IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.novini.bg/news/315206-%D1...%B5%D1%82.html

    Коментар


    • Не знам това дали е за тук - http://www.dnevnik.bg/detski_dnevnik...taviat_lichen/

      Като гледам новата рИформа на МОН, очаквам дъщеря ми догодина да започне да монтира едни ел. вериги, че на мен хич ни ми идват отръки ел инсталациите! След това и делово ще комуникираме с дигитални системи, а какви бюджети ще прави.........

      Е..ти идиотите!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
        "Няма да се уморя да го повтарям!"

        В цяла Америка няма нито една професионална гимназия за какъвто и да е било друг език, нито френксия, немския, китайския, руския,арабския, да речем международните езици.
        Като иксаш език, тати и мама да плащат, това е голата истина1
        Имат нива за наореднали и са на ниво на някой електротехникум у нас.
        !
        По-добро доказателство, че у нас съветници на нашите министри са американски , няма!
        Те ни влачат по техния път, но Америка краде мозъците на цял свят, а ние?
        Вярно, най-умните ни деца така ги пращаме навън директно, захранваме чужди държави с мозъци, но времената се променят, утре България ще има нужда от децата си тук и сега!
        Не разбрах какво искаш да кажеш, но както и да е.
        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

        Коментар


        • -Защо в Сибир няма рапъри ?
          -Защото при -35 градуса няма как да израстнеш на улицата...
          Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.bg/2015/11/2015_6.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            Водачи на автомобили в района на Орлов Мост снощи споделиха, че срещу 20 лева са преминавали свободно през блокадата от полицаи.
            Дано е виц

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
              За какво им е чужд език, български им стига... ама то май и него не го знаят добре

              "Няма да се уморя да го повтарям!"

              В цяла Америка няма нито една професионална гимназия за какъвто и да е било друг език, нито френксия, немския, китайския, руския,арабския, да речем международните езици.
              Като иксаш език, тати и мама да плащат, това е голата истина1
              Имат нива за наореднали и са на ниво на някой електротехникум у нас.
              !
              По-добро доказателство, че у нас съветници на нашите министри са американски , няма!
              Те ни влачат по техния път, но Америка краде мозъците на цял свят, а ние?
              Вярно, най-умните ни деца така ги пращаме навън директно, захранваме чужди държави с мозъци, но времената се променят, утре България ще има нужда от децата си тук и сега!

              Коментар


              • Между полицаи на протеста:
                - Ще ти кажа виц: седят в една килия Борисов и Пеевски... Знаеш ли го?
                - Не, но вече ми харесва.

                Коментар


                • Водачи на автомобили в района на Орлов Мост снощи споделиха, че срещу 20 лева са преминавали свободно през блокадата от полицаи.

                  Коментар


                  • Кой е любимият десерт на Тити Папазов ?
                    - Реване.

                    ---------------------------------------------------------

                    - Какво носите в чантата?
                    - Пистолет, нож и бомба.
                    - Не, не, до тях какво има?
                    - Вафла.
                    - Господине, не може да влизате в театъра с храна!
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Младо семейство в панелен блок правят секс, но жената е доста шумна. На сутринта съседът им, бай Иван прави забележка на мъжа:
                      - Виж какво, не ви знам какво правите, но жена ти много вика!
                      - И какво да направя?
                      - Ами сложи й тиксо на устата!
                      На следващата вечер младият мъж слага внимателно тиксо на устата на жена си и почва, като след първия тласък се провиква:
                      - Бай Иване, така добре ли е?
                      - Да! - отговаря бай Иван.
                      И така, този диалог се води след всяко движение. По едно време бай Иван се провиква:
                      - Махни веднага тиксото !
                      - Защо бе, бай Иване, нали сега жена ми не вика!
                      - А бе, тя не вика, ама целият блок мисли, че чукаш мен!

                      Коментар


                      • Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Полицай влиза в магазин за електроуреди и пита продавачката:
                          –Това какво е?
                          –Климатик.
                          –А,това до него?
                          –Вентилатор.
                          –А,другото?
                          –Миксер.
                          На продавачката и писнало от въпросите му и когато посочил един красив полилей с висулки и за пореден път попитал:„Това какво е?",тя отговорила:„Дупе".
                          –Страхотно е!Завийте ми го,ще го купя.
                          Доволен от покупката полицаят напуснал магазина.На улицата срещнал свой колега и побързал да се похвали с новата придобивка.Колегата бил очарован и решил по-късно да мине през магазина и той да си купи.
                          Влязъл в магазина и се обърнал към продавачката,която вече била сменила колежката и си и идея си нямала за какво става въпрос.
                          –Искам едно „Дупе"!
                          –Господине,ние „дупета " не продаваме,това е магазин за електроуреди!
                          –Моят колега си е купил от тук чудесно „Дупе",искам и аз!
                          –Момент!-казала продавачката и влязла при шефа.
                          –Шефе,дошъл е един полицай и иска „Дупе".
                          –Щом е полицай,ще му дадеш,няма друг начин!
                          Притеснена продавачката вкарала полицая в склада и си вдигнала полата.Той я изгледал учудено и казал:
                          –Ама аз не искам такова „Дупе"!Аз искам „Дупе с висулки".
                          Продавачката щастлива смъкнала полата,влязла отново при шефа и рекла:
                          –Шефе,тебе търси......

                          Коментар


                          • Шеф хвали красивата си секретарка, блондинка:

                            -Браво, само две грешки!

                            -Благодаря!

                            -Сега да напишем втората дума!...oще

                            Коментар


                            • Ню Йорк. Габровец отива на пощата и си поръчва телефонен разговор за 30 секунди. Телефонистката го изглежда шашнато:
                              - За 30 секунди ще успеете ли?
                              - Напълно!
                              Свързват го с дома му:
                              - Иване, акаш ли?
                              - Да, тате!
                              - Бъди здрав! Чао!
                              Очите на телефонистката стават огромни:
                              - Че каква информация получихте?
                              - Как каква? Аз го попитах:
                              - Акаш ли? Той каза да! Щом ака - значи се храни! А щом се храни - значи има пари! А щом има пари – значи е добре!

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X