНИК, внимавай !!! )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Обръщам глава... и леко в лЕво от мен стоят 3 - 4 буркана по 800 гр. Някои са отворени. Последно ми донесоха миналия месец. Ако искаш... след нова година пращам...! На л.с. контакти и са при теб.

                  п.п. Със сатошита нЕма се разберем... BGN и услуга. Комисион нЕма... фрий!
                  С BGN всеки мое. Със сатошита искам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                    Изобщо не е спам. Мед искам. Готов съм да дам 60К сатошита за 3 бурканя. Обаче като ми вземат още толкоз за транзакцията, почва да ми горчи.
                    Обръщам глава... и леко в лЕво от мен стоят 3 - 4 буркана по 800 гр. Някои са отворени. Последно ми донесоха миналия месец. Ако искаш... след нова година пращам...! На л.с. контакти и са при теб.

                    п.п. Със сатошита нЕма се разберем... BGN и услуга. Комисион нЕма... фрий!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Ся... на тенеке... говорим за едро... цената, по спомен е друга...

                      п.п. Да се местим у друга тема с тоя медец, че ше ни трият вече... Оспамихме темата на лалетата.
                      Изобщо не е спам. Мед искам. Готов съм да дам 60К сатошита за 3 бурканя. Обаче като ми вземат още толкоз за транзакцията, почва да ми горчи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Що бре ?

                        Аз като героят Швейк, мога да докажа, че пишем по темата.....

                        Накратко, че ще досадя на модито...

                        Пчели - мед - прашец - въздух - койни....прах - въздух ...
                        Ааааа, това трЕбЕ да се запечата!!! ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Ся... на тенеке... говорим за едро... цената, по спомен е друга...

                          п.п. Да се местим у друга тема с тоя медец, че ше ни трият вече... Оспамихме темата на лалетата.
                          Що бре ?

                          Аз като героят Швейк, мога да докажа, че пишем по темата.....

                          Накратко, че ще досадя на модито...

                          Пчели - мед - прашец - въздух - койни....прах - въздух ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy

                            Чиче, много е за душманите и "тарикатите" като тебе! Единствения начин да уважавате чуждия труд е да ви се набият по стотина жила в рунтавите пърдялници! Само като те види човек как си си написал псевдонима и му става ясно що за субект си! Със здраве!
                            Уважавам го бе, как да не го уважавам...Използвам го всеки ден !

                            Присъщо е на ниските духом и умствено късите да раздават оценки ....

                            пп Имаше едно пиле ( соколов )и то, горкото, за подписа ми се хвана.....

                            Не харесвам нечистоплътните, иначе бих ти писал за какво ти да се хванеш.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Аз си купих една тенекия и мога да ти подбия цената , щот 10 лв е много...

                              Знае ли човек, може пък в твоя кошер да е имало много търтеи и затова да се е вдигнала себестойността.....
                              Ся... на тенеке... говорим за едро... цената, по спомен е друга...

                              п.п. Да се местим у друга тема с тоя медец, че ше ни трият вече... Оспамихме темата на лалетата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                Щи дам на 10 леФа килото... тоа мноо скъп...
                                Аз си купих една тенекия и мога да ти подбия цената , щот 10 лв е много...

                                Знае ли човек, може пък в твоя кошер да е имало много търтеи и затова да се е вдигнала себестойността.....

                                Коментар

                                Working...
                                X